For using this site, please activate JavaScript.

Matches May 10, 2020

Semi-Finals 2nd Leg Horoya AC Horoya AC 12:00 AM Pyramids FC Pyramids FC
  Hassania Hassania d'Agadir 12:00 AM Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 35 Real Betis Real Betis Balompié moved CA Osasuna CA Osasuna
  RCD Mallorca RCD Mallorca moved Levante UD Levante
  Celta de Vigo Celta de Vigo moved Atlético Madrid Atlético Madrid
 
Real Madrid Real Madrid moved Deportivo Alavés Alavés
  Athletic Athletic Bilbao moved Sevilla FC Sevilla FC
  SD Eibar SD Eibar moved CD Leganés CD Leganés
  Real Sociedad Real Sociedad moved Granada CF Granada CF
 
FC Barcelona FC Barcelona moved RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  Getafe Getafe CF moved Villarreal CF Villarreal
 
Valencia Valencia CF moved Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 34
PSV Eindhoven PSV Eindhoven moved RKC Waalwijk RKC Waalwijk
  ADO Den Haag ADO Den Haag moved PEC Zwolle PEC Zwolle
  FC Utrecht FC Utrecht moved SC Heerenveen Heerenveen
  Fortuna Sittard Fortuna Sittard moved Ajax Amsterdam Ajax
  FC Emmen FC Emmen moved AZ Alkmaar AZ Alkmaar
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam moved Vitesse Arnhem Vitesse
  Heracles Almelo Heracles Almelo moved FC Groningen FC Groningen
  Willem II Willem II Tilburg moved Twente Enschede FC Twente FC
  VVV-Venlo VVV-Venlo moved Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 6 IFK Mariehamn IFK Mariehamn moved Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 25 Vict. Rosport FC Victoria Rosport moved FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg moved FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 moved FC Differdange 03 Differdange 03
  F91 Dudelange F91 Dudelange moved FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  CS Fola Esch CS Fola Esch moved US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  US Hostert US Hostert moved Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn moved Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 32 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 3:00 PM Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 3:00 PM FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 3:00 PM TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 3:00 PM 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 3:00 PM VfL Frohnlach VfL Frohnlach
  TuS Röllbach TuS Röllbach 3:00 PM 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  ASV Rimpar ASV Rimpar 3:00 PM FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 4:00 PM SV Friesen SV Friesen
Matchday 28 Lübecker SC Lübecker SC 99 1:00 PM SG Neustrand SG Neustrand
  Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 2:00 PM SV Eichede II SV Eichede II
  GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:00 PM Breitenfelder SV Breitenfelde
  TuS Hartenholm TuS Hartenholm 3:30 PM VfR Neumünster VfR Neumünster
Matchday 27 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 3:00 PM SV Emmendorf SV Emmendorf
  TuS Harsefeld TuS Harsefeld 3:00 PM VfL Westercelle VfL Westercelle
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 3:00 PM VfL Lüneburg VfL Lüneburg
  TSV Gellersen TSV Gellersen 3:00 PM SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
  VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 3:00 PM MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
  E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 3:00 PM TSV Ottersberg Ottersberg
  FC Verden 04 FC Verden 04 3:00 PM SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 32 VfL Rhede VfL Rhede 3:00 PM ASV Süchteln ASV Süchteln
  Meerbusch II TSV Meerbusch II 3:00 PM SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 3:00 PM SV Scherpenberg Scherpenberg
  SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 3:00 PM 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 3:30 PM DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
  VfR Fischeln VfR Fischeln 3:30 PM VSF Amern VSF Amern
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 3:30 PM SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  Holzheimer SG Holzheimer SG 3:30 PM SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 3:30 PM SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
Matchday 25 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 3:00 PM Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 3:00 PM SG Taucha 99 SG Taucha 99
  FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 3:00 PM SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  Teistungen FC Wacker Teistungen 2:30 PM 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
Matchday 31 FC Gießen II FC Gießen II 3:00 PM FC Cleeberg FC Cleeberg
  VfB Marburg VfB Marburg 3:00 PM SV Bauerbach SV Bauerbach
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II 3:00 PM FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 3:00 PM FV Breidenbach FV Breidenbach
  Spvgg Eltville Spvgg Eltville 3:00 PM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 3:00 PM RSV Weyer RSV Weyer
  FC Ederbergland FC Ederbergland 3:00 PM SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  Langenaubach SSV Langenaubach 3:00 PM SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  SSV Sand SSV Sand 3:00 PM Hünfelder SV Hünfelder SV
  SG Ehrenberg SG Ehrenberg 3:00 PM CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 3:00 PM Türkgücü Kassel Türkgücü KS
  Sandershausen TSG Sandershausen 3:00 PM SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
Matchday 27 FC Auggen FC Auggen 3:00 PM FC Teningen FC Teningen
Matchday 28 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten moved 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  Delbrücker SC Delbrücker SC moved TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  SC Herford SC Herford moved VfL Theesen VfL Theesen
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen moved Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  TuS Tengern TuS Tengern moved SC Roland Beckum SC Roland
  SV Spexard SV Spexard moved VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln moved SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 32 YEG Hassel YEG Hassel 3:00 PM TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 3:00 PM SV Sodingen SV Sodingen
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 3:00 PM SC Neheim SC Neheim
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 3:00 PM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 3:00 PM Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  Lüner SV Lüner SV 3:00 PM FC Brünninghausen Brünninghausen
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 3:15 PM FC Lennestadt Lennestadt
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 3:30 PM BSV Schüren BSV Schüren
Group A CA Unión Club Atlético Unión 12:00 AM Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 12:00 AM Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
  Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 12:00 AM Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
  Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 12:00 AM Club Atlético Patronato CA Patronato
  Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 12:00 AM Club Atlético Independiente Independiente
  CA Banfield Club Atlético Banfield 12:00 AM Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Group B River Plate Club Atlético River Plate 12:00 AM Club Atlético Huracán Huracán
  Aldosivi Club Atlético Aldosivi 12:00 AM Club Atlético Talleres CA Talleres
  CA Rosario Club Atlético Rosario Central 12:00 AM Club Atlético Tucumán CA Tucumán
  Racing Club Racing Club 12:00 AM Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 12:00 AM Club Atlético Colón CA Colón
  Lanús Club Atlético Lanús 12:00 AM Defensa y Justicia Defensa
Matchday 11 D.C. United D.C. United moved Houston Dynamo Houston
  Orlando City SC Orlando City SC moved Minnesota United FC Minnesota Utd.
  Cincinnati FC Cincinnati moved New England Revolution Revolution
  Nashville SC Nashville SC moved FC Dallas FC Dallas
  Salt Lake Real Salt Lake City moved Portland Timbers Timbers
  Quakes San Jose Earthquakes moved Los Angeles FC Los Angeles FC
  Sounders FC Seattle Sounders FC moved Colorado Rapids Colorado
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy moved New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 9 Columbus Res. Columbus Crew Reserves 1:0 New England Revolution Reserves Revs Reserves
Matchday 13 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima moved Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos moved Yokohama FC Yokohama FC
  FC Tokyo FC Tokyo moved Sagan Tosu Sagan Tosu
  Vissel Kobe Vissel Kobe moved Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol moved Oita Trinita Oita Trinita
