To use this site, please enable Javascript.

Matches Apr 11, 2021

matchday 28
FC Schalke 04 FC Schalke 04 3:30 PM FC Augsburg FC Augsburg
 
1. FC Köln 1. FC Köln 6:00 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 1:30 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:30 PM Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
Hannover 96 Hannover 96 1:30 PM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
matchday 31
FSV Zwickau FSV Zwickau 1:00 PM FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 2:00 PM SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
matchday 14 CE Carroi Club Esportiu Carroi 12:00 PM UE Sant Julia Sant Julia
  AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 2:00 PM FC Santa Coloma FC Santa Coloma
  UE Santa Coloma UE Santa Coloma 4:00 PM Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 6:00 PM UE Engordany UE Engordany
matchday 30 Getafe Getafe CF - Cádiz CF Cádiz CF
  Real Valladolid Real Valladolid CF - Granada CF Granada CF
  Athletic Athletic Bilbao - Deportivo Alavés Alavés
  SD Huesca SD Huesca - Elche CF Elche CF
 
Valencia Valencia CF - Real Sociedad Real Sociedad
  Celta de Vigo Celta de Vigo - Sevilla FC Sevilla FC
  Real Betis Real Betis Balompié - Atlético Madrid Atlético Madrid
  Villarreal Villarreal CF - CA Osasuna CA Osasuna
  SD Eibar SD Eibar - Levante UD Levante
 
Real Madrid Real Madrid - FC Barcelona FC Barcelona
  Spezia Calcio Spezia Calcio 12:00 AM FC Crotone Crotone
  Sampdoria UC Sampdoria 12:00 AM SSC Napoli SSC Napoli
  Fiorentina ACF Fiorentina 12:00 AM Atalanta BC Atalanta BC
 
Juventus Juventus FC 12:00 AM Genoa CFC Genoa
  Benevento Benevento Calcio 12:00 AM US Sassuolo Sassuolo
 
AS Roma AS Roma 12:00 AM Bologna FC 1909 Bologna
  Hellas Verona Hellas Verona 12:00 AM SS Lazio Lazio
  Udinese Calcio Udinese Calcio 12:00 AM Torino FC Torino
 
Inter Inter Milan 12:00 AM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  Parma Parma Calcio 1913 12:00 AM AC Milan AC Milan
matchday 32 Saint-Étienne AS Saint-Étienne - FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 - Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  FC Metz FC Metz - LOSC Lille LOSC Lille
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace - Paris Saint-Germain Paris SG
  Stade Rennais Stade Rennais FC - FC Nantes FC Nantes
  Olympique Lyon Olympique Lyon - SCO Angers SCO Angers
  Montpellier Montpellier HSC - Olympique Marseille Marseille
  Monaco AS Monaco - Dijon FCO Dijon
  Lens RC Lens - FC Lorient FC Lorient
  OGC Nice OGC Nice - Stade Reims Stade Reims
matchday 25 CSKA Moscow CSKA Moscow - Rotor Volgograd Rotor Volgograd
  Arsenal Tula Arsenal Tula - FK Krasnodar Krasnodar
  Dynamo Moscow Dynamo Moscow - Ural Yekaterinburg Ural
  Ufa FK Ufa - Akhmat Grozny Akhmat Grozny
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow - Spartak Moscow Spartak Moscow
  Khimki FK Khimki - PFK Tambov Tambov
  Rostov FK Rostov - Rubin Kazan Rubin Kazan
  Sochi FC Sochi - Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
matchday 28 Quick DH HV & CV Quick 2:00 PM VV Hoogland Hoogland
  RKVV DEM RKVV DEM 2:00 PM VV Dongen Dongen
  USV Hercules USV Hercules 2:00 PM HVV Hollandia Hollandia
  VV Gemert VV Gemert 2:00 PM JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  Westlandia RKVV Westlandia 2:00 PM GVV Unitas Unitas
  Groene Ster RKSV Groene Ster 2:30 PM OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 2:30 PM EVV Echt EVV Echt
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 2:30 PM ADO '20 Heemskerk ADO '20
  VV UNA VV UNA Veldhoven 2:30 PM SV Oss '20 SV Oss '20
 
FC Lugano FC Lugano - FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
 
FC Zürich FC Zürich - Servette FC Servette FC
 
FC Luzern FC Luzern - FC Basel 1893 FC Basel
 
FC Vaduz FC Vaduz - FC Sion FC Sion
 
BSC Young Boys BSC Young Boys - FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
matchday 29 FC Utrecht FC Utrecht 12:15 PM Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  VVV-Venlo VVV-Venlo 2:30 PM PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  FC Groningen FC Groningen 2:30 PM SC Heerenveen Heerenveen
  RKC Waalwijk RKC Waalwijk 4:45 PM Ajax Amsterdam Ajax
matchday 34
Sivasspor Sivasspor 12:30 PM Konyaspor Konyaspor
 
Kayserispor Kayserispor 3:00 PM Antalyaspor Antalyaspor
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 3:00 PM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 6:00 PM Besiktas JK Besiktas
matchday 28 Zelzate KVV Zelzate 3:00 PM KVK Ninove KVK Ninove
  KVK Westhoek KVK Westhoek 3:00 PM KSK Ronse KSK Ronse
  Olsa Brakel Olsa Brakel 3:00 PM SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 3:00 PM KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  FC Gullegem FC Gullegem 3:00 PM RFC Wetteren RFC Wetteren
  Zwevezele SKV Zwevezele 3:00 PM KSCT Menen KSCT Menen
  Merelbeke KFC Merelbeke 3:00 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
matchday 31 FK Indjija FK Indjija 12:00 AM OFK Backa Backa
  Napredak FK Napredak Krusevac 12:00 AM FK Macva Sabac Macva
  Radnik FK Radnik Surdulica 12:00 AM FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  Mladost FK Mladost Lucani 12:00 AM FK Spartak Subotica Spartak
  Rad FK Rad 12:00 AM FK Novi Pazar Novi Pazar
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 12:00 AM Red Star Belgrade Red Star
  Vozdovac FK Vozdovac 12:00 AM FK Proleter Novi Sad Proleter
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 12:00 AM FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Partizan FK Partizan Belgrade 12:00 AM FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  Cukaricki FK Cukaricki 12:00 AM FK TSC Backa Topola FK TSC
matchday 8 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 1:30 PM Turun Palloseura U19 TPS U19
  FC Haka U19 FC Haka U19 2:00 PM Jyväskylän Komeetat U19 Komeetat U19
  TPV U19 Tampereen Pallo-Veikot U19 3:00 PM Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
matchday 24 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 4:00 PM CS Fola Esch CS Fola Esch
