For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 4, 2020

Matchday 28 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 2:00 PM Niendorfer TSV Niendorfer TSV
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3:30 PM 1. FC Köln 1. FC Köln
 
FC Augsburg FC Augsburg 3:30 PM SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 3:30 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
RB Leipzig RB Leipzig 3:30 PM Hertha BSC Hertha BSC
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 3:30 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 6:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 1:00 PM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 1:00 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
 
Hannover 96 Hannover 96 1:00 PM Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 32
SV Meppen SV Meppen 2:00 PM Hallescher FC Hallescher FC
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:00 PM Chemnitzer FC Chemnitzer FC
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 2:00 PM FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 2:00 PM KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:00 PM SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
  Aston Villa Aston Villa 1:30 PM Wolverhampton Wanderers Wolves
  Watford Watford FC 4:00 PM Southampton FC Southampton
 
Crystal Palace Crystal Palace 4:00 PM Burnley FC Burnley
 
Arsenal Arsenal FC 4:00 PM Norwich City Norwich
  Bournemouth AFC Bournemouth 4:00 PM Newcastle United Newcastle
  Brighton Brighton & Hove Albion 4:00 PM Manchester United Man Utd
  Sheffield Utd. Sheffield United 6:30 PM Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 30 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 3:00 PM Atalanta BC Atalanta
 
SSC Napoli SSC Napoli 6:00 PM AS Roma AS Roma
 
Juventus Juventus FC 8:45 PM Torino FC Torino
Matchday 28
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 12:00 AM FC Sion FC Sion
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 12:00 AM FC Lugano FC Lugano
 
FC Zürich FC Zürich 12:00 AM Servette FC Servette FC
 
FC Basel FC Basel 1893 12:00 AM Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
 
FC Luzern FC Luzern 12:00 AM FC Thun FC Thun
Matchday 29 Sparta R. Sparta Rotterdam 6:30 PM SC Heerenveen Heerenveen
  VVV-Venlo VVV-Venlo 6:30 PM Willem II Tilburg Willem II
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 7:45 PM Heracles Almelo Heracles Almelo
  FC Utrecht FC Utrecht 8:45 PM FC Groningen FC Groningen
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 8:45 PM Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 28 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 2:00 PM Göztepe U19 Göztepe U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 2:00 PM Boluspor U19 Boluspor U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 2:00 PM Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 2:00 PM Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 2:00 PM Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 2:00 PM Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 2:00 PM Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 2:00 PM Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 2:00 PM Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
Matchday 33 Rangers Rangers FC 4:00 PM Motherwell FC Motherwell FC
  Ross County Ross County FC 4:00 PM St. Mirren FC St. Mirren
  Aberdeen FC Aberdeen FC 4:00 PM Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
  St. Johnstone St. Johnstone FC 4:00 PM Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  Hibernian FC Hibernian FC 4:00 PM Celtic FC Celtic
  Kilmarnock FC Kilmarnock FC 4:00 PM Livingston FC Livingston FC
Matchday 28 Thes Sport KVV Thes Sport 7:30 PM UR La Louvière Centre UR La Louvière
  Dessel Sport KFC Dessel Sport 7:30 PM FCV Dender EH FCV Dender EH
  AFC Tubize AFC Tubize 8:00 PM KMSK Deinze SK Deinze
  KSK Heist KSK Heist 8:00 PM RFC Lüttich RFC Lüttich
  RWDM RWD Molenbeek (2015) 8:00 PM KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 8:00 PM RFC Seraing RFC Seraing
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 7:30 PM FC Knokke FC Knokke
  Zwevezele SKV Zwevezele 7:30 PM KSCT Menen KSCT Menen
  KVK Westhoek KVK Westhoek 7:30 PM KSV Temse KSV Temse
  KSK Ronse KSK Ronse 8:00 PM KRC Gent KRC Gent
  Merelbeke KFC Merelbeke 8:00 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 8:00 PM FC Gullegem FC Gullegem
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 8:00 PM SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  RC Hades RC Hades 7:30 PM Diegem Sport Diegem Sport
  Berchem Sport Berchem Sport 8:00 PM Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  Bocholt VV Bocholt VV 5:0 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 29 Indjija FK Indjija 12:00 AM FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Rad FK Rad 12:00 AM FK Vozdovac Vozdovac
  Napredak FK Napredak Krusevac 12:00 AM FK Mladost Lucani Mladost
  Proleter FK Proleter Novi Sad 12:00 AM FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
