Dijon | 3:2 | Stade Rennais |
|
||||||||
Olympique Lyon | 2:1 | Angers SCO | |||||||||
Alavés | 2:2 | Real Valladolid | |||||||||
Hong Kong U18 | 0:2 | Myanmar U18 | |||||||||
Singapur U18 | 0:1 | Vietnam U18 | |||||||||
Denmark U18 | 1:2 | France U18 | |||||||||
Lithuania U15 | 0:3 | Albania U15 | |||||||||
Portugal U18 | 3:1 | Mexico U18 | |||||||||
Orenburg II | 0:1 | Rostov II | |||||||||
Ufa II | 1:6 | Arsenal Tula II | |||||||||
Loko Moscow II | 2:0 | CSKA Moscow II | |||||||||
Krasnodar II | 1:1 | Zenit II | |||||||||
Spartak II | 2:1 | Enisey II | |||||||||
Dynamo M II | 3:1 | KS Samara II | |||||||||
Anzhi | 0:1 | Akhmat Grozny | |||||||||
Quick DH | 2:4 | VV Goes | |||||||||
Kasimpasa U21 | 0:2 | Bursaspor U21 | |||||||||
Kasimpasa | 1:1 | Bursaspor | |||||||||
FC Lugano | 3:0 | FC Zürich |
|
||||||||
FC Sion | 0:3 | FC Basel |
|
||||||||
Heracles Almelo | 2:1 | Heerenveen | |||||||||
Astra Giurgiu | 0:1 | CS U Craiova | |||||||||
FC Hermannstadt | 1:1 | FC Voluntari | |||||||||
Achilles 1894 | 1:3 | VV Hoogeveen | |||||||||
PAS Lamia U19 | 2:1 | Olympiacos U19 | |||||||||
PAOK U19 | 1:0 | Levadiakos U19 | |||||||||
RFC Meux | 3:2 | Couvin-Mariemb. | |||||||||
Tubize-Braine | 0:3 | OH Leuven | |||||||||
Odense BK | 2:2 | Nordsjaelland | |||||||||
Randers FC | 1:0 | Hobro IK | |||||||||
Radn. Nis U19 | 1:2 | Trayal U19 | |||||||||
FK Zemun | 0:0 | Spartak | |||||||||
NK Istra | 1:0 | NK Osijek | |||||||||
Slaven Belupo | 0:1 | Dinamo Zagreb | |||||||||
FC Lahti | 1:1 | FC Inter | |||||||||
NK Olimpija | 3:1 | ND Gorica | |||||||||
NK Celje | 1:0 | NK Aluminij | |||||||||
Dunav | 2:0 | Loko Plovdiv | |||||||||
Septemvri Sofia | 3:2 | Slavia Sofia | |||||||||
SV Grohn | 0:2 | Union 60 Bremen | |||||||||
TuS Osdorf | 0:3 | E. Norderstedt | |||||||||
Boca Juniors | 2:0 | Estudiantes RC | |||||||||
Ind. Rivadavia | 1:1 | Atl. Rafaela | |||||||||
Banfield | 0:2 | Estudiantes LP |
|
||||||||
Royal Pari | 0:0 | Club Destroyers | |||||||||
Aurora | 0:2 | Club San José | |||||||||
Atl. Nacional | 4:0 | Patriotas | |||||||||
Kawasaki Front. | 2:0 | Shonan Bellmare | |||||||||
Sanf. Hiroshima | 0:1 | FC Tokyo | |||||||||
Al-Qadsiah | 0:2 | Al-Batin | |||||||||
Al-Raed | 5:1 | Ohod Club | |||||||||
Al-Ahli | 3:2 | Al-Wehda | |||||||||
Adelaide United | 1:0 | Melbourne | |||||||||
Sloboda T U19 | 0:0 | Slavija S. U19 | |||||||||
Ajman Club | 0:0 | Ittihad Kalba | |||||||||
Al-Jazira | 2:2 | Dibba Fujairah | |||||||||
Al-Nasr SC | 3:1 | Emirates Club | |||||||||
FK Minsk | 0:0 | Dnyapro Mogilev | |||||||||
Neman Grodno | 1:0 | Vitebsk | |||||||||
Panevezys | 1:2 | Suduva | |||||||||
Zalgiris | 3:1 | Kauno Zalgiris | |||||||||
Ittihad Alex | 0:0 | El Makasa | |||||||||
Entag El Harby | 1:2 | El Mokawloon | |||||||||
El Gouna | 2:0 | Gaish | |||||||||
El Dakhlia | 0:2 | Smouha | |||||||||
KACM Marrakech | 0:1 | O. Khouribga | |||||||||
Newtown | 2:3 | Bala | |||||||||
Blau Weiss Linz | 0:2 | SV Kapfenberg | |||||||||
SV Horn | 2:0 | SKU Amstetten | |||||||||
FC Liefering | 5:1 | Amateure OÖ | |||||||||
FAC | 2:2 | FC Wacker II | |||||||||