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 4:00 PM F91 Dudelange F91 Dudelange
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 4:00 PM FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  Differdange 03 FC Differdange 03 4:00 PM FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 4:00 PM Union Titus Petange Titus Petange
  Jeunesse Esch Jeunesse Esch 4:00 PM Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  Hesperange Swift Hesperange 4:00 PM FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  US Hostert US Hostert 4:00 PM FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
matchday 17 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 1:00 PM TSV Travemünde TSV Travemünde
  SV Eichede II SV Eichede II 2:00 PM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 2:30 PM SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
matchday 19 Oberpleis TuS 05 Oberpleis 3:00 PM 1.FC Spich 1.FC Spich
  TuS Mondorf TuS Mondorf 3:00 PM Eintracht Hohkeppel E. Hohkeppel
  Homburg-Nü. SSV Homburg-Nümbrecht 3:15 PM SpVg Porz SpVg Porz
  FV Wiehl FV Wiehl 3:15 PM FV Bonn-Endenich 08 FV Endenich
  SSV Merten SSV Merten 1925 3:15 PM SC Rheinbach SC Rheinbach
  SV Schlebusch SV Schlebusch 3:15 PM SV Wachtberg SV Wachtberg
  L.-Hohenlind SC Borussia Lindenthal-Hohenlind 3:30 PM FV Bad Honnef FV Bad Honnef
matchday 17 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 12:00 PM Büdelsdorfer TSV Büdelsd. TSV
  SG Geest 05 SG Geest 05 3:00 PM TuS Rotenhof TuS Rotenhof
matchday 13 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 3:00 PM Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
  SC Hainberg SC Hainberg 3:00 PM TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
  TSV Lamme TSV Germania Lamme 3:00 PM FSV Schöningen FSV Schöningen
  SV Lengede SV Lengede 3:00 PM SC Gitter SC Gitter
  SV Calberlah SV Grün-Weiß Calberlah 3:00 PM SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
  KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 3:00 PM TSG Bad Harzburg TSG Bad Harzb.
  Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 3:00 PM TSC Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
matchday 20 ASV Süchteln ASV Süchteln 3:00 PM 1.FC Viersen 1.FC Viersen
  VfB Solingen VfB Solingen 3:00 PM MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
  1.FC Wülfrath 1.FC Wülfrath 3:00 PM FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
  Schwarz-Weiß 06 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf 3:00 PM SC Teutonia Kleinenbroich Kleinenbroich
  SC Reusrath SC Reusrath 3:30 PM Holzheimer SG Holzheimer SG
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 3:30 PM SG Unterrath SG Unterrath
  Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 3:30 PM Rather SV Rather SV
  VfB Speldorf VfB Speldorf 3:00 PM Duisburger SV 1900 Duisburger SV
  VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 3:00 PM SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
  Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 3:00 PM Blau-Gelb Überruhr BG Überruhr
  FC Remscheid FC Remscheid 3:15 PM SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
  SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 3:15 PM Mülheimer FC 97 Mülheimer FC
  BW Mintard DJK Blau-Weiß Mintard 3:15 PM SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 3:30 PM ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
matchday 25 FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II 2:00 PM Offenburger FV Offenburger FV
  SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 3:00 PM FC Auggen FC Auggen
matchday 24 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 3:00 PM TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 3:00 PM Delbrücker SC Delbrücker SC
  Pr. Espelkamp Preußen Espelkamp 3:00 PM VfL Theesen VfL Theesen
  Lüner SV Lüner SV 3:00 PM SV Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
  SV Mesum SV Mesum 3:00 PM Westfalia Kinderhaus W. Kinderhaus
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 3:00 PM SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  SC Peckeloh SC Peckeloh 3:00 PM SC Herford SC Herford
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 3:00 PM TuS Tengern TuS Tengern
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 3:00 PM SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 3:00 PM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 3:00 PM SV Sodingen SV Sodingen
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 3:00 PM SC Neheim SC Neheim
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 3:00 PM Borussia Dröschede Bor. Dröschede
  SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11 3:00 PM SV Rot-Weiß Deuten RW Deuten
  Wacker Castrop SV Wacker Obercastrop 3:00 PM BSV Schüren BSV Schüren
  YEG Hassel YEG Hassel 3:00 PM Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  Brünninghausen FC Brünninghausen 4:00 PM Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  Lennestadt FC Lennestadt 4:00 PM TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen
matchday 14 Atlas Atlas Guadalajara 12:00 AM Club León FC León
  CD Cruz Azul CD Cruz Azul 2:00 AM Deportivo Guadalajara Chivas
  Tigres UANL Tigres UANL 4:05 AM CF América América
  Toluca Deportivo Toluca 7:00 PM CF Monterrey Monterrey
matchday 18 Envigado Envigado FC 12:00 AM Deportivo Pereira Pereira
  Patriotas Boyacá Patriotas FC 12:00 AM Once Caldas Once Caldas
  Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 12:00 AM Junior FC Junior FC
  Deportivo Cali Deportivo Cali 12:00 AM Atlético Nacional Atl. Nacional
  Deportes Tolima Deportes Tolima 12:00 AM Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
  Rionegro Águila Rionegro Águilas 12:00 AM Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
  Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 12:00 AM Millonarios FC Millonarios
  Jaguares FC Jaguares de Córdoba 12:00 AM CD América de Cali CD América
  Indep. Medellín Independiente Medellín 12:00 AM Alianza Petrolera Alianza Petrol.
