Werder Bremen | 4:2 | FC Schalke 04 |
|
||||||||
Juventus | 4:1 | Udinese Calcio | |||||||||
Athletic | 1:1 | Espanyol | |||||||||
Norwich | 1:0 | Swansea |
|
||||||||
Denmark U16 | 5:0 | Albania U16 | |||||||||
Türkiye U17 | 5:0 | Tanzania U17 | |||||||||
Scotland U16 | 1:0 | Malta U16 | |||||||||
Egypt U23 | 2:0 | Malawi U23 | |||||||||
Dominica | 0:2 | Barbados | |||||||||
CS Constantine | 0:1 | Club Africain | |||||||||
Ismaily | 1:1 | TP Mazembe | |||||||||
Orlando Pirates | 2:2 | FC Platinum | |||||||||
Esperance | 2:0 | Horoya AC | |||||||||
ABC FC | 7:5 on pens | Moto Club-MA | |||||||||
VfL Bochum | 1:0 | Heidenheim |
|
||||||||
Union Berlin | 2:0 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
KFC Uerdingen | 1:3 | Karlsruher SC |
|
||||||||
KS Samara II | 1:1 | Enisey II | |||||||||
CSKA Moscow II | 3:0 | Rubin Kazan II | |||||||||
LDU Quito | 2:0 | Peñarol | |||||||||
Deportivo Lara | 0:0 | CS Emelec | |||||||||
Sivasspor U21 | 0:1 | Y. Malatya U21 | |||||||||
Sivasspor | 2:0 | Y. Malatyaspor | |||||||||
FC Utrecht | 0:0 | FC Groningen | |||||||||
FC Dinamo | 2:0 | D. Calarasi | |||||||||
Hibernian FC | 1:1 | Rangers | |||||||||
Jablonec | 2:1 | Teplice | |||||||||
Hobro IK | 1:2 | FC Midtjylland | |||||||||
Radn. Nis U19 | 4:0 | BASK TEK U19 | |||||||||
NK Rudes | 2:0 | Inker | |||||||||
Kymin | 7:1 | FC Villisiat | |||||||||
Keski-Uudenmaan | 1:7 | TiPS | |||||||||
Halkian Alku | 1:7 | KoiPS | |||||||||
Górnik Zabrze | 0:2 | Piast Gliwice | |||||||||
Slask Wroclaw | 2:0 | Jagiellonia | |||||||||
Botev Vratsa | 3:0 | Vereya | |||||||||
CSKA 1948 | 3:0 | Strumska Slava | |||||||||
Halle-Ammendorf | 3:0 | Edelw. Arnstedt | |||||||||
FSV Barleben | 1:3 | Fort. Magdeburg | |||||||||
SC 04 Schwabach | 1:1 | SV Mitterteich | |||||||||
TSV Klausdorf | 0:0 | SV Schackendorf | |||||||||
MSV Pampow | 4:0 | FC Förderkader | |||||||||
TSV Kareth | 2:2 | SV Etzenricht | |||||||||
FC Kirrlach | 0:0 | Durlach-Aue | |||||||||
Markranstädt | 0:3 | K. Markkleeberg | |||||||||
Hallbergmoos | 1:0 | TSV Neuried | |||||||||
SV Falkensee/F. | 3:2 | GW Brieselang | |||||||||
Victoria Seelow | 2:2 | FSV Bernau | |||||||||
Drocht./A. II | 3:2 | TuS Harsefeld | |||||||||
Mülheim-Kärlich | 0:0 | SV Windhagen | |||||||||
Vélez Sarsfield | 0:1 | Real Pilar FC | |||||||||
Lanús | 1:1 | San Martín (SJ) | |||||||||
Patriotas | 0:3 | Deportivo Cali | |||||||||
Al-Qadsiah | 1:2 | Al-Ahli | |||||||||
Al-Nassr | 3:2 | Al-Ettifaq | |||||||||
Al-Hilal | 1:1 | Al-Wehda | |||||||||
Al-Ittihad | 2:0 | Al-Fayha | |||||||||
Brisbane Roar | 1:4 | Western Sydney | |||||||||
FK Krupa U19 | 1:3 | Sloboda T U19 | |||||||||
S. Brijeg U17 | 0:1 | Zvijezda 09 U17 | |||||||||
Zamora FC | 3:3 | Atl. Venezuela | |||||||||
FUS Rabat | 0:1 | Mouloudia | |||||||||
Guria | 0:1 | FC Samtredia | |||||||||
Aberystwyth | 3:2 | Carmarthen | |||||||||
Caernarfon | 1:0 | Bala | |||||||||
Cefn Druids | 2:2 | Llandudno | |||||||||
Llanelli AFC | 0:4 | Cardiff Met | |||||||||
FAC | 0:1 | Amateure OÖ | |||||||||
Young Violets | 1:1 | FC Liefering | |||||||||
A. Klagenfurt | 1:1 | WSG Tirol |
