For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:51:20 PM
relegation round Molodechno FK Molodechno 0:4 Khimik Svetlogorsk Svetlogorsk
20'
SC Freiburg SC Freiburg 0:0 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
20'
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:0 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
20'
1. FC Köln 1. FC Köln 1:0 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
20'
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 0:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 10
Bayern Munich Bayern Munich 6:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 10
Hamburger SV Hamburger SV 0:1 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 10
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 0:1 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 10
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:2 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 10
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:1 FC St. Pauli FC St. Pauli
89'
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:1 VfB Lübeck VfB Lübeck
90'
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:0 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
90'
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 4:1 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
93'
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 2:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
92'
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 14
Türkgücü Münch. Türkgücü München moved SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 24 Botafogo Botafogo de Futebol e Regatas 8:00 PM Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 24 Santos FC Santos FC 9:00 PM Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 24 Fluminense Fluminense Football Club 10:00 PM Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 24 EC Bahia Esporte Clube Bahia 10:00 PM Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 11
Burnley Burnley FC 1:1 Everton FC Everton
Line-ups
Man City Manchester City 4:00 PM Fulham FC Fulham
Matchday 11 West Ham West Ham United 6:30 PM Manchester United Man Utd
Matchday 11
Chelsea Chelsea FC 9:00 PM Leeds United Leeds
92' Levante Levante UD 3:0 Getafe CF Getafe
Line-ups
Sevilla FC Sevilla FC 4:15 PM Real Madrid Real Madrid
Matchday 12
Atlético Madrid Atlético Madrid 6:30 PM Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 12 Cádiz CF Cádiz CF 9:00 PM FC Barcelona FC Barcelona
45' Spezia Calcio Spezia Calcio 0:2 HT SS Lazio Lazio
Matchday 10
Juventus Juventus FC 6:00 PM Torino FC Torino
Matchday 10
Inter Inter Milan 8:45 PM Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 13 Stade Rennais Stade Rennais FC 5:00 PM RC Lens Lens
Matchday 13 Montpellier Montpellier HSC 9:00 PM Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 12 Ak. Rubin U16 Akademia Rubin Kazan U16 1:4 Akademia Spartak Moskau U16 Ak.Spartak U16
Matchday 12 Strogino U16 DYuSSh Strogino Moskau U16 2:2 Master-Saturn Egorjevsk U16 UOR-5 U16
Matchday 12 Ak.ZSKA U16 Akademia ZSKA Moskau U16 3:2 Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
Matchday 12 SShOR Zenit U16 SShOR Zenit St. Petersburg U16 1:2 Akademia Dinamo Moskau U16 Ak. Dinamo U16
Matchday 17 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 3:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
60' Spartak Moscow Spartak Moscow 1:0 PFK  Tambov Tambov
Matchday 17 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 5:00 PM Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 17 Krasnodar FK Krasnodar 5:00 PM Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 12 Akademia CSKA Akademia CSKA Moscow 1:3 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
Matchday 12 DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 4:2 Master-Saturn Egorjevsk U17 UOR-5 U17
Matchday 12 SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 4:3 Akademia Dynamo Moscow Akademia Dynamo
Matchday 10
Austria Vienna Austria Vienna 5:00 PM SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 10
SCR Altach SCR Altach 5:00 PM SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 10
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 5:00 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 11 Göztepe Göztepe 1:1 Kayserispor Kayserispor
Matchday 11
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 2:1 Alanyaspor Alanyaspor
89' Konyaspor Konyaspor 2:0 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
90' Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:1 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 11
Galatasaray Galatasaray SK 5:00 PM Hatayspor Hatayspor
Line-ups RKC Waalwijk RKC Waalwijk 4:30 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 11 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 6:45 PM Willem II Tilburg Willem II
Matchday 11
Ajax Ajax Amsterdam 8:00 PM Twente Enschede FC Twente FC
Matchday 11 PEC Zwolle PEC Zwolle 9:00 PM Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 10
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 moved FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 10
FC Basel FC Basel 1893 8:30 PM Servette FC Servette FC
Line-ups Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 4:00 PM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Line-ups Livingston FC Livingston FC 4:00 PM Dundee United FC Dundee United
Line-ups Motherwell FC Motherwell FC 4:00 PM Hibernian FC Hibernian FC
Line-ups St. Mirren St. Mirren FC 4:00 PM Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 26 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 2:1 Paraná Clube Paraná