matchday 9 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 12:00 AM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 6:05 AM Kashima Antlers Kashima Antlers
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai 7:00 AM Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  FC Tokyo FC Tokyo 7:00 AM Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Sagan Tosu Sagan Tosu 8:00 AM Yokohama FC Yokohama FC
  Oita Trinita Oita Trinita 8:00 AM Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 9:00 AM Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 10:00 AM Gamba Osaka Gamba Osaka
  Vissel Kobe Vissel Kobe 10:00 AM Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
matchday 7 Mito HollyHock Mito HollyHock 7:00 AM FC Ryukyu FC Ryukyu
  Tochigi SC Tochigi SC 7:00 AM SC Sagamihara SC Sagamihara
  Machida Zelvia Machida Zelvia 7:00 AM Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 7:00 AM Albirex Niigata Albirex Niigata
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 7:00 AM JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Ehime FC Ehime FC 9:00 AM Fagiano Okayama Fagiano Okayama
matchday 5 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 6:00 AM Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  Fukushima Utd. Fukushima United 6:00 AM Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 6:00 AM Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 7:00 AM Kataller Toyama Kataller Toyama
  Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 7:00 AM Gainare Tottori Gainare Tottori
  FC Gifu FC Gifu 9:00 AM azul claro Numazu a. cl. Numazu
  Kochi Utd. Kochi United 5:00 AM Sony Sendai Sony Sendai
  Verspah Oita Verspah Oita 6:00 AM Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata
  Matsue City Matsue City 6:00 AM Veertien Mie Veertien Mie
  Suzuka PG Suzuka Point Getters 6:00 AM FC Osaka FC Osaka
  Honda Lock Honda Lock 6:00 AM Honda FC Honda FC
  Iwaki FC Iwaki FC 6:00 AM ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 6:00 AM Tokyo Musashino United Musashino Utd.
  MIO B. Shiga MIO Biwako Shiga 6:00 AM FC Kariya FC Kariya
matchday 2 Saitama SC Saitama SC 4:00 AM tonan Maebashi tonan Maebashi
  V.Ichihara Vert Vonds Ichihara Vert (Reserves) 4:00 AM TOHO Titanium SC TOHO Titanium
  Thespa Challen. Zuvor: Thespakusatsu Gunma Challengers (Reserves)	6:00 AM Identy Mirai Identy Mirai
  Nankatsu SC Nankatsu SC 6:30 AM Yokohama Takeru Yokohama Takeru
  Av. Kawaguchi Aventura Kawaguchi 7:30 AM Tokyo International University FC Tokyo Int'l Uni
  RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 4:00 AM Vonds Ichihara Vonds Ichihara
  RKU FC Ryutsu Keizai University FC 7:00 AM Briobecca Urayasu Briobe. Urayasu
  Hitachi BuilSys Hitachi Building Systems FC 7:00 AM Criacao Shinjuku Criac. Shinjuku
  Toin Univ. FC Toin University of Yokohama FC 10:00 AM Tochigi City Tochigi City
  FC Matsucelona Matsumoto Univ. FC Matsucelona 3:45 AM Artista Asama Artista Asama
  Hokuriku FC Hokuriku University FC 4:00 AM Toyama Shinjo Club Toyama Shinjo
  Sakai Phoenix Sakai Phoenix 4:00 AM Niigata Univ. of Health & Welfare FC Niigata UH&W FC
  '05 Kamo FC Niigata Univ. of Management '05 Kamo 6:30 AM Fukui United Fukui Utd.
