For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 5, 2020

Matchday 28 USC Paloma USC Paloma Hamburg 10:45 AM SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen 2:00 PM FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 2:00 PM HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  TSV Sasel TSV Sasel 3:00 PM TuS Osdorf TuS Osdorf
  Concordia Concordia Hamburg 3:30 PM FC Union Tornesch Union Tornesch
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 3:30 PM SC Freiburg SC Freiburg
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 6:00 PM FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:30 PM SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
VfL Bochum VfL Bochum 1:30 PM Holstein Kiel Holstein Kiel
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 1:30 PM VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 32
Preußen Münster Preußen Münster 1:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 2:00 PM FC Viktoria Köln Viktoria Köln
  West Ham West Ham United 3:00 PM Chelsea FC Chelsea
 
Man City Manchester City 5:30 PM Liverpool FC Liverpool
Matchday 21 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 12:00 PM Club Esportiu Carroi CE Carroi
  Sant Julia UE Sant Julia 2:00 PM FC Santa Coloma FC Santa Coloma
  AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 4:00 PM FC Ordino FC Ordino
  UE Engordany UE Engordany 6:00 PM Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
Matchday 30 Real Sociedad Real Sociedad 8:00 PM Real Madrid Real Madrid
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 8:00 PM Levante UD Levante
 
Sevilla FC Sevilla FC 8:00 PM FC Barcelona FC Barcelona
  Getafe Getafe CF 8:00 PM SD Eibar SD Eibar
 
Valencia Valencia CF 8:00 PM CA Osasuna CA Osasuna
  Athletic Athletic Bilbao 8:00 PM Real Betis Balompié Real Betis
  Granada CF Granada CF 8:00 PM Villarreal CF Villarreal
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 8:00 PM Real Valladolid CF Real Valladolid
  RCD Mallorca RCD Mallorca 8:00 PM CD Leganés CD Leganés
  Celta de Vigo Celta de Vigo 8:00 PM Deportivo Alavés Alavés
  Sassuolo US Sassuolo 12:30 PM US Lecce Lecce
  Parma Parma Calcio 1913 3:00 PM ACF Fiorentina Fiorentina
  Brescia Brescia Calcio 3:00 PM Hellas Verona Hellas Verona
  Sampdoria UC Sampdoria 3:00 PM SPAL SPAL
 
Inter Inter Milan 6:00 PM Bologna FC 1909 Bologna
 
Lazio SS Lazio 8:45 PM AC Milan AC Milan
Matchday 31 Montpellier HSC Montpellier 8:00 PM LOSC Lille LOSC Lille
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 8:00 PM Stade Reims Reims
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 8:00 PM Olympique Marseille Marseille
  Paris SG Paris Saint-Germain 8:00 PM FC Metz FC Metz
  Toulouse FC Toulouse 8:00 PM AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  Dijon FCO Dijon 8:00 PM OGC Nice OGC Nice
  Olympique Lyon Olympique Lyon 8:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  SC Amiens SC Amiens 8:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
  Monaco AS Monaco 8:00 PM FC Nantes FC Nantes
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 8:00 PM SCO Angers SCO Angers
Matchday 29
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 12:15 PM Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  ADO Den Haag ADO Den Haag 2:30 PM FC Emmen FC Emmen
 
Ajax Ajax Amsterdam 2:30 PM PEC Zwolle PEC Zwolle
  FC Twente FC Twente Enschede 4:45 PM Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 28
Galatasaray Galatasaray SK 12:00 AM Gaziantep FK Gaziantep FK
  Alanyaspor Alanyaspor 12:00 AM Trabzonspor Trabzonspor
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 12:00 AM Göztepe Göztepe
 
Antalyaspor Antalyaspor 12:00 AM Caykur Rizespor C. Rizespor
  Konyaspor Konyaspor 12:00 AM Sivasspor Sivasspor
  Denizlispor Denizlispor 12:00 AM Besiktas JK Besiktas
 
Kayserispor Kayserispor 12:00 AM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 12:00 AM Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
 
Kasimpasa Kasimpasa 12:00 AM Fenerbahce SK Fenerbahce
  URSL Visé URSL Visé 3:00 PM Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  Rupel Boom FC Rupel Boom 3:00 PM KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
  VW Hamme KFC VW Hamme 3:00 PM KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
  Tienen KVK Tienen 3:00 PM SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
  KVV Vosselaar KVV Vosselaar 3:00 PM Spouwen Mopertingen Mopertingen
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 3:00 PM Koninklijke Sporting Hasselt KS Hasselt
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 3:00 PM Royal Cappellen FC Royal Cappellen
  SK Londerzeel SK Londerzeel 3:00 PM AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 20 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 2:00 PM FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  Differdange 03 FC Differdange 03 2:00 PM Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 2:00 PM US Hostert US Hostert
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 2:00 PM F91 Dudelange F91 Dudelange
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 2:00 PM FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