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare moved Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka moved Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Gamba Osaka Gamba Osaka moved Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 15 Ventforet Kofu Ventforet Kofu moved Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Mito HollyHock Mito HollyHock moved Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi moved Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma moved Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Albirex Niigata Albirex Niigata moved JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Omiya Ardija Omiya Ardija moved Machida Zelvia Machida Zelvia
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki moved FC Ryukyu FC Ryukyu
  Ehime FC Ehime FC moved Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 8 Isloch Isloch Minskiy Rayon 2:1 Belshina Bobruisk Belshina
  Vitebsk FK Vitebsk 0:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
  Smolevichi FK Smolevichi 3:5 BATE Borisov BATE Borisov
  Dynamo Brest Dynamo Brest 2:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 1 Pohang Steelers Pohang Steelers 2:0 Busan IPark Busan IPark
  Gangwon FC Gangwon FC 3:1 FC Seoul FC Seoul
Matchday 10 St. Louis FC Saint Louis FC moved Sporting Kansas City II Kansas City II
  Charleston Charleston Battery moved Miami FC Miami FC
  San Antonio FC San Antonio FC moved New Mexico United New Mexico Utd.
  Timbers 2 Portland Timbers 2 moved Sacramento Republic FC Sacramento FC
  San Diego Loyal San Diego Loyal SC moved Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Las Vegas Las Vegas Lights FC moved Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
  Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC moved Philadelphia Union II Union II
  Charlotte Ind. Charlotte Independence moved Hartford Athletic Hartford
  Louisville City Louisville City FC moved Loudoun United FC Loudoun United
  North Carolina North Carolina FC moved Memphis 901 FC Memphis 901
Matchday 1 Chungnam Asan Chungnam Asan 0:1 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  FC Anyang FC Anyang 0:1 Ansan Greeners Ansan Greeners
  Gyeongnam FC Gyeongnam FC 0:0 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Matchday 7 Richmond Kicker Richmond Kickers moved South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
  Greenville Greenville Triumph SC moved Union Omaha Union Omaha
  Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC moved FC Tucson FC Tucson
  Fort Lauderdale Fort Lauderdale CF moved Toronto FC II Toronto FC II
  North Texas SC North Texas Soccer Club moved Forward Madison FC Forward Madison
Matchday 32 VV Gemert VV Gemert 2:00 PM FC Lienden Lienden
  Hoogland VV Hoogland 2:00 PM SV Oss '20 SV Oss '20
  Quick DH HV & CV Quick 2:00 PM VV UNA Veldhoven VV UNA
  Dongen VV Dongen 2:30 PM ADO Den Haag U21 ADO U21
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2:30 PM ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 2:30 PM RKVV Westlandia Westlandia
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 2:30 PM RKSV Groene Ster Groene Ster
  EVV Echt EVV Echt 2:30 PM USV Hercules USV Hercules
Matchday 17 River Plate River Plate Asunción moved Club Guaraní Guaraní
  Luqueño Sportivo Luqueño moved Club Sportivo San Lorenzo CS San Lorenzo
  Cerro Porteño Club Cerro Porteño moved Olimpia Asunción Olimpia
  Sol de América Club Sol de América moved Club Libertad Asunción Libertad
  Nacional Club Nacional Asunción moved Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
  Guaireña FC Guaireña FC moved Club General Díaz de Luque General Diaz
Matchday 12 Cerro Largo Cerro Largo FC moved Club Atlético Progreso Progreso
  Nacional Club Nacional moved Danubio FC Danubio FC
  River Plate Atletico River Plate Montevideo moved Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  Rentistas CA Rentistas moved CA Fénix CA Fénix
  Peñarol CA Peñarol moved Montevideo City Torque Mvd City Torque
  Maldonado Club Deportivo Maldonado moved Club Atlético Cerro CA Cerro
  Wanderers Montevideo Wanderers moved Club Plaza Colonia Plaza Colonia
  Boston River Club Atlético Boston River moved Defensor Sporting Club Defensor
  Yadanarbon FC Yadanarbon FC 12:00 AM Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
  Rakhine Utd. Rakhine United FC 12:00 AM Zwekapin United FC Zwekapin Utd.
Matchday 10 Sukhothai FC Sukhothai FC moved BG Pathum United BG Pathum Utd.