matchday 3 Saga LIXIL Saga LIXIL FC 4:00 AM NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC
  Veroskr. Tsuno Veroskronos Tsuno 6:00 AM Kawasoe Club Kawasoe Club
  K'moto Teachers Kumamoto Teachers SC 6:00 AM Nippon Steel Oita Ni.St. Oita
  FC Nakatsu FC Nakatsu 6:00 AM J-Lease FC J-Lease FC
  Okinawa SV Okinawa SV 7:00 AM Kyushu Mitsubishi SC Kyushu Mits. SC
matchday 16 Green Gully Cav Green Gully Cavaliers - Avondale Football Club Avondale FC
  Altona Magic Soccer Club Altona Magic Soccer Club - Heidelberg United Heidelberg
  Bentleigh Bentleigh Greens - Dandenong Thunder SC Dand. Thunder
  South Melbourne South Melbourne FC - Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
  Dandenong City Dandenong City SC - Hume City FC Hume City FC
  Melbourne Knights Melbourne Knights - St Albans Saints SC St Albans Saints SC
  Eastern Lions Eastern Lions SC - Port Melbourne Sharks Melbour. Sharks
matchday 8 Saburtalo FC Saburtalo 5:00 PM Shukura Kobuleti Shukura
  Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 6:00 PM FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
  Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 7:00 PM FC Samtredia FC Samtredia
matchday 4 Yangju Citizen Yangju Citizen 7:00 AM Hwaseong FC Hwaseong FC
  Cheongju FC Cheongju FC 8:00 AM Ulsan Citizen Ulsan Citizen
  Paju Citizen Paju Citizen 8:00 AM Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek C.
  Cheonan City Cheonan City 8:00 AM Gimhae FC Gimhae FC
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 7:00 AM FC Namdong FC Namdong
  Goyang Citizen Goyang Citizen 7:00 AM Seoul Nowon United Nowon Utd.
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 7:00 AM Dangjin Citizen Dangjin Citizen
  Gangwon Res. Gangwon FC Reserves 8:00 AM Geoje Citizen Geoje Citizen
matchday 9 Jeju United Jeju United 7:00 AM Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
  Suwon FC Suwon FC 9:30 AM Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Jeonbuk Hyundai Jeonbuk Hyundai Motors 12:00 PM Incheon United Incheon Utd.
matchday 6 Ansan Greeners Ansan Greeners 6:30 AM Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
  FC Anyang FC Anyang 9:00 AM Busan IPark Busan IPark
  Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 11:30 AM Gyeongnam FC Gyeongnam FC
matchday 24 Schifflange 95 FC Schifflange 95 4:00 PM FC Berdenia Berbourg Berbourg
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 4:00 PM FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  SC Bettembourg SC Bettembourg 4:00 PM UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97
  Mondercange FC Mondercange 4:00 PM US Rumelange US Rumelange
  FC Mamer 32 FC Mamer 32 4:00 PM FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  FC Atert Bissen FC Atert Bissen 4:00 PM FC Marisca Mersch Marisca Mersch
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel 4:00 PM Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 8:00 PM FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
matchday 11 Luqueño Sportivo Luqueño 12:00 AM Club Cerro Porteño Cerro Porteño
  Olimpia Olimpia Asunción 12:00 AM Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
  Libertad Club Libertad Asunción 12:00 AM Guaireña FC Guaireña FC
  Guaraní Club Guaraní 12:00 AM River Plate Asunción River Plate
  Sol de América Club Sol de América 12:00 AM Club Nacional Asunción Nacional
matchday 6 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 12:00 PM Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
  JK Trans Narva JK Trans Narva 12:00 PM JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
  FCI Levadia FCI Levadia 2:00 PM Kalju FC Kalju FC
  TJK Legion Tallinn JK Legion 6:00 PM FC Flora Tallinn FC Flora
  Maardu LM Maardu Linnameeskond 12:00 PM Paide Linnameeskond U21 Paide U21
  Kalev Kalev Tallinn 12:00 PM Tartu JK Welco JK Welco
  Ida-Virumaa Ida-Virumaa FC Alliance 12:00 PM JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
  Läänemaa JK Läänemaa JK Haapsalu 12:00 PM Harju JK Laagri Harju JK
matchday 4 Club UTC UTC Cajamarca 12:00 AM FBC Melgar FBC Melgar
  Sport Huancayo Sport Huancayo 12:00 AM FC Carlos Stein FC Carlos Stein
  USM Porres Universidad San Martín de Porres 12:00 AM Universitario de Deportes Universitario
  Binacional Deportivo Binacional 12:00 AM Alianza Universidad Alianza UDH
  AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 12:00 AM Club Cienciano Cienciano
  César Vallejo Universidad César Vallejo 12:00 AM Carlos A. Mannucci Mannucci
  Sport. Cristal Club Sporting Cristal 12:00 AM Deportivo Municipal Municipal
  Alianza Atl. Alianza Atlético Sullana 12:00 AM Ayacucho FC Ayacucho FC
  Cusco FC Cusco FC 12:00 AM Sport Boys Association Sport Boys
