Cardiff | 0:5 | Man City |
|
||||||||
Brighton | 1:2 | Tottenham |
|
||||||||
Liverpool | 3:0 | Southampton |
|
||||||||
Man Utd | 1:1 | Wolves |
|
||||||||
Crystal Palace | 0:0 | Newcastle |
|
||||||||
Burnley | 4:0 | Bournemouth | |||||||||
Fulham | 1:1 | Watford |
|
||||||||
Leicester | 3:1 | Huddersfield | |||||||||
Real Madrid | 1:0 | Espanyol | |||||||||
Getafe | 0:2 | Atlético Madrid |
|
||||||||
Rayo Vallecano | 1:5 | Alavés | |||||||||
Celta de Vigo | 3:3 | Real Valladolid | |||||||||
SD Eibar | 1:0 | CD Leganés | |||||||||
FC Schalke 04 | 0:2 | Bayern Munich |
|
||||||||
TSG Hoffenheim | 1:1 | Bor. Dortmund |
|
||||||||
VfL Wolfsburg | 1:3 | SC Freiburg |
|
||||||||
Hertha BSC | 4:2 | Bor. M'gladbach |
|
||||||||
FC Augsburg | 2:3 | Werder Bremen |
|
||||||||
1.FC Nuremberg | 2:0 | Hannover 96 |
|
||||||||
Sampdoria | 0:1 | Inter |
|
||||||||
Fiorentina | 3:0 | SPAL | |||||||||
Parma | 2:0 | Cagliari Calcio | |||||||||
Montpellier | 1:0 | OGC Nice |
|
||||||||
LOSC Lille | 2:1 | FC Nantes | |||||||||
R. Strasbourg | 3:1 | Amiens SC | |||||||||
Stade Reims | 0:0 | Dijon | |||||||||
Angers SCO | 0:0 | Toulouse | |||||||||
Saint-Étienne | 2:1 | SM Caen | |||||||||
Vitória Setúbal | 0:2 | FC Porto |
|
||||||||
Santa Clara | 1:3 | Rio Ave | |||||||||
Marítimo | 0:0 | B SAD | |||||||||
Arm. Bielefeld | 1:1 | Union Berlin |
|
||||||||
Holstein Kiel | 2:2 | VfL Bochum |
|
||||||||
Dynamo Dresden | 4:1 | Darmstadt 98 |
|
||||||||
Sint-Truiden | 2:0 | Royal Antwerp |
|
||||||||
SK Beveren | 1:1 | R Charleroi SC | |||||||||
KAS Eupen | 1:2 | KV Oostende | |||||||||
CA Osasuna | 1:0 | Sporting Gijón | |||||||||
Real Zaragoza | 0:2 | CD Lugo | |||||||||
Córdoba CF | 1:1 | CD Tenerife | |||||||||
R. Majadahonda | 1:4 | Extremadura | |||||||||
Puebla FC | 2:3 | América |
|
||||||||
Morelia | 0:0 | UNAM Pumas |
|
||||||||
Trabzonspor | 1:2 | Göztepe | |||||||||
Kayserispor | 0:2 | Konyaspor | |||||||||
Y. Malatyaspor | 1:0 | C. Rizespor | |||||||||
Lecce | 2:1 | Venezia | |||||||||
Crotone | 1:2 | Hellas Verona | |||||||||
Spezia Calcio | 1:0 | Cittadella | |||||||||
Palermo | 4:1 | Perugia | |||||||||
Cosenza | 1:1 | Livorno | |||||||||
Carpi | 1:1 | Brescia | |||||||||
Pescara | 1:0 | Foggia | |||||||||
São Paulo | 1:1 | América-MG |
|
||||||||
Al-Sadd SC | 5:0 | Al-Rayyan SC | |||||||||
Al-Duhail SC | 4:2 | Al-Gharafa SC | |||||||||
CA Talleres | 1:1 | Vélez Sarsfield |
|
||||||||
Defensa | 1:1 | Estudiantes LP |
|
||||||||
Newell's | 2:0 | Lanús | |||||||||
CA Colon | 3:1 | Godoy Cruz | |||||||||
Dynamo Moscow | 0:1 | Anzhi | |||||||||
Akhmat Grozny | 1:1 | Orenburg | |||||||||
Rostov | 0:0 | Ufa | |||||||||
Arsenal Tula | 2:2 | Rubin Kazan | |||||||||
Enisey | 1:2 | Ural | |||||||||
LAFC | 2:0 | San Jose | |||||||||
New York | 2:0 | Toronto | |||||||||
Sparta Prague | 4:1 | Slovan Liberec | |||||||||
Mlada Boleslav | 5:1 | Slovacko | |||||||||
Sigma Olomouc | 1:0 | Dukla Prague | |||||||||
SFC Opava | 2:0 | Teplice | |||||||||
Karvina | 4:1 | Pribram | |||||||||
Paris FC | 2:1 | FC Metz | |||||||||
Excelsior | 3:3 | Heerenveen | |||||||||
Vitesse | 1:1 | ADO Den Haag | |||||||||
Fortuna Sittard | 4:4 | Willem II | |||||||||
VVV-Venlo | 3:0 | NAC Breda | |||||||||
Sturm Graz | 1:2 | SV Mattersburg | |||||||||
SCR Altach | 0:1 | Wolfsberger AC |
|
||||||||