  Macva FK Macva Sabac 12:00 AM FK Spartak Subotica Spartak
  FK TSC FK TSC Backa Topola 12:00 AM Red Star Belgrade Red Star
  Partizan FK Partizan Belgrade 12:00 AM FK Cukaricki Cukaricki
  Radnik FK Radnik Surdulica 12:00 AM FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  Piast Gliwice Piast Gliwice 12:00 AM Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 12:00 AM Korona Kielce Korona Kielce
  Wisla Kraków Wisla Kraków 12:00 AM Rakow Czestochowa Rakow
  Lech Poznan Lech Poznan 12:00 AM Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Wisla Plock Wisla Plock 12:00 AM Slask Wroclaw Slask Wroclaw
  Lechia Gdansk Lechia Gdansk 12:00 AM Cracovia Cracovia
  LKS Lodz LKS Lodz 12:00 AM Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Legia Warszawa Legia Warszawa 12:00 AM Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 30 NS Mura NS Mura 5:00 PM NK Domzale NK Domzale
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 5:00 PM NK Maribor NK Maribor
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 5:00 PM NK Triglav Kranj NK Triglav
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 5:00 PM NK Celje NK Celje
  Tabor Sezana NK Tabor Sezana 5:00 PM NK Bravo NK Bravo
Matchday 27 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 12:00 AM Paksi FC Paksi FC
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 12:00 AM Kisvárda FC Kisvárda
  Újpest FC Újpest FC 12:00 AM Budapest Honvéd FC Honvéd
  Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 12:00 AM Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Ferencváros Ferencvárosi TC 12:00 AM Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Debrecen Debreceni VSC 12:00 AM Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 3:00 PM SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  Kickers Selb Kickers Selb 3:00 PM SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  SV Schwaig SV Schwaig 4:00 PM Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  SV Mitterteich SV Mitterteich 4:00 PM TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 4:00 PM FSV Stadeln FSV Stadeln
  TSV Kornburg TSV Kornburg 4:00 PM FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 2:00 PM VfL Frohnlach Frohnlach
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 3:00 PM ASV Rimpar ASV Rimpar
  TG Höchberg TG Höchberg 4:00 PM 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  SV Friesen SV Friesen 4:00 PM SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 4:00 PM TuS Röllbach TuS Röllbach
  FC Coburg FC Coburg 4:00 PM DJK Schwebenried Schwebenried
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 4:00 PM TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
  ASV Dachau ASV Dachau 1:00 PM TSV Ampfing TSV Ampfing
  FC Unterföhring FC Unterföhring 2:00 PM Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
  FC Töging FC Töging 2:30 PM SC Eintracht Freising SE Freising
  TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 3:00 PM TSV Grünwald TSV Grünwald
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 3:00 PM TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  TSV Kastl TSV Kastl 4:00 PM Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Matchday 24 SG Neustrand SG Neustrand 2:00 PM SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
  Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 2:00 PM SVT Neumünster SVT Neumünster
  TSV Klausdorf TSV Klausdorf 3:00 PM TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 23 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 4:00 PM VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 21 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 1:30 PM SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 3:00 PM SG Taucha 99 SG Taucha 99
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 3:00 PM FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 3:00 PM Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 3:00 PM SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 3:00 PM Budissa Bautzen Budissa Bautzen
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 2:00 PM SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  G. Westvororte TSV Gera Westvororte 3:00 PM FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 3:00 PM SV Schott Jena Schott Jena
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 3:00 PM FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 3:00 PM SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain 3:00 PM FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 3:00 PM Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 25 TSG Backnang TSG Backnang 2:00 PM TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
  Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 3:00 PM FC Wangen 05 FC Wangen 05
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 3:30 PM TSV Essingen TSV Essingen