  CS Fola Esch CS Fola Esch 2:00 PM Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 4:00 PM Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 27 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 3:00 PM 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  ASV Vach ASV Vach 3:00 PM 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 3:00 PM TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 4:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  SV Erlbach SV Erlbach 3:00 PM Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 24 Lübecker SC Lübecker SC 99 1:00 PM Heikendorfer SV Heikendorfer SV
  SV Eichede II SV Eichede II 2:00 PM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  VfR Neumünster VfR Neumünster 2:00 PM TSV Travemünde TSV Travemünde
  Breitenfelde Breitenfelder SV 3:00 PM Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
Matchday 23 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 3:00 PM SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
  FC Verden 04 FC Verden 04 3:00 PM TSV Ottersberg Ottersberg
  VfL Lüneburg VfL Lüneburg 3:00 PM Rotenburger SV Rotenburger SV
  VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 3:00 PM SV Emmendorf SV Emmendorf
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 3:00 PM VfL Westercelle VfL Westercelle
  TuS Harsefeld TuS Harsefeld 3:00 PM SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
  VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 3:00 PM SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
  BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 3:00 PM TSV Gellersen TSV Gellersen
  SC Gitter SC Gitter 3:00 PM SVG Göttingen SVG Göttingen
  Petershütte TuSpo Petershütte 3:00 PM TSV Germania Lamme TSV Lamme
  BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 3:00 PM SC Hainberg SC Hainberg
  Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 3:00 PM Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
  Braunschweig II Eintracht Braunschweig II 3:00 PM SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
  Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 3:00 PM SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
  TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 3:00 PM MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
  SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3:00 PM SV Lengede SV Lengede
  TSV Pattensen TSV Pattensen 3:00 PM TSV Burgdorf TSV Burgdorf
  1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 3:00 PM TSV Godshorn TSV Godshorn
  Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 3:00 PM SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
  Barsinghausen TSV Barsinghausen 3:00 PM SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
  Heeßeler SV Heeßeler SV 3:00 PM TuS Sulingen TuS Sulingen
  SV Bavenstedt SV Bavenstedt 3:00 PM OSV Hannover OSV Hannover
  STK Eilvese STK Eilvese 3:30 PM FC Eldagsen FC Eldagsen
Matchday 27 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 3:00 PM SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 3:00 PM 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 3:00 PM TSV Meerbusch II Meerbusch II
  VSF Amern VSF Amern 3:00 PM VfL Rhede VfL Rhede
  SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 3:00 PM SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
  Scherpenberg SV Scherpenberg 3:15 PM ASV Süchteln ASV Süchteln
  Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 3:30 PM Holzheimer SG Holzheimer SG
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 3:30 PM SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  VfR Fischeln VfR Fischeln 3:30 PM TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
  VfR Voxtrup VfR Voxtrup 3:00 PM Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
  BV Cloppenburg BV Cloppenburg 3:00 PM SV Union Lohne SV Union Lohne
  GW Mühlen GW Mühlen 3:00 PM VfL Wildeshausen Wildeshausen
  Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 3:00 PM VfL Oythe VfL Oythe
  FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 3:00 PM GW Firrel GW Firrel
  TV Dinklage TV Dinklage 3:00 PM Germania Leer Germania Leer
  SV Bevern SV Bevern 3:00 PM Blau-Weiß Lohne BW Lohne
  Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 3:00 PM BV Essen BV Essen
Matchday 21 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 3:00 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 3:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  Teistungen FC Wacker Teistungen 2:30 PM SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 25 Heimerdingen TSV Heimerdingen 3:00 PM SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 27 Spvgg Eltville Spvgg Eltville 3:00 PM RSV Weyer RSV Weyer
  G. Schwanheim Germania Schwanheim 3:00 PM FC Gießen II FC Gießen II
  VfB Marburg VfB Marburg 3:00 PM SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II 3:00 PM SSV Langenaubach Langenaubach
  SG Kinzenbach SG Kinzenbach 3:00 PM SV Bauerbach SV Bauerbach
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 3:00 PM FC Cleeberg FC Cleeberg
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim 3:00 PM FV Breidenbach FV Breidenbach
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 3:00 PM FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  FC Körle FC Körle 3:00 PM TSG Sandershausen Sandershausen
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 3:00 PM Melsunger FV Melsunger FV
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 3:00 PM Türkgücü Kassel Türkgücü KS
