To use this site, please enable Javascript.

Matches Apr 13, 2021

matchday 14 CF Pachuca CF Pachuca 4:00 AM Puebla FC Puebla FC
matchday 23 SV Horn SV Horn 6:30 PM FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  Rapid Wien II SK Rapid Wien II 6:30 PM FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
  FAC Floridsdorfer AC 6:30 PM SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
  SKU Amstetten SKU Amstetten 6:30 PM SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
  Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 6:30 PM FC Juniors OÖ Juniors OÖ
  FC Dornbirn FC Dornbirn 6:30 PM SC Austria Lustenau A. Lustenau
  SV Kapfenberg SV Kapfenberg 6:30 PM SV Lafnitz SV Lafnitz
matchday 29 Rotherham Rotherham United 8:00 PM Queens Park Rangers QPR
matchday 38 Huddersfield Huddersfield Town 8:00 PM AFC Bournemouth Bournemouth
matchday 21 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 7:30 PM Ipswich Town Ipswich
matchday 23 Oxford United Oxford United 8:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
matchday 25 Blackpool Blackpool FC 8:00 PM Accrington Stanley Accrington
  Doncaster Doncaster Rovers 8:00 PM Burton Albion Burton Albion
matchday 29 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 8:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
matchday 36 Wigan Wigan Athletic 7:00 PM Sunderland AFC Sunderland
matchday 22 Barrow Barrow AFC 8:00 PM Exeter City Exeter City
matchday 24 Bradford Bradford City 8:00 PM Crawley Town Crawley Town
matchday 26 Newport County Newport County 8:00 PM Carlisle United Carlisle United
matchday 28 Salford Salford City 8:00 PM Bolton Wanderers Bolton
matchday 29 Morecambe FC Morecambe FC 7:30 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Harrogate Town Harrogate Town 8:00 PM Leyton Orient Leyton Orient
matchday 36 Walsall Walsall FC 8:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
matchday 21 Solihull Moors Solihull Moors 8:45 PM Notts County Notts County
matchday 38 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 8:45 PM Eastleigh FC Eastleigh FC
  Yeovil Town Yeovil Town 8:45 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Halifax Town FC Halifax Town 8:45 PM Wrexham AFC Wrexham
  Sutton Utd Sutton United 8:45 PM Torquay United FC Torquay United
  Barnet Barnet FC 8:45 PM Dover Athletic Dover Athletic
  Macclesfield Macclesfield Town (aufgel.) 8:45 PM Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Weymouth FC Weymouth FC 8:45 PM Aldershot Town Aldershot Town
  Chesterfield FC Chesterfield FC 8:45 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
  Stockport Stockport County 8:45 PM King's Lynn Town King's Lynn
  Woking FC Woking FC 8:45 PM Bromley FC Bromley
matchday 15 Portadown Portadown FC 8:45 PM Dungannon Swifts Dungannon
matchday 19 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 8:45 PM Carrick Rangers Carrick Rangers
matchday 21 Glentoran Glentoran FC 8:45 PM Coleraine FC Coleraine
matchday 36 Piacenza Piacenza Calcio 1919 5:30 PM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Ravenna Ravenna FC 5:30 PM AC Perugia Calcio Perugia
  Vibonese US Vibonese 5:30 PM US Avellino 1912 Avellino
matchday 13 KS 2 Samara Krylya Sovetov 2 Samara postponed Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
matchday 1 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 7:00 PM Helsingborgs IF Helsingborg
matchday 6 KÍ II KÍ Klaksvík II - NSÍ Runavík II NSÍ II
  EB/S II EB/Streymur II - B36 Tórshavn II B36 II
  AB Argir AB Argir - HB Tórshavn II HB Tórshavn II
  FC Suduroy FC Suduroy - B71 Sandoy B71 Sandoy
  Víkingur II Víkingur Göta II - Skála IF Skála
matchday 22 Baroka FC Baroka FC 7:30 PM Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs

Select date

Player birthdays

Coach birthdays