  Trat FC Trat FC moved Buriram United Buriram Utd.
  Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC moved Rayong FC Rayong FC
  Chonburi FC Chonburi FC moved Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
  Geylang Geylang International moved Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 40 Cádiz CF Cádiz CF moved CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  CD Lugo CD Lugo moved Girona FC Girona
  Real Zaragoza Real Zaragoza moved Real Oviedo Real Oviedo
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña moved Extremadura UD Extremadura
  CD Numancia CD Numancia moved SD Ponferradina Ponferradina
  Alcorcón AD Alcorcón moved CD Tenerife CD Tenerife
  Elche CF Elche CF moved Albacete Balompié Albacete
  Racing Racing Santander moved SD Huesca SD Huesca
  UD Almería UD Almería moved Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  UD Las Palmas UD Las Palmas moved CD Mirandés CD Mirandés
  Sporting Gijón Sporting Gijón moved Málaga CF Málaga CF
Matchday 33 Leixões Leixões SC moved GD Chaves Chaves
  Cova Piedade CD Cova Piedade moved Académica Coimbra Coimbra
  Académico Viseu Académico Viseu FC moved Varzim SC Varzim
  Oliveirense UD Oliveirense moved CD Nacional Nacional
  Farense SC Farense moved FC Penafiel Penafiel
  FC Porto B FC Porto B moved CD Feirense Feirense
  Vilafranquense UD Vilafranquense moved CD Mafra Mafra
  Casa Pia Casa Pia AC moved SL Benfica B Benfica B
  Estoril Estoril Praia moved SC Covilhã Covilhã
Matchday 28 Balkany Zorya Balkany Zorya 12:00 AM Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar
  Cherkashchyna OPFK Cherkashchyna 12:00 AM Volyn Lutsk Volyn Lutsk
  Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 12:00 AM Chornomorets Odessa Chornomorets
  Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 12:00 AM Avangard Kramatorsk Avangard K.
  Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 12:00 AM MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
  Ingulets Ingulets Petrove 12:00 AM Kremin Kremenchuk Kremin
  MFK Metalurg MFK Metalurg Zaporizhya 12:00 AM PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
  Rukh Lviv Rukh Lviv 12:00 AM FK Minaj FK Minaj
Matchday 30 Fremad Amager BK Fremad Amager moved Viborg FF Viborg FF
  FC Roskilde FC Roskilde moved Skive IK Skive IK
  FC Fredericia FC Fredericia moved Naestved Boldklub Naestved BK
  Nyköbing FC Nyköbing FC moved HB Köge HB Köge
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF moved Vejle Boldklub Vejle BK
  Kolding IF Kolding IF moved Hvidovre IF Hvidovre IF
Matchday 7 Haugesund FK Haugesund moved IK Start Start
  Sandefjord Sandefjord Fotball moved Viking Stavanger Viking FK
  Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt moved Molde FK Molde FK
  Kristiansund BK Kristiansund BK moved Odds BK Odds BK
  Mjøndalen Mjøndalen IF moved SK Brann SK Brann
Matchday 6 Stjördals B. Stjördals Blink IL 6:00 PM Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  Strømmen IF Strømmen IF 6:00 PM Kongsvinger IL Kongsvinger
  HamKam Hamarkameratene 6:00 PM FK Jerv FK Jerv
  Øygarden FK Øygarden FK 6:00 PM KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
  Raufoss IL Raufoss IL 6:00 PM Sogndal IL Sogndal IL
  Asane Fotball Asane Fotball 6:00 PM Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Matchday 4 IF Gnistan IF Gnistan moved Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Matchday 7 Helsingborg Helsingborgs IF moved Djurgardens IF Djurgarden
  Häcken BK Häcken moved IFK Norrköping Norrköping
  Östersund Östersunds FK moved IK Sirius Sirius
  Hammarby Hammarby IF moved Malmö FF Malmö FF
Matchday 6 Norrby Norrby IF moved Örgryte IS Örgryte
  Trelleborg Trelleborgs FF moved Akropolis IF Akropolis
Matchday 33 TSV Sasel TSV Sasel moved Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  Union Tornesch FC Union Tornesch moved HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 32 Schwabmünchen TSV Schwabmünchen moved FC Ismaning FC Ismaning
  1860 München II TSV 1860 München II moved TSV Nördlingen TSV Nördlingen
Matchday 25 Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven moved Victoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  SV Eilendorf SV Eilendorf moved Sports association Deutz 05 SA Deutz 05
  FC Düren 1.FC Düren moved Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
  Hennef 05 FC Hennef 05 moved VfL Vichttal VfL Vichttal