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 3:00 PM SG Johannesberg SG Johannesberg
  Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 2:00 PM Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 3:00 PM Germania Ober-Roden Ober-Roden
  JSK Rodgau JSK Rodgau 3:00 PM 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 3:00 PM SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
  Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 3:00 PM SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
  Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 3:00 PM SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
  SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 3:00 PM Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
Matchday 22 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 2:00 PM TSV Bützow TSV Bützow
  DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 3:00 PM Offenburger FV Offenburger FV
  FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 3:30 PM FC Teningen FC Teningen
Matchday 24 TuS Tengern TuS Tengern 3:00 PM VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  VfL Theesen VfL Theesen 3:00 PM SC Roland Beckum SC Roland
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 3:00 PM SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 3:00 PM TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 3:00 PM SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  SC Herford SC Herford 3:00 PM Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  Delbrücker SC Delbrücker SC 3:00 PM SV Spexard SV Spexard
Group A Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 12:00 AM Club Atlético Patronato CA Patronato
  Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 12:00 AM Club Atlético Independiente Independiente
  CA Unión Club Atlético Unión 12:00 AM Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 12:00 AM Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
  Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 12:00 AM Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
  CA Banfield Club Atlético Banfield 12:00 AM Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Group B Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 12:00 AM Club Atlético Huracán Huracán
  CA Talleres Club Atlético Talleres 12:00 AM Club Atlético Tucumán CA Tucumán
  Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 12:00 AM Club Atlético River Plate River Plate
  Racing Club Racing Club 12:00 AM Club Atlético Colón CA Colón
  Defensa Defensa y Justicia 12:00 AM Club Atlético Aldosivi Aldosivi
  CA Rosario Club Atlético Rosario Central 12:00 AM Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 6 Houston Houston Dynamo 12:00 AM Portland Timbers Timbers
  Revolution New England Revolution 1:30 AM Colorado Rapids Colorado
  Minnesota Utd. Minnesota United FC 2:00 AM San Jose Earthquakes Quakes
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC 4:00 AM Real Salt Lake City Salt Lake
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 4:30 AM Sporting Kansas City Kansas
  Inter Miami CF Inter Miami CF 9:00 PM Philadelphia Union Philadelphia
  Cincinnati FC Cincinnati 11:00 PM Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 5 Fukushima Utd. Fukushima United 5:00 AM Gainare Tottori Gainare Tottori
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 5:00 AM Kataller Toyama Kataller Toyama
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 5:00 AM Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
  Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 5:00 AM SC Sagamihara SC Sagamihara
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 5:00 AM Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 5:00 AM FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 6:00 AM Kagoshima United Kagoshima Utd.
  G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 6:00 AM FC Imabari FC Imabari
Matchday 8 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 6:00 AM V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 7:00 AM Tochigi SC Tochigi SC
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 7:00 AM Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 7:00 AM Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Mito HollyHock Mito HollyHock 7:00 AM Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Machida Zelvia Machida Zelvia 8:00 AM Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 4 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 5:00 AM Verspah Oita Verspah Oita
  Kochi Utd. Kochi United 6:00 AM Sony Sendai Sony Sendai
  Veertien Mie Veertien Mie 6:00 AM Nara Club Nara Club
  Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 6:00 AM FC Osaka FC Osaka
  Matsue City Matsue City 6:00 AM MIO Biwako Shiga MIO Biwako
  Iwaki FC Iwaki FC 6:00 AM Suzuka Point Getters Suzuka PntGttrs
  Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 6:00 AM Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 26 Wellington P. Wellington Phoenix 8:00 AM Adelaide United Adelaide United
  Newcastle Newcastle United Jets 10:00 AM Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 3 Cheonan City Cheonan City 7:00 AM Gimhae FC Gimhae FC
Matchday 5 Busan IPark Busan IPark 7:00 AM Seongnam FC Seongnam FC
  Gangwon FC Gangwon FC 9:00 AM Incheon United Incheon Utd.