matchday 6 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 11:30 AM Tampines Rovers Tampines Rovers
  Geylang Geylang International 11:30 AM Lion City Sailors LC Sailors
matchday 35 Juventus U23 Juventus U23 12:30 PM US Città di Pontedera Pontedera
  Como Como 1907 3:00 PM US Grosseto 1912 Grosseto
  Lucchese Lucchese 1905 3:00 PM AS Livorno AS Livorno
  Pistoiese US Pistoiese 1921 3:00 PM AC Renate Renate
  Olbia Olbia Calcio 1905 3:00 PM AS Giana Erminio Giana Erminio
  Pro Sesto SSD Pro Sesto 5:30 PM US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 5:30 PM Calcio Lecco 1912 Lecco
  Pro Patria Aurora Pro Patria 5:30 PM Novara Calcio 1908 Novara
  Padova Calcio Padova 12:30 PM AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Fermana Fermana FC 3:00 PM Feralpisalò Feralpisalò
  Mantova Mantova 1911 3:00 PM FC Legnago Salus Legnago
  Carpi Carpi FC 1909 3:00 PM Matelica Calcio Matelica
  Sambenedettese US Sambenedettese 3:00 PM Cesena FC Cesena
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 3:00 PM Modena FC 2018 Modena
  Südtirol FC Südtirol 5:30 PM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Arezzo SS Arezzo 5:30 PM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Cavese Cavese 1919 12:30 PM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Catania Calcio Catania 3:00 PM Potenza Calcio Potenza
  Monopoli SS Monopoli 1966 3:00 PM Paganese Calcio 1926 Paganese
  Juve Stabia SS Juve Stabia 3:00 PM US Catanzaro Catanzaro
  Turris SS Turris Calcio 3:00 PM Ternana Calcio Ternana
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 5:30 PM Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
matchday 33 Sancaktepe FK Sancaktepe FK 2:00 PM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 2:00 PM Gümüshanespor Gümüshanespor
  Hacettepe Hacettepe Spor 2:00 PM Sariyer Sariyer
  Amed SK Amed SK 2:00 PM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor 2:00 PM Inegölspor Inegölspor
  24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 2:00 PM Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
  Usak Spor Usak Spor 2:00 PM Manisa FK Manisa FK
  Sanliurfaspor Sanliurfaspor 2:00 PM Corum FK Corum FK
  Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 2:00 PM Kocaelispor Kocaelispor
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 2:00 PM Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
  Eyüpspor Eyüpspor 2:00 PM GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Bodrumspor Bodrumspor 2:00 PM Pendikspor Pendikspor
  Van Spor FK Van Spor FK 2:00 PM Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Pazarspor Pazarspor 2:00 PM Serik Belediyespor Serik Belediye
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 2:00 PM Elazigspor Elazigspor
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 2:00 PM Mamak FK Mamak FK
  Kirklarelispor Kirklarelispor 2:00 PM Turgutluspor Turgutluspor
  Sakaryaspor Sakaryaspor 2:00 PM Bayburt Özel Idare Spor Bayburt ÖI
  1922 Konya 1922 Konyaspor 2:00 PM Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
matchday 34 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 12:00 AM CD Leganés CD Leganés
  Ponferradina SD Ponferradina 12:00 AM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  CE Sabadell CE Sabadell 12:00 AM FC Cartagena FC Cartagena
  Málaga CF Málaga CF 12:00 AM Albacete Balompié Albacete
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 12:00 AM Girona FC Girona
  CD Tenerife CD Tenerife 12:00 AM Sporting Gijón Sporting Gijón
  RCD Mallorca RCD Mallorca 12:00 AM CD Lugo CD Lugo
  Real Oviedo Real Oviedo 12:00 AM UD Las Palmas UD Las Palmas
  Alcorcón AD Alcorcón 12:00 AM CD Castellón CD Castellón
  CD Mirandés CD Mirandés 12:00 AM UD Logroñés UD Logroñés
  Real Zaragoza Real Zaragoza 12:00 AM UD Almería UD Almería
matchday 33 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 12:15 PM Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
matchday 26 Braga SC Braga 5:00 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
  Tondela CD Tondela 5:00 PM FC Porto FC Porto
  Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 5:00 PM SL Benfica Benfica
  Marítimo CS Marítimo 5:00 PM SC Farense Farense
  Sporting CP Sporting CP 5:00 PM FC Famalicão Famalicão
  Portimonense Portimonense SC 5:00 PM Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Boavista Boavista FC 5:00 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
  Santa Clara CD Santa Clara 5:00 PM CD Nacional Nacional
  Gil Vicente Gil Vicente FC 5:00 PM Moreirense FC Moreirense
matchday 28 Coimbra Académica Coimbra 5:00 PM FC Porto B FC Porto B
  Cova Piedade CD Cova Piedade 5:00 PM Varzim SC Varzim
  Mafra CD Mafra 5:00 PM Casa Pia AC Casa Pia