  TSV Berg TSV Berg 3:30 PM VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 27 Hünfelder SV Hünfelder SV 3:00 PM CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  OSC Vellmar OSC Vellmar 3:30 PM SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
  SG Bad Soden SG Bad Soden 4:00 PM FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  SSV Sand SSV Sand 4:00 PM SC Willingen SC Willingen
  Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 4:00 PM TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 22 Rostocker FC Rostocker FC 1895 2:00 PM 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  SV Pastow SV Pastow 2:00 PM Grimmener SV Grimmener SV
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 2:00 PM Malchower SV 90 Malchower SV
  Anker Wismar FC Anker Wismar 2:00 PM FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
  SV Warnemünde SV Warnemünde 2:00 PM Penzliner SV Penzliner SV
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 2:00 PM Güstrower SC 09 Güstrower SC
  SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 2:00 PM FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
  FC Radolfzell FC Radolfzell 2:30 PM SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  Kehler FV Kehler FV 07 3:30 PM 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch
  SC Lahr SC Lahr 3:30 PM FC Waldkirch FC Waldkirch
  FC Denzlingen FC Denzlingen 3:30 PM SV Weil SV Weil
  SV Bühlertal SV Bühlertal 5:00 PM FC Auggen FC Auggen
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 5:00 PM SV Endingen SV Endingen
Matchday 6 D.C. United D.C. United 1:00 AM New York City FC NYCFC
  Nashville SC Nashville SC 3:00 AM Seattle Sounders FC Sounders FC
  Chicago Fire Chicago Fire FC 8:00 PM New York Red Bulls NY Red Bulls
  Orlando City SC Orlando City SC 9:00 PM Montreal Impact Montreal Impact
  FC Dallas FC Dallas 9:30 PM Los Angeles FC Los Angeles FC
  Columbus Crew Columbus Crew SC 10:00 PM Toronto FC Toronto FC
Matchday 7 Sagan Tosu Sagan Tosu 7:00 AM Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Oita Trinita Oita Trinita 7:00 AM Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 7:00 AM Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Kashima Antlers Kashima Antlers 8:00 AM Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 8:00 AM Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Gamba Osaka Gamba Osaka 10:00 AM Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 12:00 PM Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 5 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 6:00 AM FC Gifu FC Gifu
Matchday 8 Omiya Ardija Omiya Ardija 6:00 AM Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 6:00 AM Ehime FC Ehime FC
  Albirex Niigata Albirex Niigata 6:00 AM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 7:00 AM Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  FC Ryukyu FC Ryukyu 11:00 AM Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 4 Honda FC Honda FC 6:00 AM Honda Lock Honda Lock
Matchday 26 Melbourne Melbourne Victory 8:00 AM Central Coast Mariners Central Coast
  Western Sydney Western Sydney Wanderers 10:30 AM Perth Glory Perth Glory
Matchday 3 Yangju Citizen Yangju Citizen 6:00 AM Changwon FC Changwon FC
  Jeonju Citizen Jeonju Citizen 6:00 AM Gimpo Citizen Gimpo Citizen
  Gyeongju Citi. Gyeongju Citizen 7:00 AM Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
  Pyeongtaek Pyeongtaek Citizen 7:00 AM Daejeon Korea Railroad Daejeon KoRail
  Cheongju FC Cheongju FC 7:00 AM Hwaseong FC Hwaseong FC
  Gangneung City Gangneung City 7:00 AM Mokpo City Mokpo City
  Busan Trans.Co. Busan Transportation Corp. 7:00 AM Chuncheon FC Chuncheon FC
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 5:00 AM Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  Icheon Citizen Icheon Citizen 7:00 AM Seoul Jungnang FC Seoul Jungnang
  Paju Citizen Paju Citizen 7:00 AM Pocheon Citizen Pocheon Citizen
  Chungju Citizen Chungju Citizen 7:00 AM Siheung City Siheung City
  Yeoju Citizen Yeoju Citizen 7:00 AM Goyang Citizen Goyang Citizen
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 10:00 AM Namdong FC Namdong FC
Matchday 5 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 6:01 AM Gangwon FC Gangwon FC
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 7:00 AM Pohang Steelers Pohang Steelers
  FC Seoul FC Seoul 9:00 AM Sangju Sangmu Sangju Sangmu
  Daegu FC Daegu FC 9:00 AM Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
  FC Anyang FC Anyang 6:00 AM Jeju United Jeju Utd.
  Bucheon FC Bucheon FC 1995 7:00 AM Suwon FC Suwon FC
Matchday 2 Greenville Greenville Triumph SC 11:00 PM South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 32 Montrose Montrose FC 4:00 PM Raith Rovers FC Raith Rovers
  Stranraer Stranraer FC 4:00 PM East Fife FC East Fife
  Clyde FC Clyde FC 4:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Dumbarton FC Dumbarton FC 4:00 PM Peterhead FC Peterhead FC
  Falkirk FC Falkirk FC 8:20 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 28 Hoek HSV Hoek 2:30 PM Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  Barendrecht BVV Barendrecht 2:30 PM DVS '33 Ermelo DVS '33