Matchday 24 NK Krsko NK Krsko 4:30 PM NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
  NK Radomlje NK Radomlje 4:30 PM NK Krka NK Krka
  NK Bilje Vitanest Bilje 4:30 PM ND Beltinci Beltinci
  NK Dekani NK Dekani 4:30 PM NK Brda NK Brda
  NK Dob NK Roltek Dob 4:30 PM NK Dravograd NK Dravograd
  NK Fuzinar NK Fuzinar 4:30 PM ND Gorica ND Gorica
  Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 4:30 PM FC Koper FC Koper
  NK Rogaska NK Rogaska 4:30 PM NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 5 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 5:00 AM Gyeongnam FC Gyeongnam FC
  Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 7:00 AM Ansan Greeners Ansan Greeners
  Chungnam Asan Chungnam Asan 9:00 AM Seoul E-Land Seoul E-Land
Matchday 2 North Texas SC North Texas Soccer Club 12:10 AM Orlando City B Orlando B
  FC Tucson FC Tucson 4:30 AM Forward Madison FC Forward Madison
Matchday 28 VV Gemert VV Gemert 2:00 PM ADO Den Haag U21 ADO U21
  Quick DH HV & CV Quick 2:00 PM USV Hercules USV Hercules
  RKVV DEM RKVV DEM 2:00 PM OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  Hoogland VV Hoogland 2:00 PM HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  Groene Ster RKSV Groene Ster 2:30 PM ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Lienden FC Lienden 2:30 PM RKVV Westlandia Westlandia
  SV Oss '20 SV Oss '20 2:30 PM EVV Echt EVV Echt
  Dongen VV Dongen 2:30 PM VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 19 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 2:00 PM Swift Hesperange Hesperange
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster 2:00 PM FC Mondercange Mondercange
  UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 2:00 PM FC Mamer 32 FC Mamer 32
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 2:00 PM FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 4:00 PM  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  US Rumelange US Rumelange 4:00 PM FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 4:00 PM FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
Matchday 7 Progreso Club Atlético Progreso 9:00 PM Danubio FC Danubio FC
  Wanderers Montevideo Wanderers 9:00 PM Cerro Largo FC Cerro Largo
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia 9:00 PM Club Nacional Nacional
  Mvd City Torque Montevideo City Torque 9:00 PM Club Atlético Boston River Boston River
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 9:00 PM Club Atlético Cerro CA Cerro
  River Plate Atletico River Plate Montevideo 9:00 PM Club Deportivo Maldonado Maldonado
  CA Fénix CA Fénix 9:00 PM Defensor Sporting Club Defensor
  Peñarol CA Peñarol 9:00 PM CA Rentistas Rentistas
Matchday 4 JK Trans Narva JK Trans Narva 12:00 PM Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
  Kalju FC Kalju FC 2:00 PM Kalev Tallinn Kalev
  JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 12:00 PM FC Nomme United Nomme United
  FC Elva FC Elva 12:00 PM Maardu Linnameeskond FC Maardu
  Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 12:00 PM FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
  Paide U21 Paide Linnameeskond U21 12:00 PM Viimsi JK Viimsi JK
  JK Tabasalu JK Tabasalu 12:00 PM Tartu JK Welco JK Welco
Matchday 11 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 12:00 AM FC ISPE FC ISPE
  Shan Utd. Shan United FC 12:00 AM Rakhine United FC Rakhine Utd.
  Yadanarbon FC Yadanarbon FC 12:00 AM Magwe FC Magwe FC
Matchday 8 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 1:00 PM PT Prachuap FC PT Prachuap FC
  Samut Prakan C. Samut Prakan City 1:00 PM Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Chonburi FC Chonburi FC 2:00 PM True Bangkok United Bangkok Utd.
Matchday 5 Hougang Utd. Hougang United FC 11:30 AM Brunei DPMM FC DPMM FC
  Young Lions Garena Young Lions 11:30 AM Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
Matchday 31 AS Livorno AS Livorno 3:00 PM Venezia FC Venezia
  Cosenza Cosenza Calcio 3:00 PM Trapani Calcio Trapani
  Salernitana US Salernitana 1919 9:00 PM US Cremonese Cremonese
Matchday 35 Renate AC Renate 12:00 AM FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 12:00 AM AC Monza Monza
  Pontedera US Città di Pontedera 12:00 AM Robur Siena Siena
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 12:00 AM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Olbia Olbia Calcio 1905 12:00 AM US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Novara Novara Calcio 1908 12:00 AM SS Arezzo Arezzo
  Como Como 1907 12:00 AM US Pianese Pianese
  Gozzano AC Gozzano 12:00 AM Juventus U23 Juventus U23
  Pistoiese US Pistoiese 1921 12:00 AM Aurora Pro Patria Pro Patria
  Giana Erminio AS Giana Erminio 12:00 AM Calcio Lecco 1912 Lecco
  Rimini Rimini FC 12:00 AM Calcio Padova Padova