Matchday 26 Juventude Esporte Clube Juventude 8:00 PM Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 26 CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 10:30 PM América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 26 Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 11:00 PM Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 12 PFK Lviv PFK Lviv 1:1 Ingulets Petrove Ingulets
Line-ups Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 4:00 PM FK Minaj FK Minaj
Matchday 12 FK Mariupol FK Mariupol 6:30 PM Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Line-ups Atromitos Athen Atromitos Athen 4:15 PM Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 11 Olympiacos Olympiacos Piraeus 6:30 PM Volos NPS Volos NPS
Line-ups Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 4:15 PM Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 15 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 6:30 PM Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 15 Club Brugge Club Brugge KV 8:45 PM Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 13 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 8:45 PM KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
89' SFC Opava Slezsky FC Opava 1:1 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
88' Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 1:1 FK Pardubice FK Pardubice
Line-ups Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 4:00 PM 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 10 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 6:30 PM MFK Karvina MFK Karvina
Line-ups Vejle BK Vejle Boldklub 4:00 PM FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 17 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 1:0 FK Macva Sabac Macva
Matchday 17 Partizan FK Partizan Belgrade 4:00 PM FK Cukaricki Cukaricki
45' NK Osijek NK Osijek 0:0 HT NK Varazdin NK Varazdin
Matchday 14 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb moved HNK Sibenik HNK Sibenik
45' Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 2:3 HT Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 12 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 5:30 PM Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 12 Legia Warszawa Legia Warszawa 8:00 PM Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 15 Cherno More Cherno More Varna 0:1 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 15 Slavia Sofia Slavia Sofia 1:00 AM PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 15 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 1:00 AM Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 15 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1:00 AM CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 15 PFC Montana PFC Montana 1:00 AM Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo
Matchday 15 CSKA 1948 CSKA 1948 1:0 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe
19' Levski Sofia Levski Sofia 0:0 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
45' NK Domzale NK Domzale 1:0 HT FC Koper FC Koper
Matchday 16 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 5:00 PM NS Mura NS Mura
Group Stage Santa Cruz Santa Cruz Futebol Clube (PE) 9:00 PM Ferroviário Atlético Clube (CE) Ferroviário-CE
Group Stage Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 9:00 PM Esporte Clube Jacuipense (BA) Jacuipense-BA
Group Stage Remo Clube do Remo (PA) 9:00 PM Paysandu Sport Club Paysandu
Group Stage Imperatriz-MA Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) 9:00 PM Manaus Futebol Clube Manaus FC
Group Stage Botafogo Botafogo Futebol Clube (PB) 9:00 PM Treze Futebol Clube (PB) Treze FC
Group Stage Ypiranga-RS Ypiranga Futebol Clube (RS) 11:00 PM Esporte Clube São José (RS) EC São José
Group Stage Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 11:00 PM Brusque Futebol Clube (SC) Brusque
Group Stage São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 11:00 PM Ituano Futebol Clube (SP) Ituano
Group Stage Tombense Tombense Futebol Clube (MG) 11:00 PM Boa Esporte Clube (MG) Boa Esporte
Group Stage Volta Redonda Volta Redonda Futebol Clube (RJ) 11:00 PM Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
49' Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 2:0 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 13 Diósgyőr Diósgyőri VTK 5:00 PM Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 13 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 7:30 PM Kisvárda FC Kisvárda
94' FC Nitra FC Nitra 1:1 FK Senica FK Senica
Matchday 16 Michalovce Zemplin Michalovce 1:1 MSK Zilina MSK Zilina
88' SKF Sered SKF Sered 2:6 Spartak Trnava Spartak Trnava
93' Pohronie FK Pohronie 2:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 16 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 5:00 PM AS Trencin AS Trencin
Group Stage CA Banfield Club Atlético Banfield 1:1 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
Matchday 2 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 9:10 PM Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 2 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 9:10 PM Club Deportivo Riestra CD Riestra
Matchday 2 Nueva Chicago Nueva Chicago 9:10 PM CA Alvarado CA Alvarado
Matchday 2 All Boys CA All Boys Buenos Aires 9:10 PM Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
Matchday 2 Quilmes Quilmes Atlético Club 9:10 PM Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 2 San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 10:00 PM Club Atlético Barracas Central Barracas C.