  DOVO VV DOVO Veenendaal 2:30 PM VV SteDoCo SteDoCo
  Ter Leede VV Ter Leede 2:30 PM ONS Sneek ONS Sneek
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs 2:30 PM Odin '59 Heemskerk Odin '59
  Harkemase Boys Harkemase Boys 3:30 PM Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  VVSB VVSB Noordwijkerhout 6:00 PM FC Lisse FC Lisse
  VVOG VVOG Harderwijk 6:00 PM VV Goes VV Goes
Matchday 22 FC Dornbirn FC Dornbirn 2:30 PM SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 41 Bristol City Bristol City 1:30 PM Cardiff City Cardiff
  Derby Derby County 2:00 PM Nottingham Forest Nottm Forest
  Huddersfield Huddersfield Town 4:00 PM Preston North End Preston NE
 
West Brom West Bromwich Albion 4:00 PM Hull City Hull City
 
Swansea Swansea City 4:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Charlton Charlton Athletic 4:00 PM Millwall FC Millwall
  Fulham Fulham FC 4:00 PM Birmingham City Birmingham
  Stoke City Stoke City 4:00 PM Barnsley FC Barnsley FC
  Brentford Brentford FC 4:00 PM Wigan Athletic Wigan
  Middlesbrough Middlesbrough FC 4:00 PM Queens Park Rangers QPR
  Blackburn Blackburn Rovers 4:00 PM Leeds United Leeds
  Luton Luton Town 4:00 PM Reading FC Reading
Matchday 32 Cove Rangers Cove Rangers FC 4:00 PM Elgin City FC Elgin City
  Queen's Park Queen's Park FC 4:00 PM Edinburgh City FC Edinburgh City
  Stirling Stirling Albion FC 4:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Albion Rovers Albion Rovers FC 4:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
  Brechin City Brechin City FC 4:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Final Paris SG Paris Saint-Germain 9:10 PM Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 2 TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 11:00 AM Harju JK Laagri U17 Harju JK U17
  Levadia U17 Levadia Tallinn U17 11:00 AM FC Nomme United U17 FC Nomme U17
  Tammeka U17 Jalgpallikool Tammeka U17 1:00 PM JK Tabasalu U17 Tabasalu U17
  Ida/Lääne U17 Ida- ja Lääne Virumaa U17 1:00 PM FC Flora Tallinn U17 FC Flora U17
  Paide U17 Paide Linnameeskond U17 3:30 PM FA Tartu Kalev U17 Tartu Kalev U17
Matchday 4 Paide Paide Linnameeskond 12:00 PM FC Kuressaare Kuressaare
  JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 12:00 PM FC Flora Tallinn FC Flora
  FCI Levadia FCI Levadia 3:00 PM Tallinn JK Legion TJK Legion
  FC Helios Voru FC Helios Voru 12:00 PM Kalev Tallinn U21 Kalev U21
  Läänemaa JK Läänemaa JK Haapsalu 12:00 PM Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
  Keila JK Keila JK 12:00 PM Kalju FC U21 Kalju FC U21
Matchday 7 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 8:00 PM Wexford FC Wexford FC
  Longford Town Longford Town FC 8:30 PM Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 11 Chin Utd. Chin United 12:00 AM Zwekapin United FC Zwekapin Utd.
  Yangon Utd. Yangon United FC 12:00 AM Hantharwady United FC Hantharwady U.
  Sagaing Utd. Sagaing United 12:00 AM Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
Matchday 8 BG Pathum Utd. BG Pathum United 12:45 PM Rayong FC Rayong FC
  Port FC Port FC 1:00 PM SCG Muangthong United Muangthong Utd.
  Sukhothai FC Sukhothai FC 2:00 PM Police Tero FC Police Tero FC
  Suphanburi FC Suphanburi FC 3:00 PM Trat FC Trat FC
Matchday 5 Geylang Geylang International FC 11:30 AM Balestier Khalsa FC Balestier FC
  Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 11:30 AM Lion City Sailors FC LC Sailors
Matchday 41 Doncaster Doncaster Rovers 4:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Wycombe Wycombe Wanderers 4:00 PM Rotherham United Rotherham
  Blackpool Blackpool FC 4:00 PM Burton Albion Burton Albion
  Gillingham FC Gillingham FC 4:00 PM Accrington Stanley Accrington
  Rochdale Rochdale AFC 4:00 PM Oxford United Oxford United
  Ipswich Ipswich Town 4:00 PM Southend United Southend United
  Portsmouth Portsmouth FC 4:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
  Bolton Bolton Wanderers 4:00 PM Lincoln City Lincoln City
  Sunderland Sunderland AFC 4:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
  Coventry Coventry City 4:00 PM Peterborough United Peterborough
  MK Dons Milton Keynes Dons 4:00 PM Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 42 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 4:00 PM Leyton Orient Leyton Orient
  Cambridge Utd. Cambridge United 4:00 PM Walsall FC Walsall
  Morecambe FC Morecambe FC 4:00 PM Crawley Town Crawley Town
  Swindon Town Swindon Town 4:00 PM Salford City Salford
  Carlisle United Carlisle United 4:00 PM Port Vale FC Port Vale
  Newport County Newport County 4:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
  Cheltenham Cheltenham Town 4:00 PM Exeter City Exeter City
  Oldham Athletic Oldham Athletic 4:00 PM Stevenage FC Stevenage
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 4:00 PM Northampton Town Northampt. Town
  Plymouth Plymouth Argyle 4:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Bradford Bradford City 4:00 PM Colchester United Colchester Utd.