  Carpi Carpi FC 1909 12:00 AM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Imolese Imolese Calcio 1919 12:00 AM Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo 12:00 AM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Modena Modena FC 2018 12:00 AM Cesena FC Cesena
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 12:00 AM Ravenna FC Ravenna
  Reggio Audace Reggio Audace FC 12:00 AM Fermana FC Fermana
  Feralpisalò Feralpisalò 12:00 AM US Sambenedettese Sambenedettese
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 12:00 AM LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  Südtirol FC Südtirol 12:00 AM US Triestina Triestina
  Paganese Paganese Calcio 1926 12:00 AM AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Viterbese AS Viterbese Castrense 12:00 AM Ternana Calcio Ternana
  Casertana Casertana FC 12:00 AM Calcio Catania Catania
  Catanzaro US Catanzaro 12:00 AM US Vibonese Vibonese
  Monopoli SS Monopoli 1966 12:00 AM Cavese 1919 Cavese
  Potenza Potenza Calcio 12:00 AM Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Rieti FC Rieti 12:00 AM US Avellino 1912 Avellino
  Sicula Leonzio Sicula Leonzio 12:00 AM AZ Picerno Picerno
  Teramo Teramo Calcio 1913 12:00 AM SSC Bari Bari
  Rende Rende Calcio 1968 12:00 AM Reggina 1914 Reggina
Matchday 31 Inegölspor Inegölspor 12:00 AM Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
  Kirklarelispor Kirklarelispor 12:00 AM Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
  Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 12:00 AM Baskent Akademi FK BAK FK
  Sanliurfaspor Sanliurfaspor 12:00 AM Samsunspor Samsunspor
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 12:00 AM Pendikspor Pendikspor
  Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 12:00 AM 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Hacettepe Hacettepe Spor 12:00 AM Gümüshanespor Gümüshanespor
  Amed SK Amed SK 12:00 AM Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
  Corum FK Corum Futbol Kulübü 12:00 PM Sariyer Sariyer
 
Elazigspor Elazigspor 12:00 AM Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 12:00 AM Van Spor FK Van Spor FK
  Tuzlaspor Tuzlaspor 12:00 AM Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 12:00 AM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 12:00 AM Ankara Demirspor Ankara Demir
  Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 12:00 AM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Bandirmaspor Bandirmaspor 12:00 AM Usak Spor AS Usak Spor AS
  Sakaryaspor Sakaryaspor 12:00 AM Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 12:00 AM Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 35 Albacete Albacete Balompié 12:00 PM UD Las Palmas UD Las Palmas
  SD Huesca SD Huesca 12:00 PM Cádiz CF Cádiz CF
  CD Tenerife CD Tenerife 12:00 PM CD Mirandés CD Mirandés
  UD Almería UD Almería 12:00 PM AD Alcorcón Alcorcón
  CD Lugo CD Lugo 12:00 PM Málaga CF Málaga CF
  Elche CF Elche CF 12:00 PM Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  Ponferradina SD Ponferradina 12:00 PM Racing Santander Racing
  Extremadura Extremadura UD 12:00 PM Real Zaragoza Real Zaragoza
  Real Oviedo Real Oviedo 12:00 PM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  Girona Girona FC 12:00 PM CD Numancia CD Numancia
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 12:00 PM Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 18 Torpedo Vl. Torpedo Vladimir 12:00 AM Rodina Moscow Rodina
  Znamya Truda Znamya Truda Orekhovo-Zuevo 12:00 AM Lokomotiv-Kazanka Moskow Kazanka
  Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 12:00 AM Pskov-747 Pskov-747
  Murom FK Murom 12:00 AM FK Leningradets Leningradets
  Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 12:00 AM Luki-Energia Velikie Luki Energia V. Luki
  Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 12:00 AM Olimp Khimki Olimp Khimki
  Veles Moskau Veles Moskau 12:00 AM FK Kolomna Kolomna
  M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 12:00 AM Saturn Ramenskoe Saturn
  FK Ryazan FK Ryazan 12:00 AM FK Kaluga FK Kaluga
  Strogino Moscow Strogino Moscow 3:0 Ararat Moskau Ararat Moskau
  Khimki 2 FK Khimki 2 12:00 AM Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
  Kvant Obninsk Kvant Obninsk 12:00 AM Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
  Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal Tula 12:00 AM Salyut Belgorod Salyut Belgorod
  Rotor 2 Rotor 2 Volgograd 12:00 AM Sokol Saratov Sokol Saratov
Matchday 27 Sporting CP Sporting CP 6:00 PM CD Tondela Tondela
  Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 6:00 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
  Santa Clara CD Santa Clara 6:00 PM Portimonense SC Portimonense
  Desportivo Aves Desportivo Aves 6:00 PM FC Porto FC Porto
  Rio Ave FC Rio Ave FC 6:00 PM SL Benfica Benfica
  Boavista Boavista Porto FC 6:00 PM Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