  Huerth FC Huerth moved SpVg Frechen 20 Frechen 20
  SV Breinig SV Breinig moved Siegburger SV 04 Siegburger SV
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf moved FC Pesch FC Pesch
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II moved FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
Matchday 32 Schonnebeck SpVg Schonnebeck moved SF Baumberg SF Baumberg
  SC Union Nettetal SC Union Nettetal moved TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 moved Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  VfB Hilden VfB 03 Hilden moved 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  1.FC Kleve 1.FC Kleve moved SC Velbert SC Velbert
  Niederwenigern SF Niederwenigern moved SV Straelen SV Straelen
  TVD Velbert TVD Velbert moved TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  1.FC Monheim 1.FC Monheim moved FC Kray FC Kray
Matchday 31 Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 3:00 PM SV Röchling Völklingen SV Röchling
  FC Karbach FC Karbach 3:00 PM TSG Pfeddersheim Pfeddersheim
Matchday 4 Sputnik Sputnik Rechitsa 1:0 Khimik Svetlogorsk Svetlogorsk
  Oshmyany-BDUFK Oshmyany-BDUFK 0:0 FK Orsha Orsha
  Naftan Naftan Novopolotsk 2:1 FK Slonim 2017 Slonim 2017
  Gomel FK Gomel moved Arsenal Dzerzhinsk Dzerzhinsk
  Granit Granit Mikashevichi 0:1 Volna Pinsk Volna Pinsk
Matchday 3 Reipas Lahti FC Reipas Lahti moved FC Honka II FC Honka II
  Kissat Mikkelin Kissat moved FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
  GBK Gamlakarleby Bollklubb moved FC Vaajakoski FC Vaajakoski
  JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä moved JIPPO Joensuu JIPPO
Matchday 4 Yuen Long Yuen Long FC 8:30 AM Lee Man Lee Man
  HK Pegasus Hong Kong Pegasus FC 8:30 AM R&F (Hong Kong) R&F (HK)
Matchday 5 Taipei R. Lions Taipei Red Lions 0:6 Ming Chuan University Ming Chuan Univ
  Taipei Tatung Taipei City Tatung 2:2 Hang Yuen Hang Yuen
  Taiwan Steel Taiwan Steel 4:0 National Taiwan University of PE & Sports NTUPES
  Taichung Futuro Taichung Futuro 0:0 Taiwan Power Company Taiwan Power
Matchday 28 Sumgayit Sumgayit PFC 12:00 AM Neftchi Baku Neftchi Baku
  Sabah FK Sabah FK 12:00 AM Zira FC Zira FC
  Keshla Keshla FK 12:00 AM FK Qabala FK Qabala
  Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 12:00 AM FK Sabail FK Sabail
Matchday 9 Kara-Balta FK Kara-Balta 12:00 AM Alga Bishkek Alga Bishkek
  Leader-Champion Leader-Champion Issyk-Kol 12:00 AM FK Alay Osh Alay Osh
Matchday 6 Istiqlol Istiqlol Dushanbe moved FK Istaravshan FK Istaravshan
  Dushanbe-83 FK Dushanbe-83 moved FK Kuktosh Kuktosh
Matchday 24 Slagelse U19 Slagelse B&I U19 12:30 PM Hellerup IK U19 Hellerup IK U19
Matchday 9 HB Tórshavn HB Tórshavn 12:00 AM Skála IF Skála IF
  ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 12:00 AM EB/Streymur EB/Streymur
  B36 Tórshavn B36 Tórshavn 12:00 AM TB Tvöroyri TB Tvöroyri
  Víkingur Göta Víkingur Göta 12:00 AM KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
  AB Argir AB Argir 12:00 AM NSÍ Runavík NSÍ Runavík
Matchday 35 Enugu Rangers Enugu Rangers IFC moved Warri Wolves FC Warri Wolves FC
  Kwara United Kwara United FC moved Akwa United Akwa United
  Lobi Stars Lobi Stars FC moved Rivers United FC Rivers United
  Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC moved Abia Warriors FC Abia Warriors
  Plateau United Plateau United FC moved Sunshine Stars Sunshine Stars
  Nasarawa United Nasarawa United moved Dakkada FC Dakkada FC
  FC Heartland FC Heartland moved Enyimba Aba Enyimba Aba
  Wikki Tourists Wikki Tourists moved Adamawa United Adamawa United
  Kano Pillars Kano Pillars moved Katsina United FC Katsina Utd.
  Jigawa Jigawa Golden Stars FC 5:00 PM MFM FC MFM FC
Matchday 29 Altenwerder FTSV Altenwerder 3:00 PM ASV Hamburg ASV Hamburg
  SV Bergstedt SV Bergstedt 3:00 PM Düneberger SV Düneberger SV
Matchday 28 VOC VOC Rotterdam 12:00 AM RKSV Leonidas Leonidas
  RKAVV RKAVV Leidschendam 12:00 AM SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  Alphense Boys Alphense Boys 12:00 AM RKVV Velsen RKVV Velsen
  Quick '20 KVV Quick '20 12:00 AM SDO Bussum SDO Bussum
  Alcides MVV Alcides 12:00 AM HBS Craeyenhout HBS
  VV Hoogeveen VV Hoogeveen 12:00 AM MSC Meppel MSC Meppel
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 12:00 AM VV Emmen VV Emmen
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 12:00 AM HVV Hollandia Hollandia