  Mansfield Town Mansfield Town 4:00 PM Macclesfield Town Macclesfield
  Chesterfield FC Chesterfield FC 4:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
  Eastleigh FC Eastleigh FC 4:00 PM Barrow AFC Barrow
  Aldershot Town Aldershot Town 4:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 4:00 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Torquay United Torquay United FC 4:00 PM Bromley FC Bromley
  Wrexham Wrexham AFC 4:00 PM Dover Athletic Dover Athletic
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 4:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
  Chorley FC Chorley FC 4:00 PM Sutton United Sutton Utd
  Barnet Barnet FC 4:00 PM Notts County Notts County
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 4:00 PM AFC Fylde Fylde
  Harrogate Town Harrogate Town 4:00 PM Woking FC Woking FC
  Stockport Stockport County 4:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 19 Lisburn FC Lisburn Distillery FC 12:00 AM Bangor FC Bangor
  Newington YC Newington YC 12:00 AM Dollingstown FC Dollingstown FC
  Portstewart FC Portstewart FC 12:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Armagh City FC Armagh City FC 12:00 AM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
  Tobermore Tobermore United FC 12:00 AM Moyola Park AFC Moyola Park
  Banbridge Banbridge Town 12:00 AM Limavady United Limavady United
Matchday 31 Chievo Verona Chievo Verona 12:00 AM Frosinone Calcio Frosinone
  Cittadella AS Cittadella 3:00 PM AC Perugia Calcio Perugia
  Spezia Calcio Spezia Calcio 3:00 PM AC Pisa 1909 AC Pisa
  Benevento Benevento Calcio 3:00 PM SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 37 Famalicão U23 FC Famalicão U23 11:00 AM Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
  Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 11:00 AM Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
  Sporting CP U23 Sporting CP U23 11:00 AM CD Aves U23 Aves U23
  Belenenses U23 Belenenses SAD U23 11:00 AM Vitória de Setúbal FC U23 Vitória FC U23
  Rio Ave U23 Rio Ave FC U23 11:00 AM SL Benfica U23 Benfica U23
  Marítimo U23 CS Marítimo U23 11:00 AM Portimonense SC U23 Portimonense 23
  Estoril U23 Estoril Praia U23 11:00 AM SC Braga U23 Braga U23
Matchday 32 Morton Greenock Morton FC 4:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Partick Thistle Partick Thistle FC 4:00 PM Arbroath FC Arbroath
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 4:00 PM Dundee FC Dundee FC
  Ayr United Ayr United FC 4:00 PM Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 1 Strømsgodset Strømsgodset IF 4:00 PM Viking Stavanger Viking FK
  Vålerenga Vålerenga Fotball 6:00 PM Molde FK Molde FK
Matchday 30 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 4:00 PM FK Zemun Zemun
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 4:00 PM FK Novi Pazar Novi Pazar
  Smederevo FK Smederevo 4:00 PM FK Trayal Kruševac Trayal
  Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 4:00 PM Graficar Belgrad Graficar
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 4:00 PM FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
  Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 4:00 PM FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Backa OFK Backa 4:00 PM FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
  Zarkovo OFK Zarkovo 4:00 PM FK Kolubara Lazarevac Kolubara
Matchday 26 Warta Poznan Warta Poznan 12:00 AM Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 12:00 AM Radomiak Radom Radomiak
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 12:00 AM Miedz Legnica Miedz Legnica
  Chrobry Glogow Chrobry Glogow 12:00 AM GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
  Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 12:00 AM Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz 12:00 AM Odra Opole Odra Opole
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki 12:00 AM GKS Tychy GKS Tychy
  GKS Belchatow GKS Belchatow 12:00 AM Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
  Stal Mielec Stal Mielec 12:00 AM Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Matchday 23 O. Zambrow Olimpia Zambrow 12:00 AM Bron Radom Bron Radom
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki 12:00 AM Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  KS Wasilków KS Wasilków 12:00 AM Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 12:00 AM Concordia Elblag C. Elblag
  Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 12:00 AM Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Znicz Biala P. Znicz Biala Piska 12:00 AM Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Huragan Morag Huragan Morag 12:00 AM Legia Warsaw II Legia II
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 12:00 AM Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 4:00 PM RKS Radomsko RKS Radomsko
Matchday 22 B. Koszalin Baltyk Koszalin 12:00 AM Nielba Wagrowiec Nielba
  Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 12:00 AM Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  Górnik Konin Górnik Konin 12:00 AM Grom Nowy Staw Grom N.S.
  Chemik Police Chemik Police 12:00 AM Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 12:00 AM Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Unia Janikowo Unia Janikowo 12:00 AM Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 12:00 AM Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Swit Szczecin Swit Szczecin 12:00 AM Pogon Szczecin II Pogon II
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 12:00 AM KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry 5:00 PM ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  Foto-Higiena Foto-Higiena Gac 5:00 PM Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod 5:00 PM Polonia Bytom Polonia Bytom
  Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala 5:00 PM Zaglebie Lubin II Lubin II
  Gornik II Gornik Zabrze II 5:00 PM Lechia Zielona Góra Zielona Gora
  Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II 5:00 PM Stal Brzeg Stal Brzeg
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 5:00 PM Ruch Chorzow Ruch Chorzow
  M. Legnica II Miedz Legnica II 5:00 PM Ruch Zdzieszowice Ruch Zd.
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 5:00 PM LZS Starowice Dolne LZS Starowice
Matchday 23 Korona Kielce II Korona Kielce II 12:00 AM Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
  Hetman Zamosc Hetman Zamosc 4:00 PM Wisla Sandomierz Wisla Sand.
  KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 4:00 PM Jutrzenka Giebultow Jutrzenka
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 4:00 PM Motor Lublin Motor Lublin
  Avia Swidnik Avia Swidnik 4:00 PM Chelmianka Chelm Chelmianka
  Hutnik Krakow Hutnik Krakow 4:00 PM Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 4:00 PM Podhale Nowy Targ NKP Podhale
  Wisloka Debica Wisloka Debica 4:30 PM Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
Matchday 1 Örebro SK Örebro SK 1:00 PM Djurgardens IF Djurgarden
Matchday 26 Pogon Siedlce Pogon Siedlce 12:00 AM Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Gornik Leczna Gornik Leczna 12:00 AM Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Lech Poznan II Lech Poznan II 12:00 AM Elana Torun Elana Torun
  Olimpia Elblag Olimpia Elblag 12:00 AM Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  Garbarnia Garbarnia Krakow 12:00 AM Widzew Lodz Widzew Lodz
  Blekitni Blekitni Stargard 12:00 AM Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  Legionovia Legionovia Legionowo 12:00 AM GKS Katowice GKS Katowice
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 12:00 AM Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Skra Czesto. Skra Czestochowa 12:00 AM Resovia Rzeszów Resovia
Matchday 21 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 4:00 PM ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg
  Wolfsberg II Wolfsberger AC II 4:00 PM SV Allerheiligen Allerheiligen
  Sturm Graz II SK Sturm Graz II 4:00 PM SC Kalsdorf SC Kalsdorf
  Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 4:00 PM Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
  Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 4:00 PM USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
  SV Ried II SV Ried II 4:00 PM WSC Hertha Wels Hertha Wels
  SC Weiz SC Weiz 4:00 PM ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
Matchday 27 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 2:00 PM Türkgücü München Türkgücü Münch.
  Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 2:00 PM SV Schalding-Heining SV Schalding
  FV Illertissen FV Illertissen 2:00 PM SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
  Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 2:00 PM TSV Aubstadt Aubstadt
  SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 2:00 PM VfB Eichstätt VfB Eichstätt
  TSV Buchbach TSV Buchbach 4:00 PM TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 29 Hannover 96 II Hannover 96 II 1:00 PM VfB Oldenburg VfB Oldenburg
  TSV Havelse TSV Havelse 2:00 PM FC St. Pauli II FC St. Pauli II
  Heider SV Heider SV 2:00 PM Holstein Kiel II Holst. Kiel II
  SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II 4:00 PM SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
Matchday 28 VfB Auerbach VfB Auerbach 1:30 PM BFC Dynamo BFC Dynamo
  Altglienicke VSG Altglienicke 1:30 PM FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 2:00 PM TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
  Bahlinger SC Bahlinger SC 2:00 PM TSG Balingen TSG Balingen
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2:00 PM TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
  K. Offenbach Kickers Offenbach 2:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  FC Gießen FC Gießen 2:00 PM FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
  SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 2:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
  FK Pirmasens FK Pirmasens 2:00 PM TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
 
VfR Aalen VfR Aalen 2:00 PM FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Matchday 32 Bonner SC Bonner SC 2:00 PM TuS Haltern TuS Haltern
  M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 2:00 PM Sportfreunde Lotte SF Lotte
  SC Verl SC Verl 2:00 PM Wuppertaler SV Wuppertaler SV
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 2:00 PM Rot-Weiss Essen RW Essen
  RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 2:00 PM 1.FC Köln II 1.FC Köln II
  SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 3:30 PM Borussia Dortmund II B. Dortmund II
Matchday 23 Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 4:00 PM FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