  Académico Viseu Académico Viseu FC 5:00 PM FC Vizela Vizela
  Estoril Praia GD Estoril Praia 5:00 PM UD Vilafranquense Vilafranquense
  Benfica B SL Benfica B 5:00 PM CD Feirense Feirense
  Chaves GD Chaves 5:00 PM SC Covilhã Covilhã
  Leixões Leixões SC 5:00 PM FC Penafiel Penafiel
  Arouca FC Arouca 5:00 PM UD Oliveirense Oliveirense
matchday 29 Altay SK Altay SK 12:00 AM Boluspor Boluspor
  A. Keciörengücü Ankara Keciörengücü 12:00 AM Altinordu FK Altinordu
  Samsunspor Samsunspor 12:00 AM Balikesirspor Balikesirspor
  Bandirmaspor Bandirmaspor 12:00 AM Menemen Spor Menemen Spor
  Akhisarspor Akhisarspor 12:00 AM Adana Demirspor Adana Demirspor
  Eskisehirspor Eskisehirspor 12:00 AM Giresunspor Giresunspor
  Adanaspor Adanaspor 12:00 AM Ankaraspor Ankaraspor
  Istanbulspor Istanbulspor 12:00 AM Tuzlaspor Tuzlaspor
  Ümraniyespor Ümraniyespor 12:00 AM Bursaspor Bursaspor
matchday 2 Viking FK Viking Stavanger 6:00 PM Kristiansund BK Kristiansund
  Molde Molde FK 6:00 PM Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
  Lillestrøm SK Lillestrøm SK 6:00 PM Stabæk Fotball Stabæk Fotball
  Sandefjord Sandefjord Fotball 6:00 PM FK Haugesund Haugesund
  Tromsø IL Tromsø IL 6:00 PM Mjøndalen IF Mjøndalen
  Brann SK Brann 8:00 PM Rosenborg BK Rosenborg
  Start IK Start 3:00 PM FK Jerv FK Jerv
matchday 27 Zelez. Pancevo Zeleznicar Pancevo 12:00 AM FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
  Kolubara FK Kolubara Lazarevac 12:00 AM Graficar Belgrad Graficar
  Zarkovo OFK Zarkovo 12:00 AM FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
  Jagodina GFK Jagodina 12:00 AM FK Dubocica Leskovac Dubocica
  FK Loznica FK Loznica 12:00 AM FK IMT Belgrad IMT Belgrad
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 12:00 AM FK Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo
  FK Zemun FK Zemun 12:00 AM FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
  Trayal FK Trayal Kruševac 12:00 AM FK Radnicki Sremska Mitrovica Radnicki Srem
  Borac Cacak FK Borac 1926 Cacak 12:00 AM FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
matchday 1 Halmstads BK Halmstads BK 3:00 PM BK Häcken Häcken
  Mjällby AIF Mjällby AIF 3:00 PM Varbergs BoIS Varbergs BoIS
  Norrköping IFK Norrköping 5:30 PM IK Sirius Sirius
  Elfsborg IF Elfsborg 5:30 PM Djurgardens IF Djurgarden
  Örgryte Örgryte IS 1:00 PM Östers IF Östers IF
  Akropolis Akropolis IF 1:00 PM IK Brage Brage
  Jönköping Jönköpings Södra IF 3:00 PM Vasalunds IF Vasalund
  Trelleborg Trelleborgs FF 3:00 PM Norrby IF Norrby
matchday 32 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 4:30 PM Pécsi MFC Pécsi MFC
  Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE 4:30 PM Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Budaörs Budaörsi SC 4:30 PM ETO FC Győr ETO FC Győr
  Szeged Szeged-Csanád - GA 5:00 PM Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  BFC Siófok BFC Siófok 5:00 PM Dorogi FC Dorog
  Vasas FC Vasas FC 5:00 PM FC Ajka FC Ajka
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 5:00 PM Debreceni EAC Debreceni EAC
  Haladás Szombathelyi Haladás 5:00 PM Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 5:00 PM Soroksár SC Soroksár
  Debrecen Debreceni VSC 5:00 PM Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
matchday 30 FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 1:30 PM Chemnitzer FC Chemnitzer FC
  Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 1:30 PM SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
  Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 1:30 PM BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
  G. Halberstadt Germania Halberstadt 1:30 PM VfB Auerbach VfB Auerbach
  BFC Dynamo BFC Dynamo 1:30 PM Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
  Berliner AK Berliner AK 07 1:30 PM FC Energie Cottbus Energie Cottbus
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 1:30 PM FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
  Hertha BSC II Hertha BSC II 1:30 PM VSG Altglienicke Altglienicke
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 1:30 PM FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 1:30 PM ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
matchday 31 SC Freiburg II SC Freiburg II 2:00 PM TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
matchday 23 AC Bellinzona AC Bellinzona 12:00 AM FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
  FC Bavois FC Bavois 12:00 AM FC Zürich U21 FC Zürich U21
  FC Sion U21 FC Sion U21 12:00 AM SC Brühl SG SC Brühl SG
matchday 18 Avarta Avarta 1:00 PM Hilleröd Fodbold Hilleröd F
  Holstebro BK Holstebro Boldklub 1:00 PM Middelfart Boldklub Middelfart