  Marítimo CS Marítimo 6:00 PM Gil Vicente FC Gil Vicente
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 6:00 PM Moreirense FC Moreirense
  Famalicão FC Famalicão 6:00 PM SC Braga Braga
  Estoril Estoril Praia 12:00 AM CD Cova Piedade Cova Piedade
  Varzim Varzim SC 12:00 AM CD Feirense Feirense
  Benfica B SL Benfica B 12:00 AM FC Penafiel Penafiel
  Farense SC Farense 12:00 AM Académica Coimbra Coimbra
  FC Porto B FC Porto B 12:00 AM CD Mafra Mafra
  Oliveirense UD Oliveirense 12:00 AM Leixões SC Leixões
  Casa Pia Casa Pia AC 12:00 AM GD Chaves Chaves
  Vilafranquense UD Vilafranquense 12:00 AM Académico Viseu FC Académico Viseu
  Covilhã SC Covilhã 12:00 AM CD Nacional Nacional
Matchday 30 Menemen Spor Menemen Spor 12:30 PM Boluspor Boluspor
  Karagümrük Fatih Karagümrük 12:30 PM Istanbulspor Istanbulspor
  Akhisarspor Akhisarspor 12:30 PM Ümraniyespor Ümraniyespor
  Osmanlispor Osmanlispor FK 12:30 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Adana Demirspor Adana Demirspor 12:30 PM Giresunspor Giresunspor
  Bursaspor Bursaspor 12:30 PM Adanaspor Adanaspor
  Eskisehirspor Eskisehirspor 12:30 PM Altay SK Altay SK
  Altinordu Altinordu FK 12:30 PM Keciörengücü Keciörengücü
  Hatayspor Hatayspor 12:30 PM Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 24 Naestved BK Naestved Boldklub 1:45 PM Vendsyssel FF Vendsyssel FF
  FC Roskilde FC Roskilde 1:45 PM HB Köge HB Köge
  FC Fredericia FC Fredericia 2:00 PM BK Fremad Amager Fremad Amager
  Skive IK Skive IK 3:00 PM Nyköbing FC Nyköbing FC
Matchday 1 Kristiansund BK Kristiansund BK 6:00 PM IK Start Start
  Stabæk Fotball Stabæk Fotball 6:00 PM Odds BK Odds BK
  Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 6:00 PM Mjøndalen IF Mjøndalen
  Aalesund Aalesunds FK 6:00 PM FK Haugesund Haugesund
  Sandefjord Sandefjord Fotball 6:00 PM Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
  Rosenborg BK Rosenborg BK 8:00 PM SK Brann SK Brann
  HamKam Hamarkameratene 3:00 PM Lillestrøm SK Lillestrøm SK
  Sogndal IL Sogndal IL 6:00 PM Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  Strømmen IF Strømmen IF 6:00 PM Stjördals Blink IL Stjördals B.
  FK Jerv FK Jerv 6:00 PM Grorud IL Grorud IL
  Øygarden FK Øygarden FK 6:00 PM Asane Fotball Asane Fotball
  KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 6:00 PM Raufoss IL Raufoss IL
  Kongsvinger Kongsvinger IL 6:00 PM Ranheim IL Ranheim IL
Matchday 23 Stal Krasnik Stal Krasnik 4:00 PM Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
Matchday 1 Helsingborg Helsingborgs IF 2:30 PM Varbergs BoIS Varbergs BoIS
  Östersund Östersunds FK 2:30 PM Mjällby AIF Mjällby
  Hammarby Hammarby IF 2:30 PM Kalmar FF Kalmar FF
  Sirius IK Sirius 5:30 PM Falkenbergs FF Falkenberg
  IFK Göteborg IFK Göteborg 5:30 PM IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 31 Soroksár Soroksár SC 12:00 AM Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 12:00 AM Budafoki MTE Budafoki MTE
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 12:00 AM Szeged-Csanád - GA Szeged
  MTK Budapest MTK Budapest 12:00 AM Vác FC Vác
  FC Ajka FC Ajka 12:00 AM BFC Siófok BFC Siófok
  ETO FC Győr ETO FC Győr 12:00 AM Budaörsi SC Budaörs
  Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 12:00 AM Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Dorog Dorogi FC 12:00 AM Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Haladás Szombathelyi Haladás 12:00 AM Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
Matchday 32 Getafe CF B Getafe CF B 12:00 AM UD Ibiza UD Ibiza
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 12:00 AM UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  Celta Vigo B Celta Vigo B 12:00 AM Sporting de Gijón B Sporting B
  UP Langreo UP Langreo 12:00 AM CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  UD Melilla UD Melilla 12:00 AM Racing Ferrol Racing Ferrol
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 12:00 AM Internacional de Madrid Inter de Madrid
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 12:00 AM Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  Las Rozas CF Las Rozas CF 12:00 AM Coruxo FC Coruxo FC
  RM Castilla Real Madrid Castilla 12:00 AM Atlético Baleares Atl. Baleares
  Marino Luanco Marino Luanco 12:00 AM Pontevedra CF Pontevedra
Matchday 31 Erzin Spor Erzin Spor 12:00 AM Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 12:00 AM Tokatspor Tokatspor
  68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 12:00 AM Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 12:00 AM Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
  Düzce Spor Düzce Spor 12:00 AM Catalcaspor Catalcaspor
  Silivrispor Silivrispor 12:00 AM Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Cankaya FK Cankaya FK 12:00 AM 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
  Manisaspor Manisaspor 12:00 PM Yomra Spor Yomra Spor