Matchday 2 Platense Club Atlético Platense 11:10 PM CD Morón CD Morón
Matchday 2 Belgrano Club Atlético Belgrano 11:10 PM Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 15 Guabira Club Deportivo Guabirá 1:3 Club Jorge Wilstermann Wilstermann
Matchday 31 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:3 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 31 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 0:1 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 31 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 2:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 31 Yokohama FC Yokohama FC 1:1 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 31 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 2:2 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 31 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 1:3 FC Imabari FC Imabari
Matchday 31 Kataller Toyama Kataller Toyama 2:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 31 Kagoshima Utd. Kagoshima United 3:2 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 31 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 1:0 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 31 FC Gifu FC Gifu 0:2 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 6 KF Vllaznia KF Vllaznia 1:0 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
Matchday 6 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 1:1 KF Laçi KF Laçi
Matchday 6 KF Teuta KF Teuta 4:45 PM KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 6 FK Kukësi FK Kukësi 4:45 PM FK Apolonia FK Apolonia
86' US Biskra US Biskra 0:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
86' JS Saoura JS Saoura 2:2 USM Alger USM Alger
45' ES Sétif ES Sétif 0:1 HT RC Rélizane RC Rélizane
Matchday 2 ASO Chlef ASO Chlef 4:00 PM WA Tlemcen WA Tlemcen
final Gimhae FC Gimhae FC 1:1 Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
Matchday 15 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 1:2 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 7 Clyde FC Clyde FC moved Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Line-ups Cove Rangers Cove Rangers FC 4:00 PM Montrose FC Montrose
Line-ups East Fife East Fife FC 4:00 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
Line-ups Falkirk FC Falkirk FC 4:00 PM Peterhead FC Peterhead FC
Line-ups Partick Thistle Partick Thistle FC 4:00 PM Dumbarton FC Dumbarton FC
36' Penybont FC Penybont FC 1:0 Caernarfon Town Caernarfon Town
18' Haverfordwest Haverfordwest County 0:0 Cefn Druids AFC Cefn Druids
18' Barry Town Barry Town United FC 1:0 Flint Town United Flint Town United
17' Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 0:0 Bala Town FC Bala Town
Matchday 12 SV Horn SV Horn moved Floridsdorfer AC FAC
66' FC Dornbirn FC Dornbirn 0:0 Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 12 FC Liefering FC Liefering 8:25 PM SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 16 Reading Reading FC 2:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Line-ups Brentford Brentford FC 4:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
Line-ups Bristol City Bristol City 4:00 PM Birmingham City Birmingham
Line-ups Coventry Coventry City 4:00 PM Rotherham United Rotherham
Line-ups Huddersfield Huddersfield Town 4:00 PM Queens Park Rangers QPR
Line-ups Millwall Millwall FC 4:00 PM Derby County Derby
Line-ups
Norwich Norwich City 4:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
Line-ups Preston Preston North End 4:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
Line-ups Stoke City Stoke City 4:00 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
Line-ups
Swansea Swansea City 4:00 PM Luton Town Luton
Line-ups Watford Watford FC 4:00 PM Cardiff City Cardiff
Line-ups Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 4:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
Line-ups Edinburgh City Edinburgh City FC 4:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
Line-ups Elgin City Elgin City FC 4:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
Line-ups Stenhousemuir Stenhousemuir FC 4:00 PM Brechin City FC Brechin City
Line-ups Stranraer Stranraer FC 4:00 PM Stirling Albion FC Stirling
Matchday 9 General Diaz Club General Díaz de Luque 10:30 PM River Plate Asunción River Plate
Matchday 14 Tanjong Pagar Tanjong Pagar United 2:4 Garena Young Lions Young Lions
Matchday 18 LC Sailors Lion City Sailors 5:2 Balestier Khalsa Balestier Khals
Matchday 18 Tampines Rovers Tampines Rovers 1:1 Geylang International Geylang
Matchday 18 Hougang Utd. Hougang United FC 0:1 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