matchday 19 GC Zürich U21 Grasshopper Club Zürich U21 4:00 PM FC Bassecourt FC Bassecourt
  FC Kosova FC Kosova 3:00 PM FC Thalwil FC Thalwil
matchday 17 Cartaginés CS Cartaginés - AD San Carlos AD San Carlos
  Saprissa Deportivo Saprissa - Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
  Grecia Municipal Grecia - LD Alajuelense LD Alajuelense
  Guadalupe FC Guadalupe FC - CS Herediano Herediano
  Santos FC Santos de Guápiles FC - ADR Jicaral ADR Jicaral
  Limón FC Limón FC - Sporting San José Sp. San José
matchday 28 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 3:00 PM Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
matchday 27 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 3:00 PM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  FC Hanau 93 FC Hanau 93 3:00 PM SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt
  FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel 3:00 PM SV Rot-Weiß Hadamar RW Hadamar
  RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 3:00 PM FSV Fernwald FSV Fernwald
  VfB Ginsheim VfB Ginsheim 3:00 PM SV Steinbach SV Steinbach
matchday 29 Regensburg II SSV Jahn Regensburg II 4:00 PM SV Donaustauf SV Donaustauf
matchday 23 1.FC Düren 1.FC Düren 3:00 PM FC BW Friesdorf BW Friesdorf
  Glesch-Paffend. BC Victoria Glesch-Paffendorf 3:00 PM Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
  Huerth FC Huerth 3:00 PM Victoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  Hennef 05 FC Hennef 05 3:00 PM SV Eilendorf SV Eilendorf
  VfL Alfter VfL Alfter 3:00 PM SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  FC Pesch FC Pesch 3:30 PM SpVg Frechen 20 Frechen 20
  VfL Vichttal VfL Vichttal 3:30 PM SV Breinig SV Breinig
  SA Deutz 05 Sports association Deutz 05 3:30 PM SC Fortuna Köln II Fortuna Köln II
matchday 35 Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld 3:00 PM 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 3:00 PM FC Kray FC Kray
  Cronenberger SC Cronenberger SC 3:00 PM SC Velbert SC Velbert
  Velbert 02 SSVg Velbert 02 3:00 PM TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck 3:00 PM FSV Duisburg FSV Duisburg
  1.FC Monheim 1.FC Monheim 3:00 PM TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  SW Essen Schwarz-Weiß Essen 3:00 PM 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 3:15 PM DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  TVD Velbert TVD Velbert 3:15 PM Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West 3:30 PM SF Baumberg SF Baumberg
  VfB Hilden VfB 03 Hilden 3:30 PM SF Niederwenigern Niederwenigern
matchday 30 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 3:00 PM TuS Ennepetal TuS Ennepetal
  SV Schermbeck SV Schermbeck 3:00 PM Preußen Münster II Pr. Münster II
  Holzwickeder SC Holzwickeder SC 3:00 PM SC Westfalia Herne Westfalia Herne
  Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 3:00 PM TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  Hammer SpVg Hammer SpVg 3:00 PM SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  TuS Haltern TuS Haltern 3:00 PM 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
  ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 3:00 PM FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
  Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 3:00 PM FC Gütersloh FC Gütersloh
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz 3:00 PM SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  SC Paderborn II SC Paderborn 07 II 3:00 PM SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
matchday 10 Schwachhausen TuS Schwachhausen 1:00 PM SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
  SV Hemelingen SV Hemelingen 2:30 PM Brinkumer SV Brinkumer SV
  SC Borgfeld SC Borgfeld 3:00 PM SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Veg.
  Komet Arsten TuS Komet Arsten 3:00 PM BTS Neustadt BTS Neustadt
  KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 3:00 PM Blumenthaler SV Blumenthaler SV
  BSC Hastedt BSC Hastedt 3:00 PM FC Union 60 Bremen Union 60 Bremen
  Leher TS Leher TS Bremerhaven 3:30 PM ESC 02 Geestemünde ESC Geestemünde
matchday 9 Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 2:00 PM Eutin 08 Eutin 08
  Eckernförder SV Eckernförder SV 2:00 PM Inter Türkspor Kiel Türkspor Kiel
  SV Todesfelde SV Todesfelde 2:00 PM TSV Pansdorf TSV Pansdorf
matchday 23 STK Samorin STK 1914 Samorin 10:30 AM Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
  Zilina B MSK Zilina B 10:30 AM FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
matchday 17 Altenmarkt UFC Altenmarkt 11:00 AM TSU Bramberg Bramberg
  FC Tavannes FC Tavannes/Tramelan 12:00 PM FC Liestal FC Liestal
  SC Binningen SC Binningen 12:00 PM FC Köniz II FC Köniz II
