rfs.ru
Profile
Name in home country:
Черемных Михаил Александрович
Date of birth/Age:
Mar 1, 1994 (30)
Citizenship:
Russia
Residence:
Perm
Club:
Unknown
Record of all refereed matches 2023/2024
The result is either the total result or the result of a selected season.
2. Division A (Phase 1)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
3 | Jul 30, 2023 | S. Kostroma | Volga Uljanovsk | 3:2 | 2 | - | - | - | |||||||||
16 | Oct 29, 2023 | Ufa | Dinamo Bryansk | 1:0 | 5 | - | - | 1 | |||||||||
18 | Nov 12, 2023 | Veles Moscow | Volga Uljanovsk | 0:0 | 4 | - | - | - |
1.Division
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
2 | Jul 23, 2023 | Volgar (12.) | Akron Togliatti (4.) | 1:4 | 4 | - | - | - | |||||||||
4 | Aug 5, 2023 | Tyumen (5.) | Leningradets (8.) | 4:0 | 1 | - | - | 1 | |||||||||
5 | Aug 13, 2023 | Enisey (17.) | Neftekhimik (13.) | 2:0 | 5 | - | - | - | |||||||||
6 | Aug 19, 2023 | Sokol Saratov (4.) | Khimki (6.) | 1:0 | 4 | - | - | - | |||||||||
7 | Aug 26, 2023 | Kuban (17.) | Alania Vl. (2.) | 0:1 | 2 | - | - | - | |||||||||
9 | Sep 11, 2023 | Torpedo Moscow (11.) | Akron Togliatti (3.) | 1:0 | 3 | - | - | - | |||||||||
10 | Sep 17, 2023 | Arsenal Tula (14.) | Shinnik (3.) | 2:0 | 1 | - | - | - | |||||||||
11 | Sep 23, 2023 | Dinamo Makhach. (2.) | Sokol Saratov (5.) | 2:0 | 3 | - | - | - | |||||||||
12 | Oct 2, 2023 | Rodina Moscow (11.) | KamAZ (9.) | 1:0 | 5 | - | - | - | |||||||||
13 | Oct 9, 2023 | Khimki (3.) | Alania Vl. (2.) | 2:2 | 6 | - | - | - | |||||||||
15 | Oct 22, 2023 | Leningradets (16.) | Neftekhimik (14.) | 1:2 | 5 | - | - | - | |||||||||
21 | Mar 3, 2024 | Akron Togliatti (3.) | Rodina Moscow (7.) | 0:2 | 4 | - | - | - | |||||||||
23 | Mar 18, 2024 | Arsenal Tula (3.) | Volgar (18.) | 0:0 | 2 | - | - | - | |||||||||
27 | Apr 13, 2024 | Enisey (9.) | Alania Vl. (8.) | 4:1 | 2 | - | - | - | |||||||||
29 | Apr 24, 2024 | Khimki (3.) | KamAZ (9.) | 1:0 | 2 | - | - | - | |||||||||
31 | May 4, 2024 | Neftekhimik (8.) | Enisey (7.) | 0:0 | 4 | - | - | - | |||||||||
32 | May 12, 2024 | Shinnik (12.) | SKA Khabarovsk (10.) | 2:1 | 3 | - | - | - |
Second League Division B Gruppe 4 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
1 | Jul 16, 2023 | Torpedo Miass (1.) | Khimik-August (2.) | 1:1 | 2 | - | - | - | |||||||||
8 | Sep 2, 2023 | Orenburg-2 (6.) | Ural 2 (5.) | 1:1 | 4 | - | - | - |