SV Lafnitz | 2:3 | A. Lustenau |
|
||||||||
Young Violets | 3:3 | SV Ried |
|
||||||||
Sport Huancayo | 1:1 | Wanderers | |||||||||
Mushuc Runa SC | 6:7 on pens | Union Española | |||||||||
Chippenham | 2:1 | Torquay | |||||||||
Hungerford | 0:0 | Bath City | |||||||||
St Albans City | 2:1 | East Thurrock | |||||||||
Welling Utd. | 2:0 | Chelmsford | |||||||||
Woking | 1:2 | Concord Rangers | |||||||||
Ashton United | 0:3 | Chester | |||||||||
Blyth Spartans | 2:0 | Guiseley | |||||||||
Brackley | 2:0 | Boston Utd | |||||||||
Curzon Ashton | 0:3 | Southport | |||||||||
Darlington | 1:0 | Bradford PA | |||||||||
Kidderminster | 1:2 | Leamington | |||||||||
York City | 2:3 | Spennymoor Town | |||||||||
Cusco FC | 1:1 | Sport. Cristal | |||||||||
Sisaket FC | 3:1 | Rayong FC | |||||||||
Buriram Utd. | 1:1 | Trat FC | |||||||||
Terengganu FC | 2:1 | FELDA United | |||||||||
Bohemians | 3:0 | UCD | |||||||||
Derry City | 0:1 | Shamrock Rovers | |||||||||
Dundalk FC | 3:0 | Finn Harps | |||||||||
St. Pat's | 2:1 | Sligo Rovers | |||||||||
Waterford FC | 2:0 | Cork City | |||||||||
Athlone Town | 0:4 | Galway United | |||||||||
Bray Wanderers | 3:1 | Drogheda United | |||||||||
Shelbourne | 2:0 | Limerick FC | |||||||||
Wexford FC | 0:2 | Cabinteely | |||||||||
Newry City | 0:2 | Glentoran | |||||||||
U. Concepción | 1:0 | CD Iquique | |||||||||
Alcorcón | 1:4 | Málaga CF | |||||||||
SC Bastia | 3:0 | AS Géménos | |||||||||
Khimki | 3:0 | Krasnodar 2 | |||||||||
Murom | 3:0 | Dnepr Smolensk | |||||||||
Energia V. Luki | 1:0 | Pskov-747 | |||||||||
Tekstilshchik | 2:0 | Torpedo Vlad. | |||||||||
SC Covilhã | 2:1 | FC Porto B | |||||||||
Estoril Praia | 3:1 | Oliveirense | |||||||||
Cova Piedade | 1:1 | Leixões | |||||||||
Farense | 1:1 | Penafiel | |||||||||
Varzim | 1:0 | Braga B | |||||||||
Vitória Setúbal | 1:1 | Portimonense | |||||||||
Tondela | 1:0 | Boavista | |||||||||
Nacional | 0:1 | Sporting CP |
|
||||||||
Vit. Guimarães | 0:2 | Desportivo Aves | |||||||||
Ayr United | 1:3 | Ross County | |||||||||
Elazigspor | 1:2 | Ankaraspor | |||||||||
Rukh Lviv | 1:1 | MFK Mykolaiv | |||||||||
Olympia | 1:0 | Slovan Velvary | |||||||||
Loko Vltavin | 2:1 on pens | Kraluv Dvur | |||||||||
Litomericko | 2:0 | Karlovy Vary | |||||||||
Zivanice | 0:4 | Dobrovice | |||||||||
Usti nad Orlici | 3:0 | Domazlice | |||||||||
Stechovice | 1:0 | Sokol Brozany | |||||||||
Jablonec B | 4:0 | Pribram B | |||||||||
Dukla Prague B | 2:1 | Teplice B | |||||||||
TJ Tianhai | 0:0 | SH Port | |||||||||
GuaZ FC | 2:1 | SD Taishan | |||||||||
Bijelo Brdo | 0:3 | NK Sesvete | |||||||||
Huragan Morag | 1:2 | Legionovia | |||||||||
LKS Lomza | 1:3 | Victoria Sulejowek | |||||||||
Sokol Ostroda | 2:1 | Lechia Tomaszow | |||||||||
Bron Radom | 1:2 | Ruch W.M. | |||||||||
Gwardia Koszalin | 3:2 | KKS Kalisz | |||||||||
LKS Lodz | 2:0 | Sandecja | |||||||||
Östersund | 1:1 | Elfsborg | |||||||||
Örebro SK | 2:1 | AIK | |||||||||
Norrköping | 4:3 | Falkenbergs FF | |||||||||
GAIS | 0:3 | Brage | |||||||||
IF Bromma U19 | 7:1 | Assyriska U19 | |||||||||
Sirius U19 | 9:0 | Gefle U19 | |||||||||