  SC Brühl SG SC Brühl SG 4:00 PM FC Sion U21 FC Sion U21
  Etoile Carouge Etoile Carouge FC 5:00 PM AC Bellinzona AC Bellinzona
Matchday 4 SV Wörgl SV Wörgl 12:00 AM VfB Hohenems Hohenems
  SAK 1914 Salzburger AK 1914 12:00 AM Dornbirner SV Dornbirner SV
Matchday 3 Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 12:00 AM SC Rheindorf Altach Juniors Altach Juniors
  A. Lustenau II SC Austria Lustenau II 12:00 AM FC Langenegg Langenegg
  Wolfurt FC Wolfurt 12:00 AM FC Lauterach Lauterach
  Rankweil Rot-Weiß Rankweil 12:00 AM SC Röthis Röthis
  USK Anif USK Anif 12:00 AM SK Bischofshofen Bischofshofen
  St. Johann TSV St. Johann 12:00 AM SV Seekirchen Seekirchen
  Kuchl SV Kuchl 12:00 AM SV Wals-Grünau Wals-Grünau
 
A. Salzburg SV Austria Salzburg 12:00 AM SV Grödig Grödig
Matchday 20 US Terre Sainte US Terre Sainte 4:30 PM Lancy FC Lancy FC
  FC Echallens FC Echallens Région 5:00 PM Meyrin FC Meyrin FC
  CS Chênois CS Chênois 5:30 PM FC Martigny-Sports Martigny-Sports
Matchday 21 FC Helsingör FC Helsingör 2:00 PM Hilleröd Fodbold Hilleröd F
  FA 2000 FA 2000 2:00 PM Holbaek B&I Holbaek B&I
  Akademisk BK Akademisk Boldklub 2:00 PM Vejgaard B Vejgaard B
  Vanlöse IF Vanlöse IF 2:00 PM BK Frem BK Frem
  FC Sydvest FC Sydvest 05 2:00 PM Thisted FC Thisted FC
  Jammerbugt FC Jammerbugt FC 2:00 PM Ringköbing IF Ringköbing IF
  Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 2:00 PM Slagelse B&I Slagelse
  Brabrand IF Brabrand IF 2:00 PM Naesby Boldklub Naesby BK
  Avarta Avarta 2:00 PM Hellerup IK Hellerup IK
  Middelfart Middelfart Boldklub 2:00 PM Aarhus Fremad Aarhus Fremad
  Skovshoved Skovshoved IF 2:00 PM Boldklubben af 1893 B93
  VSK Aarhus VSK Aarhus 2:00 PM Dalum IF Dalum IF
Matchday 20 FC Solothurn FC Solothurn 4:00 PM Zug 94 Zug 94
  FC Schötz FC Schötz 4:00 PM SR Delémont SR Delémont
  SC Buochs SC Buochs 5:00 PM FC Luzern U21 Luzern U21
  SV Muttenz SV Muttenz 5:00 PM FC Wohlen FC Wohlen
  FC Bassecourt FC Bassecourt 6:00 PM FC Baden FC Baden
  SC Goldau SC Goldau 6:00 PM FC Langenthal FC Langenthal
  FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne 8:00 PM Grasshopper Club Zürich U21 GC Zürich U21
  FC Dietikon FC Dietikon 4:00 PM FC Winterthur U21 Winterthur U21
  FC Wettswil FC Wettswil-Bonstetten 4:00 PM SV Höngg SV Höngg
  Red Star ZH FC Red Star Zürich 4:00 PM FC Gossau FC Gossau
  FC Balzers FC Balzers 4:00 PM FC Linth 04 FC Linth 04
  FC Tuggen FC Tuggen 4:00 PM USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
  FC Paradiso FC Paradiso 4:00 PM FC Kosova FC Kosova
  FC Thalwil FC Thalwil 4:00 PM FC St. Gallen 1879 U21 St. Gallen U21
Matchday 27 Seligenporten SV Seligenporten 2:00 PM TSV Abtswind TSV Abtswind
  Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 2:00 PM SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
  Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 3:00 PM DJK Vilzing DJK Vilzing
  Würzburger FV Würzburger FV 3:00 PM 1.FC Sand 1.FC Sand
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl 4:00 PM SC Eltersdorf Eltersdorf
  ATSV Erlangen ATSV Erlangen 4:00 PM ASV Cham ASV Cham
  TSV Karlburg TSV Karlburg 4:00 PM TSV Großbardorf TSV Großbardorf
  Ammerthal DJK Ammerthal 6:30 PM DJK Gebenbach DJK Gebenbach
  FC Ismaning FC Ismaning 2:30 PM SV Donaustauf SV Donaustauf
  Kirchansch. SV Kirchanschöring 3:00 PM FC Pipinsried FC Pipinsried
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen 3:00 PM FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
  SV Pullach SV Pullach 3:00 PM TSV 1865 Dachau 1865 Dachau
  Schwaben Augsb. Schwaben Augsburg 3:30 PM SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  TSV Nördlingen TSV Nördlingen 3:30 PM TSV Landsberg TSV Landsberg
  SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing 4:00 PM TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 4:00 PM TSV 1860 München II 1860 München II
Matchday 26 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen 3:30 PM SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  FV Engers 07 FV Engers 07 3:30 PM Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 3:30 PM FC Karbach FC Karbach