Select date

Player birthdays

  • Richarlison
    Date of birth: May 10, 1997  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 52,00 mil. €
    Everton FC
    Age: 23 years

Coach birthdays

Transfers

  • Tino Costa
    Age: 35 Years  Argentina
    Position: Central Midfield
    Market value: 400 K €
    Fee: ?
    Atlético Nacional
     
    Without Club
  • Andy Mair
    Age: 23 Years  Scotland
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: ?
    Civil Service Strollers FC
     
    Bonnyrigg Rose Athletic FC
  • Jordão Diogo
    Age: 34 Years  Sao Tome and Principe
    Position: Left-Back
    Market value: 150 K €
    Fee: -
    Needham Market FC
     
    Without Club
  • Allan
    Age: 26 Years  Brazil
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 100 K €
    Fee: End of loan
    Tupynambás Futebol Clube
     
    Nacional Atlético Clube (SP)
  • Túlio
    Age: 25 Years  Brazil
    Position: Centre-Back
    Market value: 100 K €
    Fee: End of loan
    Caucaia Esporte Clube (CE)
     
    Ferroviário Atlético Clube (CE)
  • Craig Parker
    Age: 32 Years  England
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: -
    Needham Market FC
     
    Without Club
  • Sam Squire
    Age: 19 Years  England
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: -
    Needham Market FC
     
    Without Club
  • Filip Liljenberg
    Age: 18 Years  Sweden
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: -
    Lindome GIF U19
     
    Lindome GIF
  • Joel Bokesten
    Age: 18 Years  Sweden
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: -
    Lindome GIF U19
     
    Lindome GIF
  • Fornazari
    Age: 24 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: -
    Esporte Clube Flamengo (PI)
     
    Without Club
  • Maycon
    Age: 25 Years  Brazil
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Clube Atlético Juventus (SP)
     
    Ituano Futebol Clube (SP)