|
||||||||
SV Ried | 0:0 | SV Kapfenberg | |||||||||
SV Lafnitz | 0:1 | SKU Amstetten | |||||||||
FC Mamer 32 | 3:1 | Mertert-Wass. | |||||||||
CS San Lorenzo | 0:1 | CD Capiatá | |||||||||
KR Reykjavík | 5:0 | Víkingur Ó. | |||||||||
Afturelding | 5:3 | Fjölnir | |||||||||
Kalev U17 | 1:5 | FC Nomme U17 | |||||||||
Tabasalu U17 | 0:7 | TJK Legion U17 | |||||||||
Kalju FC | 0:2 | Paide | |||||||||
Ayacucho FC | 3:2 | Dep. Binacional | |||||||||
Navy FC | 0:1 | Customs Utd. | |||||||||
Chonburi FC | 2:3 | Port FC | |||||||||
Pahang | 1:0 | KDA FC | |||||||||
Bohemians | 1:1 | Derry City | |||||||||
Dundalk FC | 4:0 | Waterford FC | |||||||||
St. Pat's | 0:1 | Shamrock Rovers | |||||||||
Finn Harps | 3:4 | Cork City | |||||||||
Athlone Town | 0:2 | Shelbourne | |||||||||
Cabinteely | 1:1 | Longford Town | |||||||||
Galway United | 0:1 | Bray Wanderers | |||||||||
Limerick FC | 0:0 | Drogheda United | |||||||||
Tampines Rovers | 5:1 | LC Sailors | |||||||||
Coventry | 1:2 | Burton Albion | |||||||||
Lincoln City | 1:0 | Yeovil Town | |||||||||
Tranmere Rovers | 1:0 | Crewe Alexandra | |||||||||
Glenavon | 2:0 | Linfield | |||||||||
Perugia | 1:2 | Hellas Verona | |||||||||
O'Higgins | 2:0 | Coquimbo Unido | |||||||||
FC 93 Bobigny | 0:2 | SAS Epinal | |||||||||
Bourg-en-Bresse | 1:2 | US Avranches | |||||||||
US Boulogne | 0:1 | USL Dunkerque | |||||||||
JA Drancy | 3:0 | FC Chambly Oise | |||||||||
Rodez AF | 2:0 | Pau FC | |||||||||
Lyon La Duchère | 1:1 | Entente SSG | |||||||||
Tours FC | 0:1 | FC Villefranche | |||||||||
Concarneau | 0:1 | SO Cholet | |||||||||
Chaves | 1:1 | Rio Ave | |||||||||
Falkirk | 2:0 | Ayr United | |||||||||
Gaziantep FK | 2:0 | Elazigspor |
|
||||||||
FC Wil 1900 | 1:0 | FC Winterthur |
|
||||||||
SK Slavia U19 | 3:2 | Dukla Prag U19 | |||||||||
M. Boleslav U19 | 1:2 | Jihlava U19 | |||||||||
Hr. Kralove U19 | 1:0 | Ostrava U19 | |||||||||
1.SC Znojmo | 6:1 | Chrudim | |||||||||
Viagem Usti n/L | 0:0 | Vlasim | |||||||||
GuaZ FC | 1:0 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
NK Sesvete | 3:1 | NK Osijek II | |||||||||
Hrv Dragovoljac | 3:0 | Medjimurje | |||||||||
Stal Mielec | 0:1 | LKS Lodz | |||||||||
Odra Opole | 3:0 | Chojniczanka | |||||||||
Mornar Bar | 0:0 | Rudar Pljevlja | |||||||||
Qizilqum | 1:1 | FK Andijon | |||||||||
Arsenal U18 | 3:0 | Chelsea U18 | |||||||||
West Brom U18 | 1:1 | Newcastle U18 | |||||||||
Derby U21 | 1:3 | Liverpool U21 | |||||||||
Leicester U21 | 1:2 | Tottenham U21 | |||||||||
Chelsea U21 | 2:0 | Man City U21 | |||||||||
Sunderland U21 | 1:1 | Man Utd U21 | |||||||||
Hapoel Acre | 1:1 | M. Ahi Nazareth | |||||||||
H. Petah Tikva | 2:0 | H. Kfar Saba | |||||||||
H Rishon leZion | 0:1 | Ness Ziona | |||||||||
Beitar Tel Aviv | 3:1 | Hapoel Afula | |||||||||
Hapoel Ikhsal | 1:1 | Hapoel Bnei Lod | |||||||||
FC 08 Homburg | 2:1 | SSV Ulm 1846 |
|
||||||||
Wormatia Worms | 1:1 | Hoffenheim II | |||||||||
SV Elversberg | 3:1 | FSV Mainz 05 II | |||||||||
Stuttgart II | 0:1 | FCA Walldorf | |||||||||
TSV Steinbach | 1:0 | Stadtallendorf | |||||||||