  SV Röchling SV Röchling Völklingen 3:30 PM FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  Hassia Bingen Hassia Bingen 3:30 PM SV 07 Elversberg II Elversberg II
  Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 3:30 PM Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  TuS Koblenz TuS Koblenz 3:30 PM SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 3:30 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
  Mechtersheim TuS Mechtersheim 3:30 PM VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 25 SC Weiche 08 II SC Weiche Flensburg 08 II 1:30 PM Husumer SV Husumer SV
  Eutin 08 Eutin 08 2:00 PM TSB Flensburg TSB Flensburg
  TSV Bordesholm TSV Bordesholm 2:00 PM SV Eichede SV Eichede
  Türkspor Kiel Inter Türkspor Kiel 4:00 PM 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
Matchday 29 SV Atlas SV Atlas Delmenhorst 4:00 PM HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Matchday 9 AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19 2:30 PM Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
  Feyenoord U19 Feyenoord U19 2:30 PM FC Utrecht U19 FC Utrecht U19
  Heerenveen U19 SC Heerenveen U19 2:30 PM PSV Eindhoven U19 PSV U19
  Groningen U19 FC Groningen U19 2:30 PM FC Twente Enschede U19 FC Twente U19
Matchday 11 NAC Breda U19 NAC Breda U19 12:00 PM Willem II Tilburg U19 Willem II U19
  Emmen U19 FC Emmen U19 12:00 PM ADO Den Haag U19 ADO U19
  Sparta U19 Sparta Rotterdam U19 12:00 PM Almere City FC U19 Almere City U19
  NEC U19 NEC Nijmegen U19 12:00 PM PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19
  Vitesse U19 Vitesse Arnhem U19 12:00 PM Alphense Boys U19 Alphense B. U19
Matchday 21 SR Donaufeld SR Donaufeld 3:00 PM SV Schwechat SV Schwechat
  Austria XIII FV Austria XIII 4:00 PM Union Mauer Union Mauer
  ASK Elektra ASK Elektra 4:00 PM Favoritner AC FavAC
  Wienerberg SV Wienerberg 4:00 PM ASV 13 ASV 13
  Post SV Wien Post SV Wien 4:00 PM SV Gerasdorf/Stammersdorf Gerasdorf
Matchday 24 E. Cottbus U17 FC Energie Cottbus U17 11:00 AM FC St. Pauli U17 St. Pauli U17
  D. Dresden U17 Dynamo Dresden U17 11:00 AM SV Werder Bremen U17 W. Bremen U17
  Halle U17 Hallescher FC U17 12:00 PM Hannover 96 U17 Hannover 96 U17
  Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 1:00 PM FC Carl Zeiss Jena U17 CZ Jena U17
  Chemnitz U17 Chemnitzer FC U17 2:00 PM Eintracht Braunschweig U17 Braunschw. U17
  Schalke 04 U17 FC Schalke 04 U17 11:00 AM Fortuna Düsseldorf U17 Düsseldorf U17
  B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 11:00 AM Bayer 04 Leverkusen U17 Leverkusen U17
  1.FC Köln U17 1.FC Köln U17 1:00 PM VfL Bochum U17 VfL Bochum U17
  Bielefeld U17 Arminia Bielefeld U17 3:30 PM FC Hennef 05 U17 FC Hennef U17
  Mainz 05 U17 1.FSV Mainz 05 U17 11:00 AM FC Bayern Munich U17 FC Bayern U17
  St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 1:00 PM SpVgg Greuther Fürth U17 Gr. Fürth U17
Matchday 20 Admira Dornbirn SC Admira Dornbirn 12:00 AM FC Schruns Schruns
  SV Lochau SV Lochau 12:00 AM FC Andelsbuch Andelsbuch
  Feldkirch FC Blau-Weiß Feldkirch 12:00 AM FC Hard FC Hard
  FC Lustenau FC Lustenau 12:00 AM FC Nenzing Nenzing
  Ludesch SV Ludesch 12:00 AM FC Bizau Bizau
  SC Göfis SC Göfis 12:00 AM FC Höchst Höchst
  Fussach SC Fussach 12:00 AM FC Egg FC Egg
  Bezau VfB Bezau 12:00 AM FC Alberschwende Alberschwende
Matchday 17 Bergheim FC Bergheim 4:00 PM SV Straßwalchen Straßwalchen
  Bramberg TSU Bramberg 4:00 PM SC Golling Golling
  ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein 4:00 PM UFC Altenmarkt Altenmarkt
  Eugendorf USC Eugendorf 4:00 PM FC Zell am See Zell am See
  Neumarkt TSV Neumarkt 4:00 PM FC Puch Puch
  Adnet SK Adnet 4:00 PM SV Hallwang 1968 Hallwang
  Thalgau UFV Thalgau 4:00 PM SV Bürmoos Bürmoos
  FC Forward FC Forward-Morges 3:00 PM FC Conthey FC Conthey
  Servette U21 Servette FC U21 4:00 PM Urania Genève Sport Urania Genève
  FC Monthey FC Monthey 4:00 PM CS Italien GE Italien GE
  Veyrier Sports FC Veyrier Sports 5:30 PM FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy
  Signal FC Signal FC Bernex-Confignon 5:30 PM FC Sierre FC Sierre
  Saint-Maurice FC Saint-Maurice 6:00 PM FC Amical Saint-Prex FC Saint-Prex
  FC Renens FC Renens 6:30 PM FC Genolier-Begnins FC Genolier
  FC Farvagny FC Farvagny/Ogoz 4:00 PM