  FC Konolfingen FC Konolfingen 12:00 PM FC Ajoie-Monterri Ajoie-Monterri
  FC Moutier FC Moutier 3:00 PM FC Spiez FC Spiez
  FC Muri FC Muri 2:30 PM FC Grenchen 15 FC Grenchen
  FC Freienbach FC Freienbach 3:00 PM FC Einsiedeln FC Einsiedeln
  FC Klingnau FC Klingnau 4:00 PM FC Aegeri FC Aegeri
  FC Rüti FC Rüti 12:00 AM FC Bassersdorf FC Bassersdorf
matchday 8 Kitchee Kitchee SC postponed Resources Capital RCFC
  Lee Man Lee Man postponed TSW Pegasus Pegasus
matchday 9 Binh Dinh FC Binh Dinh FC 12:00 PM VIETTEL FC VIETTEL FC
  Hanoi FC Hanoi FC 2:15 PM Than Quang Ninh FC Quang Ninh FC
  Sai Gon FC Sai Gon FC 2:15 PM Hong Linh Ha Tinh FC HL Ha Tinh FC
matchday 20 L.A. Riverside L.A. Riverside 12:00 AM KSV Siemens/Großfeld Siemens/Großfeld
  A11 - R.Oberlaa FC Austria 11 - Rapid Oberlaa 12:00 AM FV 1210 Wien 1210 Wien
  Fortuna 05 DSV Fortuna 05 Wien 12:00 AM Nußdorfer AC NAC
  Gersthof Gersthofer SV 12:00 AM 1. Simmeringer SC Simmering
  LAC-Inter Landstraßer AC-Inter 12:00 AM Hellas Kagran Hellas Kagran
  1980 Wien FC 1980 Wien 12:00 AM SC Ostbahn XI Ostbahn XI
  Helfort SV Dinamo Helfort 15 Young Stars 12:00 AM SC Red Star Penzing Red Star
  FAC II Floridsdorfer AC II 12:00 AM SC Columbia Floridsdorf Columbia
matchday 5 HB Tórshavn HB Tórshavn 12:00 AM 07 Vestur 07 Vestur
  ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 12:00 AM NSÍ Runavík NSÍ Runavík
  KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 12:00 AM EB/Streymur EB/Streymur
  B36 Tórshavn B36 Tórshavn 12:00 AM Víkingur Gøta Víkingur
  B68 Toftir B68 Toftir 12:00 AM TB Tvøroyri TB Tvøroyri
matchday 20 Akwa United Akwa United 5:00 PM Sunshine Stars Sunshine Stars
  Nasarawa United Nasarawa United 5:00 PM Kwara United FC Kwara United
  Rivers United Rivers United FC 5:00 PM Dakkada FC Dakkada FC
  Katsina Utd. Katsina United FC 5:00 PM Wikki Tourists Wikki Tourists
  Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 5:00 PM MFM FC MFM FC
  Enyimba Aba Enyimba Aba 5:00 PM Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
  Adamawa United Adamawa United 5:00 PM FC Heartland FC Heartland
  Jigawa Jigawa Golden Stars FC 5:00 PM Lobi Stars FC Lobi Stars
  Plateau United Plateau United FC 5:00 PM Abia Warriors FC Abia Warriors
  Warri Wolves FC Warri Wolves FC 5:00 PM Kano Pillars Kano Pillars
matchday 10 Atalanta U18 Atalanta Under 18 3:00 PM Genoa Under 18 Genoa U18
  Sassuolo U18 Sassuolo Under 18 3:00 PM Torino Under 18 Torino U18
  Lazio U18 Lazio Under 18 3:00 PM Fiorentina Under 18 Fiorentina U18
  Milan U18 Milan Under 18 3:00 PM Inter Under 18 Inter U18
  Monza U18 Monza Under 18 3:00 PM Roma Under 18 Roma U18
matchday 24 Lazio U17 SS Lazio U17 3:00 PM Virtus Entella Under 17 Entella U17
  Reggiana U17 Reggiana Under 17 3:00 PM Parma Under 17 Parma U17
  Cremonese U17 Cremonese Under 17 3:00 PM Juventus Under 17 Juventus U17
  Sassuolo U17 Sassuolo Under 17 3:00 PM Sampdoria Under 17 Sampdoria U17
  Genoa U17 Genoa Under 17 3:00 PM Spezia Under 17 Spezia U17
  Torino U17 Torino Under 17 3:00 PM Pisa Under 17 Pisa U17
  Atalanta U17 Atalanta BC U17 3:00 PM Vicenza Under 17 Vicenza U17
  Monza U17 Monza Under 17 3:00 PM Milan Under 17 Milan U17
  Chievo U17 Chievo Under 17 3:00 PM Venezia Under 17 Venezia U17
  Pordenone U17 Pordenone Under 17 3:00 PM Brescia Under 17 Brescia U17
  Cittadella U17 Cittadella Under 17 3:00 PM Udinese Under 17 Udinese U17
  SPAL U17 SPAL U17 3:00 PM Hellas Under 17 Hellas U17
  Inter U17 Inter Under 17 3:00 PM Cagliari Under 17 Cagliari U17
  Ascoli U17 Ascoli Under 17 3:00 PM Lecce Under 17 Lecce U17
  Fiorentina U17 Fiorentina Under 17 3:00 PM Roma Under 17 Roma U17
  Cosenza U17 Cosenza Under 17 3:00 PM Pescara Under 17 Pescara U17
  Reggina U17 Reggina Under 17 3:00 PM Napoli Under 17 Napoli U17
  Crotone U17 Crotone Under 17 3:00 PM Salernitana Under 17 Salernitana U17
  Empoli U17 Empoli Under 17 3:00 PM Benevento Under 17 Benevento U17
matchday 28 Bra AC Bra 3:00 PM USD Lavagnese 1919 Lavagnese
  Città Varese ASD Città Di Varese 3:00 PM Legnano AC Legnano
  Saluzzo AC Saluzzo 3:00 PM USD Castellanzese 1921 Castellanzese
  Borgosesia Borgosesia Calcio 3:00 PM AC Gozzano Gozzano
  Derthona HSL Derthona 3:00 PM GS Arconatese Arconatese
  Sestri Levante USD Sestri Levante 1919 3:00 PM FBC Casale Casale
  Chieri ASD Chieri Calcio 3:00 PM US Folgore Caratese Caratese
  Imperia ASD Imperia 1923 3:00 PM Fossano Calcio Fossano
  Caronnese SC Caronnese 3:00 PM FC Vado Vado
  PDHA Pont Donnaz Hone Arnad 3:00 PM Sanremese Calcio Sanremese
matchday 25 USD Breno USD Breno 3:00 PM USD Caravaggio Caravaggio
  Real Calepina SSD Real Calepina FC 2020 3:00 PM Tritium Calcio 1908 Tritium