93' Gillingham FC Gillingham FC 2:0 Swindon Town Swindon Town
Line-ups AFC Wimbledon AFC Wimbledon 4:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
Line-ups Accrington Accrington Stanley 4:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
Line-ups Burton Albion Burton Albion 4:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Line-ups Fleetwood Fleetwood Town 4:00 PM Blackpool FC Blackpool
Line-ups Northampton Northampton Town 4:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
Line-ups Oxford United Oxford United 4:00 PM Hull City Hull City
Line-ups Plymouth Plymouth Argyle 4:00 PM Ipswich Town Ipswich
Line-ups Portsmouth Portsmouth FC 4:00 PM Peterborough United Peterborough
Line-ups Rochdale Rochdale AFC 4:00 PM Lincoln City Lincoln City
Line-ups Shrewsbury Shrewsbury Town 4:00 PM Charlton Athletic Charlton
Line-ups Sunderland Sunderland AFC 4:00 PM Wigan Athletic Wigan
89' Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:0 Leyton Orient Leyton Orient
Line-ups Barrow Barrow AFC 4:00 PM Salford City Salford
Line-ups Bolton Bolton Wanderers 4:00 PM Port Vale FC Port Vale
Line-ups Bradford Bradford City 4:00 PM Carlisle United Carlisle United
Line-ups Cambridge Utd. Cambridge United 4:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
Line-ups Cheltenham Cheltenham Town 4:00 PM Exeter City Exeter City
Line-ups Harrogate Town Harrogate Town 4:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
Line-ups Mansfield Town Mansfield Town 4:00 PM Crawley Town Crawley Town
Line-ups Newport County Newport County 4:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
Line-ups Stevenage Stevenage FC 4:00 PM Southend United Southend United
Line-ups Tranmere Rovers Tranmere Rovers 4:00 PM Walsall FC Walsall
Matchday 16 Colchester Utd. Colchester United 6:30 PM Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 13 Altrincham Altrincham FC moved King's Lynn Town King's Lynn Tow
Matchday 13 Dover Athletic Dover Athletic moved Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 13 Macclesfield Macclesfield Town (aufgel.) 4:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 13 Aldershot Town Aldershot Town 4:00 PM Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 13 Barnet Barnet FC 4:00 PM Wealdstone FC Wealdstone FC
Matchday 13 Bromley Bromley FC 4:00 PM Stockport County Stockport
Matchday 13 Eastleigh FC Eastleigh FC 4:00 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 13 Hartlepool Utd. Hartlepool United 4:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 13 Notts County Notts County 4:00 PM Woking FC Woking FC
Matchday 13 Sutton Utd Sutton United 4:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 13 Torquay United Torquay United FC 4:00 PM Wrexham AFC Wrexham
Matchday 13 Weymouth FC Weymouth FC 4:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 9 Carrick Rangers Carrick Rangers 4:00 PM Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Matchday 9 Crusaders Crusaders FC 4:00 PM Glentoran FC Glentoran
Matchday 9 Larne FC Larne FC 4:00 PM Glenavon FC Glenavon
Matchday 9 Portadown Portadown FC 4:00 PM Ballymena United Ballymena
Matchday 9 Linfield Linfield FC 6:30 PM Cliftonville FC Cliftonville
92' Cremonese US Cremonese 2:1 Virtus Entella Virtus Entella
91' Frosinone Frosinone Calcio 3:2 Chievo Verona Chievo Verona
93' Lecce US Lecce 2:2 Venezia FC Venezia
92' Salernitana US Salernitana 1919 1:0 AS Cittadella Cittadella
92' SPAL SPAL 4:0 AC Pisa 1909 AC Pisa
21' Reggina Reggina 1914 0:0 Brescia Calcio Brescia
59' Renate AC Renate 2:0 AS Giana Erminio Giana Erminio
45' Legnago FC Legnago Salus 0:0 HT Cesena FC Cesena
45' Matelica Matelica Calcio 1:2 HT AS Gubbio 1910 AS Gubbio
45' Modena Modena FC 2018 1:0 HT Fermana FC Fermana
45' Paganese Paganese Calcio 1926 0:1 HT SSC Bari Bari
Matchday 21 Huachipato FC Huachipato FC 9:00 PM CSD Colo Colo Colo Colo
91' Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:1 UD Logroñés UD Logroñés
Line-ups Ponferradina SD Ponferradina 4:00 PM UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 17 CD Mirandés CD Mirandés 6:15 PM CD Lugo CD Lugo
Matchday 17 Málaga CF Málaga CF 8:30 PM FC Cartagena FC Cartagena
45' Troyes ES Troyes AC 2:0 HT Paris FC Paris FC
Matchday 14 AJ Auxerre AJ Auxerre 7:00 PM Chamois Niortais FC Chamois Niort
Matchday 14 SM Caen SM Caen 7:00 PM Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 14 FC Chambly FC Chambly 7:00 PM Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 14 Clermont Foot Clermont Foot 63 7:00 PM Pau FC Pau FC