K. Offenbach | 1:0 | Hessen Dreieich | |||||||||
Viktoria Berlin | 2:1 | ZFC Meuselwitz | |||||||||
Babelsberg 03 | 0:0 | W. Nordhausen | |||||||||
TSV Buchbach | 0:1 | Schweinfurt 05 | |||||||||
B. Dortmund II | 0:1 | SV Rödinghausen | |||||||||
Allerheiligen | 0:2 | SC Kalsdorf | |||||||||
SC Weiz | 3:0 | VST Völkermarkt | |||||||||
Vöcklamarkt | 3:0 | SPG Wels II | |||||||||
Mattersburg II | 0:2 | Ebreichsdorf | |||||||||
Rapid Wien II | 3:0 | St. Pölten Jun. | |||||||||
SC Neusiedl/See | 2:3 | Wiener SC | |||||||||
SV Schwechat | 0:1 | FC Marchfeld | |||||||||
Traiskirchen | 1:0 | FC Stadlau | |||||||||
Skive IK | 2:0 | Ringköbing IF | |||||||||
Honduras Progr. | 0:1 | FC Motagua | |||||||||
Eltersdorf | 1:1 | FSV Erlangen-B. | |||||||||
SC Victoria | 1:3 | Barmbek-U. | |||||||||
Niendorfer TSV | 5:2 | SV Curslack-N. | |||||||||
FC Süderelbe | 1:3 | TuS Osdorf | |||||||||
Wegberg-Beeck | 1:0 | Hennef 05 | |||||||||
Malchower SV | 1:4 | TSG Neustrelitz | |||||||||
Greifswalder FC | 2:1 | TeBe Berlin | |||||||||
FC Eilenburg | 1:0 | Inter Leipzig | |||||||||
Dubnica | 4:1 | MSK Zilina B | |||||||||
Ostbahn XI | 0:1 | Wienerberg | |||||||||
RB Leipzig U19 | 2:0 | Hertha BSC U19 | |||||||||
Kilb | 1:0 | St. Peter/Au | |||||||||
Langenrohr | 1:1 | Ardagger | |||||||||
Kremser SC | 0:0 | Rohrbach/G. | |||||||||
Waidhofen/T. | 2:2 | Kottingbrunn | |||||||||
Stegersbach | 0:0 | Deutschkreutz | |||||||||
Oberwart | 5:1 | Kohfidisch | |||||||||
ASKÖ Donau Linz | 4:2 | SV Bad Ischl | |||||||||
Weißkirchen | 2:1 | SV Wallern | |||||||||
Micheldorf | 1:1 | SV Grieskirchen | |||||||||
Gmunden | 2:2 | St. Martin/M. | |||||||||
UnionSt.Florian | 1:0 | Edelweiß | |||||||||
Gibr. Phoenix | 0:3 | Lincoln FC | |||||||||
Vejle BK U19 | 3:0 | Aarhus GF U19 | |||||||||
Genoa U19 | 1:1 | Napoli U19 | |||||||||
Sassuolo U19 | 2:3 | Cagliari U19 | |||||||||
Palermo U19 | 1:1 | Juventus U19 | |||||||||
Salernitana U19 | 1:0 | Venezia U19 | |||||||||
Cittadella U19 | 0:4 | Bologna U19 | |||||||||
Parma U19 | 1:2 | Verona U19 | |||||||||
SPAL U19 | 1:3 | Spezia U19 | |||||||||
Madura United | 2:2 | Persija Jakarta |
|
||||||||
Borneo FC | 0:2 | PSS Sleman |
|
||||||||
Tarxien | 0:2 | Birkirkara FC | |||||||||
Hamrun Spart. | 1:1 | Hibernians FC | |||||||||
Sliema Wander. | 3:1 | Mosta FC | |||||||||
Vittoriosa | 2:0 | Marsa FC | |||||||||
Gudja United FC | 1:1 | Lija Athletic | |||||||||
FC Nassaji M. | 1:1 | Persepolis | |||||||||
Sepahan | 1:0 | Pars Jam | |||||||||
Sanat Naft | 1:1 | Sepidrood | |||||||||
Esteghlal FC | 1:0 | Naft M.I.S F.C. | |||||||||
Veracruz U20 | 0:1 | Santos U20 | |||||||||
Atlas U20 | 2:2 | Cruz Azul U20 | |||||||||
Nettelnburg/A. | 0:3 | Düneberger SV | |||||||||
Rahlstedter SC | 1:3 | Bramfelder SV | |||||||||
Shillong Lajong | 2:3 | Mohun Bagan | |||||||||
Harburger TB | 4:0 | Nikola Tesla | |||||||||
HSV III | 6:0 | FC Türkiye | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Alex Arce LDU Quito | 1:0 | |
Jonathas Athletic | 2:0 | |
David Braga Athletic | 1:0 | |
Enzo Hoyos CD Iquique | 0:1 | |
T. Bondarenko Skalica (Own Goal) | 1:3 |