  Ci Group Buca Ci Group Buca 2:00 PM Serik Belediyespor Serik Belediye
Matchday 32 CD Izarra CD Izarra 12:00 AM SD Amorebieta SD Amorebieta
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 12:00 AM Salamanca CF UDS Salamanca CF
  SD Leioa SD Leioa 12:00 AM Arenas Club Arenas Club
  Barakaldo CF Barakaldo CF 12:00 AM CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
  Real Sociedad B Real Sociedad B 12:00 AM CD Tudelano CD Tudelano
  CD Guijuelo CD Guijuelo 12:00 AM Real Unión Club Real Unión
  Unionistas CF Unionistas CF 12:00 AM Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  Burgos CF Burgos CF 12:00 AM UD Logroñés UD Logroñés
  Haro Deportivo Haro Deportivo 12:00 AM Cultural Leonesa CyD Leonesa
  Calahorra CD Calahorra 12:00 AM Real Valladolid B Valladolid B
Matchday 31 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 12:00 AM Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 12:00 AM Belediye Derince Spor Bld Derince
  1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 12:00 AM Payasspor Payasspor
  Erokspor Esenler Erokspor 12:00 AM Kocaelispor Kocaelispor
  Erbaaspor Erbaaspor 12:00 AM Fethiyespor Fethiyespor
  Karsiyaka Karsiyaka 12:00 AM Cizre Spor Cizre Spor
  Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 12:00 AM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 12:00 AM Turgutluspor Turgutluspor
Matchday 32 CD Castellón CD Castellón 12:00 AM Orihuela CF Orihuela CF
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 12:00 AM CE Sabadell CE Sabadell
  UE Cornellà UE Cornellà 12:00 AM FC Barcelona B FC Barcelona B
  CF La Nucía CF La Nucía 12:00 AM Atlético Levante UD Atl. Levante
  CD Ebro CD Ebro 12:00 AM FC Andorra FC Andorra
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 12:00 AM UE Llagostera UE Llagostera
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 12:00 AM AE Prat AE Prat
  UE Olot UE Olot 12:00 AM Villarreal CF B Villarreal CF B
  CF Badalona CF Badalona 12:00 AM SD Ejea SD Ejea
  Valencia B Valencia Mestalla 12:00 AM Hércules CF Hércules CF
Matchday 31 Darica GB Darica Genclerbirligi 12:00 AM Pazarspor Pazarspor
  Altindag Bld Altindag Belediye Spor 12:00 AM Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
  Somaspor Somaspor 12:00 AM Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
  Bayrampasa Bayrampasa Spor 12:00 AM Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 12:00 AM Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  Muglaspor Muglaspor 12:00 AM Gölcükspor Gölcükspor
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 12:00 AM Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Batman Petrol Batman Petrolspor 12:00 AM Malatya Yesilyurt Belediyespor Yesilyurt Bld
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 12:00 AM Modafen Modafen
Matchday 32 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 12:00 AM Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 12:00 AM FC Cartagena FC Cartagena
  Real Murcia Real Murcia CF 12:00 AM Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Algeciras CF Algeciras CF 12:00 AM Mérida AD Mérida AD
  San Fernando CD San Fernando CD 12:00 AM CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Cádiz B Cádiz CF B 12:00 AM CD Don Benito CD Don Benito
  Villarrubia CF Villarrubia CF 12:00 AM Recreativo Granada Recre Granada
  Córdoba CF Córdoba CF 12:00 AM UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Yeclano Yeclano Deportivo 12:00 AM Marbella FC Marbella FC
  CD Badajoz CD Badajoz 12:00 AM Real Balompédica Linense R. B. Linense
Matchday 29 E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 2:00 PM SV Werder Bremen II W. Bremen II
  Altona 93 Altona 93 2:00 PM Hannoverscher SC HSC Hannover
  LSK Hansa Lüneburger SK Hansa 3:00 PM VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
Matchday 28
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 1:30 PM FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
  ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 1:30 PM FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
  Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 1:30 PM Germania Halberstadt G. Halberstadt
  Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 1:30 PM BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
  SC Freiburg II SC Freiburg II 2:00 PM 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 32 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 3:00 PM Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
  Schalke 04 II FC Schalke 04 II 3:00 PM Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 23 FC Bavois FC Bavois 4:00 PM FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
  FC Münsingen FC Münsingen 4:00 PM SC Cham SC Cham
  FC Breitenrain FC Breitenrain 4:00 PM Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 4:00 PM FC Köniz FC Köniz
  FC Zürich U21 FC Zürich U21 4:00 PM FC Black Stars Basel FC Black Stars