Matchday 14 USL Dunkerque USL Dunkerque 7:00 PM LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 14 Rodez AF Rodez AF 7:00 PM Amiens SC Amiens SC
Matchday 14 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 7:00 PM AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 14 Toulouse FC Toulouse 7:00 PM EA Guingamp Guingamp
Matchday 26 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 7:0 Spartak 2 Moscow Spartak 2
Matchday 26 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 2:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 26 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 1:0 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Matchday 26 KS Samara Krylya Sovetov Samara 4:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 26 Volgar Volgar Astrakhan 2:2 FK Orenburg Orenburg
Matchday 26 Shinnik Shinnik Yaroslavl 2:3 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 26 Alania Vl. Alania Vladikavkaz 3:1 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 26 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 1:0 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 26 Akron Togliatti Akron Togliatti 0:2 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 26 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:1 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
91' Torpedo Moscow Torpedo Moscow 0:1 Veles Moskow Veles Moskow
Matchday 15 Gloria Buzau SCM Gloria Buzau 1:1 Aerostar Bacau Aerostar
Matchday 15 Pandurii Pandurii Targu Jiu 2:3 FC U Craiova 1948 FC U Craiova
Matchday 15 AFC Turris AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 1:1 ACS Fotbal Comuna Recea Comuna Recea
Matchday 15 Concordia Concordia Chiajna 3:2 CSM Slatina CSM Slatina
Matchday 15 Farul 1920 FC Farul Constanta 1920 0:2 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
Matchday 15 CSM Resita CSM Resita 2:0 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 15 Unirea Slobozia AFC Unirea 04 Slobozia 0:3 Petrolul Ploiesti Petrolul
92' AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 0:1 TOP Oss TOP Oss
Matchday 15 PSV U21 PSV Eindhoven U21 4:30 PM Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 11 Feirense CD Feirense 2:0 SL Benfica B Benfica B
Matchday 11 Oliveirense UD Oliveirense 4:00 PM FC Arouca Arouca
Matchday 11 Vizela FC Vizela 6:00 PM Académico Viseu FC Académico Viseu
Line-ups Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 4:30 PM Portimonense SC Portimonense
Line-ups Moreirense Moreirense FC 4:30 PM Gil Vicente FC Gil Vicente
Matchday 9 Famalicão FC Famalicão 7:00 PM Sporting CP Sporting CP
Matchday 9 FC Porto FC Porto 9:30 PM CD Tondela Tondela
Line-ups Alloa Athletic Alloa Athletic FC 4:00 PM Ayr United FC Ayr United
Line-ups Dundee FC Dundee FC 4:00 PM Arbroath FC Arbroath
Line-ups Morton Greenock Morton FC 4:00 PM Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Line-ups Raith Rovers Raith Rovers FC 4:00 PM Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 12 Giresunspor Giresunspor 2:0 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 12 Ankaraspor Ankaraspor moved Adanaspor Adanaspor
92' Boluspor Boluspor 1:0 Altay SK Altay SK
89' Menemen Spor Menemen Spor 1:1 Bandirmaspor Bandirmaspor
Matchday 12 Balikesirspor Balikesirspor moved Samsunspor Samsunspor
Matchday 5 Alyans Alyans Lypova Dolyna 1:0 Krystal Kherson Krystal Kherson
Matchday 12 FC Winterthur FC Winterthur 6:15 PM FC Thun FC Thun
Matchday 12 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 0:0 SK Lisen SK Lisen
Matchday 12 Hradec Králové FC Hradec Králové 0:0 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
Matchday 12 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 2:2 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
Matchday 12 Chrudim MFK Chrudim 1:0 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 12 FK Slavoj FK Slavoj Vysehrad 2:1 FK Blansko Blansko
Matchday 12 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 1:1 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
92' Fremad Amager BK Fremad Amager 0:1 Viborg FF Viborg FF
Matchday 16 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 3:2 GKS Belchatow GKS Belchatow
Matchday 16 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0 LKS Lodz LKS Lodz
45' Chrobry Glogow Chrobry Glogow 2:0 HT Resovia Rzeszów Resovia
45' Ljungskile Ljungskile SK 0:1 HT Degerfors IF Degerfors
45' Akropolis Akropolis IF 0:1 HT Jönköpings Södra IF Jönköping
45' AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 1:0 HT Norrby IF Norrby
45' GIF Sundsvall GIF Sundsvall 0:1 HT IK Brage Brage
45' Trelleborg Trelleborgs FF 1:4 HT Halmstads BK Halmstad
45' Västerås SK Västerås SK 1:1 HT Östers IF Östers IF