Täby FK U19 | 1:2 | IFK Lidingö U19 | |||||||||
Qizilqum | 0:1 | Kokand 1912 | |||||||||
Boro U21 | 2:2 | Stoke U21 | |||||||||
Sporting B | 0:1 | Real Unión | |||||||||
CD Teruel | 0:2 | Villarreal CF B | |||||||||
CF Badalona | 0:0 | UB Conquense | |||||||||
Deutschlandsbg. | 0:2 | SC Kalsdorf | |||||||||
Bad Gleichenb. | 5:2 | FC Lendorf | |||||||||
Allerheiligen | 2:0 | Union Gurten | |||||||||
Sturm Graz II | 0:1 | FC Gleisdorf 09 | |||||||||
Grazer AK 1902 | 5:0 | SPG Wels II | |||||||||
Mattersburg II | 1:0 | St. Pölten Jun. | |||||||||
Bruck/L. | 2:3 | TWL Elektra | |||||||||
Wiener SC | 2:1 | Ebreichsdorf | |||||||||
Mauerwerk | 2:1 | SC/ESV Parndorf |
|
||||||||
Traiskirchen | 4:2 | SV Schwechat | |||||||||
Altach Juniors | 5:3 | SV Wörgl | |||||||||
St. Johann | 2:1 | FC Kufstein | |||||||||
Seekirchen | 0:0 | Reichenau | |||||||||
Grödig | 2:0 | Bischofshofen | |||||||||
Lichtenberg 47 | 1:0 | Malchower SV | |||||||||
Bremer SV | 2:1 | FC Oberneuland | |||||||||
Lok. Kosice | 0:0 | Komarno | |||||||||
Banska Bystrica | 4:1 | Slavoj Trebisov | |||||||||
FK Poprad | 3:2 | STK Samorin | |||||||||
Skalica | 2:0 | Inter Bratislava | |||||||||
Langenrohr | 0:2 | SV Stripfing | |||||||||
Ardagger | 1:0 | SC Ortmann | |||||||||
Kottingbrunn | 4:0 | St. Peter/Au | |||||||||
Scheiblingkir. | 2:2 | Kremser SC | |||||||||
Deutschkreutz | 0:1 | Kohfidisch | |||||||||
Bad Sauerbrunn | 1:0 | Parndorf II | |||||||||
Oberwart | 2:2 | Pinkafeld | |||||||||
Eltendorf | 2:3 | Leithaprodersd. | |||||||||
DSV Leoben | 2:1 | Liezen | |||||||||
TSV Pöllau | 1:1 | ESV St. Michael | |||||||||
Gnas | 1:0 | Mettersdorf | |||||||||
Heiligenkreuz | 1:1 | Frauental | |||||||||
Bruck/Mur | 2:4 | Fürstenfeld | |||||||||
Kematen | 3:0 | Union Innsbruck | |||||||||
Zirl | 1:1 | Natters | |||||||||
Telfs | 4:4 | Kirchbichl | |||||||||
SV Zams | 1:9 | WSG Tirol II | |||||||||
Spartaks | 2:0 | Valmiera | |||||||||
Liepaja | 2:3 | Daugavpils | |||||||||
Jelgava | 1:2 | Metta | |||||||||
Da Nang FC | 0:2 | SLNA FC | |||||||||
FK Qabala | 2:1 | Zira FC | |||||||||
Sabah FK | 0:2 | Neftchi Baku | |||||||||
Alashkert FC | 2:0 | Ararat Yerevan | |||||||||
Ararat-Armenia | 3:0 | Lori Vanadzor | |||||||||
Shirak Gyumri | 0:0 | FC Urartu | |||||||||
Carlstad United | 3:1 | Sollentuna FK | |||||||||
Linköping City | 4:1 | BK Forward | |||||||||
Sandvikens IF | 5:1 | Rynninge IK | |||||||||
Utsiktens BK | 3:2 | Lunds BK | |||||||||
Assyriska IK | 1:1 | FC Trollhättan | |||||||||
Roma U19 | 5:0 | Torino U19 | |||||||||
Napoli U19 | 0:2 | Inter U19 | |||||||||
Sampdoria U19 | 0:0 | Fiorentina U19 | |||||||||
WH Three Towns | 2:0 | HZ Qiantang | |||||||||
FC Nassaji M. | 1:0 | Shahr Khodrou | |||||||||
Tractor | 0:1 | Paykan FC | |||||||||
Foolad | 1:4 | Sanat Naft | |||||||||
Pars Jam | 2:2 | Sepidrood | |||||||||
Venados FC | 2:0 | Zacatepec | |||||||||
Dorados Sinaloa | 1:0 | Cimarrones | |||||||||
Standard Liège | 1:3 | KRC Genk |
|
||||||||
Tijuana U20 | 2:0 | Lobos U20 | |||||||||
Muktijoddha | 0:2 | Saif SC | |||||||||
Rahmatganj | 2:1 | Mohammedan | |||||||||