Matchday 4 Schwaz SC Schwaz 4:00 PM FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
Matchday 20 FC Naters FC Naters Oberwallis 2:30 PM Team Vaud U21 Team Vaud U21
  BSC YB U21 BSC Young Boys U21 3:00 PM FC Vevey United Vevey United
  Olymp. Genève Olympique de Genève FC 4:00 PM FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
Matchday 21 Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven 3:00 PM VfL Vichttal VfL Vichttal
  FC Hennef 05 FC Hennef 05 3:00 PM 1.FC Düren FC Düren
  SV Breinig SV Breinig 3:00 PM Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
  FC Hürth FC Hürth 3:00 PM FC Pesch FC Pesch
  Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler 3:00 PM SV Deutz 05 SV Deutz 05
  SV Eilendorf SV Eilendorf 3:00 PM FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
  Frechen 20 Spvg. Frechen 20 3:15 PM Siegburger SV 04 Siegburger SV
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II 3:30 PM FC BW Friesdorf BW Friesdorf
Matchday 27 TSV Meerbusch TSV Meerbusch 3:00 PM 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  Niederwenigern SF Niederwenigern 3:00 PM SC Union Nettetal SC Union Nettetal
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 3:00 PM FC Kray FC Kray
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck 3:00 PM 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  SC Velbert SC Velbert 3:00 PM Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  Cronenberger SC Cronenberger SC 3:00 PM Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  SF Baumberg SF Baumberg 3:00 PM 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  Velbert 02 SSVg Velbert 02 3:00 PM TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 22 CZ Jena II FC Carl Zeiss Jena II 2:00 PM TV Askania Bernburg Askan. Bernburg
  Sandersdorf Union Sandersdorf 2:00 PM VfB 1921 Krieschow VfB Krieschow
  Ein. Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt 2:00 PM FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
  1.FC Merseburg 1.FC Merseburg 2:00 PM VfL Halle 1896 VfL Halle 96
  FC Eilenburg FC Eilenburg 2:00 PM FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
  VFC Plauen VFC Plauen 2:00 PM FSV Martinroda FSV Martinroda
  FCO Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 2:00 PM FC International Leipzig Inter Leipzig
Matchday 25 SV Todesfelde SV Todesfelde 2:00 PM Oldenburger SV Oldenburger SV
  Eckernförder SV Eckernförder SV 3:00 PM TSV Kropp TSV Kropp
  Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 3:00 PM PSV Union Neumünster PSV Neumünster
  SV Frisia 03 SV Frisia 03 Risum-Lindholm 3:00 PM VfB Lübeck II VfB Lübeck II
Matchday 29 TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück 3:00 PM FC Eintracht Northeim Eintr. Northeim
  Arm. Hannover Arminia Hannover 3:00 PM TB Uphusen TB Uphusen
  Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus 3:00 PM MTV Eintracht Celle MTVE Celle
  FT Braunschweig FT Braunschweig 3:00 PM USI Lupo-Martini Wolfsburg Lupo-Martini
  FC Hagen/Uthl. FC Hagen/Uthlede 3:00 PM Kickers Emden Kickers Emden
  MTV Gifhorn MTV Gifhorn 3:00 PM VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
  VfL Oldenburg VfL Oldenburg 3:00 PM Heeslinger SC Heeslinger SC
  G. Egestorf/L. 1.FC Germania Egestorf/Langreder 3:00 PM MTV Wolfenbüttel Wolfenbüttel
Matchday 21 Slovan HAC SK Slovan HAC 10:30 AM FC Stadlau FC Stadlau
Matchday 22 E. Cottbus U19 FC Energie Cottbus U19 12:00 AM Chemnitzer FC U19 Chemnitz U19
  Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 12:00 AM 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
  Niendorf U19 Niendorfer TSV U19 12:00 AM SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
  RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 12:00 AM Hertha BSC U19 Hertha BSC U19
  U. Berlin U19 1.FC Union Berlin U19 12:00 AM FC St. Pauli U19 St. Pauli U19
  Hamburg U19 Hamburger SV U19 12:00 AM Dynamo Dresden U19 D. Dresden U19
  Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 12:00 AM VfL Wolfsburg U19 Wolfsburg U19
  Wuppertal U19 Wuppertaler SV U19 12:00 AM FC Viktoria Köln U19 Vikt. Köln U19
  B. Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 12:00 AM Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
  Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 12:00 AM FC Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
  VfL Bochum U19 VfL Bochum U19 12:00 AM Bayer 04 Leverkusen U19 Leverkusen U19
  1.FC Köln U19 1.FC Köln U19 12:00 AM Arminia Bielefeld U19 Bielefeld U19
  Aachen U19 Alemannia Aachen U19 11:00 AM Rot-Weiß Oberhausen U19 Oberhausen U19
  M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 11:00 AM MSV Duisburg U19 Duisburg U19
  Hoffenheim U19 TSG 1899 Hoffenheim U19 12:00 AM Eintracht Frankfurt U19 Frankfurt U19
  Gr. Fürth U19 SpVgg Greuther Fürth U19 12:00 AM VfB Stuttgart U19 Stuttgart U19