45' Dalkurd Dalkurd FF 0:0 HT GAIS Göteborg GAIS
45' Örgryte Örgryte IS 1:0 HT Umeå FC Umeå FC
Matchday 11 Palace U18 Crystal Palace U18 1:5 Tottenham Hotspur U18 Tottenham U18
Matchday 25 Reading U18 Reading FC U18 5:2 Norwich City U18 Norwich U18
Matchday 11 Arsenal U18 Arsenal FC U18 2:1 Leicester City U18 Leicester U18
Matchday 1 Man Utd U18 Manchester United U18 moved Liverpool FC U18 Liverpool U18
Matchday 12 Everton U18 Everton FC U18 2:3 Wolverhampton Wanderers U18 Wolves U18
88' Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 0:3 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Matchday 9 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 4:20 PM Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Matchday 9 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 5:45 PM Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 9 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 6:50 PM Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 17 Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck moved SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 17 Hannover 96 II Hannover 96 II moved VfB Oldenburg VfB Oldenburg
Matchday 17 W. Bremen II SV Werder Bremen II moved HSC Hannover HSC Hannover
Matchday 17 SV Atlas SV Atlas Delmenhorst moved VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
Matchday 17 Wolfsburg II VfL Wolfsburg II moved SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
Matchday 19 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 1:0 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Matchday 19 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 1:1 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Matchday 19
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 5:1 SV Straelen SV Straelen
Matchday 19 RW Essen Rot-Weiss Essen 3:1 1.FC Köln II 1.FC Köln II
Matchday 15 Malacateco CD Malacateco 6:00 PM CSD Sacachispas Sacachispas
Matchday 15 Iztapa Deportivo Iztapa 8:05 PM Deportivo Achuapa Achuapa
Matchday 16 ADR Jicaral ADR Jicaral 9:00 PM CS Herediano Herediano
Matchday 16 Sp. San José Sporting San José 9:00 PM Santos de Guápiles FC Santos FC
45' AEL Limassol AEL Limassol 4:0 HT Ethnikos Achnas Ethnikos
Matchday 13 AEK Larnaca AEK Larnaca 5:30 PM Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
Matchday 17 Gwarek U19 Gwarek Zabrze U19 2:5 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
Semi-Finals JS Suning Jiangsu Suning 1:1 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 11 Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 1:0 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
Matchday 11 Orense Orense SC 9:15 PM Delfín SC Delfín SC
Matchday 11 CD Macará CD Macará 11:30 PM SD Aucas SD Aucas
Group Stage Lee Man Lee Man moved TSW Pegasus Pegasus
Group Stage Eastern Eastern SC moved Kitchee Kitchee
Matchday 11 Randers FC U19 Randers FC U19 2:1 SönderjyskE U19 SönderjyskE U19
Matchday 6 Naesby BK U19 Naesby Boldklub U19 12:00 PM FC Helsingör U19 Helsingör U19
Matchday 14 Excelsior M Excelsior Maassluis moved SV Spakenburg Spakenburg
Matchday 14 Noordwijk VV Noordwijk moved Sparta Rotterdam U21 Sparta U21
Matchday 14 AFC Amsterdam AFC Amsterdam moved SVV Scheveningen Scheveningen
Matchday 14 HHC Hardenberg HHC Hardenberg moved Koninklijke HFC Haarlem Koninklijke HFC
Matchday 14 IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels moved VV Katwijk Katwijk
Matchday 14 Volendam U21 FC Volendam U21 moved ASWH Ambacht ASWH
Matchday 14 Quick Boys Quick Boys moved SV TEC Tiel TEC
Matchday 14 Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys moved GVVV Veenendaal GVVV
Matchday 14 De Treffers De Treffers moved Kozakken Boys Kozakken Boys
Matchday 15 Borec Veles Borec Veles 0:2 Shkendija Tetovo Shkendija
92' Mosta FC Mosta FC 1:0 Tarxien Rainbows Tarxien
Matchday 10 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 0:3 Hibernians FC Hibernians FC
Matchday 10 Sirens FC Sirens FC 6:15 PM Gzira United FC Gzira Utd
Matchday 10 Zejtun C. Zejtun Corinthians FC 6:15 PM Sliema Wanderers Sliema Wander.
Matchday 22 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe moved FC Milsami Orhei Milsami Orhei
60' Cape Town City Cape Town City FC 2:1 Orlando Pirates Orlando Pirates
63' Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 1:1 Swallows FC Swallows FC
Matchday 6 Tshakhuma Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC 5:00 PM AmaZulu FC AmaZulu FC
Matchday 6 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 7:15 PM Mamelodi Sundowns FC Sundowns
45' NorthEast Utd. NorthEast United FC 1:0 HT SC East Bengal SC East Bengal