SKN St. Pölten | 3:0 | TSV Hartberg |
|
||||||||
Cimarrones | 1:1 | San Luis | |||||||||
Correcaminos | 0:1 | Venados FC | |||||||||
Atlante | 2:1 | Tampico Madero | |||||||||
Potros UAEM | 1:1 | Celaya | |||||||||
NK Lokomotiva | 2:0 | HNK Rijeka | |||||||||
NK Osijek | 0:1 | HNK Gorica | |||||||||
Warta Poznan | 0:2 | Raków | |||||||||
LKS Lodz | 0:0 | GKS Tychy | |||||||||
Stal Mielec | 0:0 | GKS Jastrzebie | |||||||||
Nieciecza | 1:2 | Chrobry Glogow | |||||||||
Stomil Olsztyn | 2:1 | Odra Opole | |||||||||
Garbarnia | 1:2 | Chojniczanka | |||||||||
Fortaleza | 2:0 | Vila Nova FC | |||||||||
CRB | 1:1 | Coritiba FC |
|
||||||||
Paysandu | 1:1 | Criciúma EC | |||||||||
Goiás | 2:2 | Ponte Preta | |||||||||
Brasil Pelotas | 1:3 | Oeste | |||||||||
São Bento (SP) | 0:0 | Boa Esporte | |||||||||
CS U Craiova | 2:0 | FCV Farul | |||||||||
FC Hermannstadt | 0:1 | CFR Cluj | |||||||||
FC Botosani | 0:2 | Concordia | |||||||||
Arouca | 0:2 | Braga B | |||||||||
Oliveirense | 1:1 | FC Porto B | |||||||||
Benfica B | 1:0 | Varzim | |||||||||
Penafiel | 0:0 | Cova Piedade | |||||||||
Liverpool FC | 1:2 | Nacional | |||||||||
CA Atenas | 0:0 | Danubio FC | |||||||||
PAS Giannina | 1:0 | Aris Saloniki | |||||||||
Atromitos | 2:0 | AE Larisa | |||||||||
Asteras Tripoli | 2:0 | Apollon Smyrnis | |||||||||
Hatayspor | 1:0 | Istanbulspor | |||||||||
Ümraniyespor | 0:2 | Genclerbirligi |
|
||||||||
Adanaspor | 1:2 | Boluspor | |||||||||
Elazigspor | 4:0 | Karabükspor | |||||||||
UB Conquense | 0:3 | Barça Atlètic | |||||||||
SD Ejea | 0:2 | Villarreal CF B | |||||||||
Maccabi Haifa | 1:2 | M. Petah Tikva | |||||||||
Maccabi Netanya | 1:2 | M. Tel Aviv | |||||||||
Hapoel Tel Aviv | 0:0 | Kiryat Shmona | |||||||||
Hapoel Raanana | 1:1 | FC Ashdod | |||||||||
El Ahly | 4:0 | Horoya AC | |||||||||
Junior FC | 3:1 | CD La Equidad | |||||||||
A. Bucaramanga | 2:1 | Jaguares FC | |||||||||
Boyacá Chicó | 1:1 | Patriotas | |||||||||
RSC Chatelet | 0:0 | RWDM | |||||||||
RFC Seraing | 2:1 | KMSK Deinze | |||||||||
RE Virton | 1:2 | KSK Lierse Kem. | |||||||||
FC Knokke | 2:3 | Thes Sport | |||||||||
FC Schaffhausen | 1:1 | Servette FC |
|
||||||||
FC Wil 1900 | 2:1 | Rapperswil-Jona | |||||||||
SC Kriens | 1:1 | FC Chiasso | |||||||||
Pafos FC | 0:2 | AEL Limassol | |||||||||
EN Paralimniou | 2:0 | Ermis Aradippou | |||||||||
OH Leuven | 0:2 | KSV Roeselare | |||||||||
Beerschot V.A. | 1:3 | Lommel SK | |||||||||
Kawasaki Front. | 3:1 | Nagoya Grampus | |||||||||
Sanf. Hiroshima | 1:1 | FC Tokyo | |||||||||
Júbilo Iwata | 1:2 | Yokohama F. M. | |||||||||
Shonan Bellmare | 1:1 | Cerezo Osaka | |||||||||
Kashiwa Reysol | 1:1 | Sagan Tosu | |||||||||
V-V. Nagasaki | 1:0 | Vegalta Sendai | |||||||||
Heart of Midl. | 0:0 | Livingston FC | |||||||||
Dundee FC | 0:3 | Hibernian FC | |||||||||
Aberdeen FC | 1:0 | Motherwell FC | |||||||||
Hamilton Acad. | 3:0 | St. Mirren | |||||||||
Gyeongnam FC | 2:1 | FC Seoul | |||||||||
Gimcheon Sangmu | 2:5 | Daegu FC | |||||||||
Pohang Steelers | 1:0 | Incheon Utd. | |||||||||
Kaizer Chiefs | 2:0 | AmaZulu FC | |||||||||
Baroka FC | 1:2 | Orlando Pirates | |||||||||
Golden Arrows | 0:0 | Chippa United | |||||||||
Vojvodina | 3:0 | Vozdovac | |||||||||
Radnik | 1:2 | Radnicki Nis | |||||||||
Napredak | 3:0 | Dinamo Vranje | |||||||||
Mladost | 1:0 | Proleter | |||||||||
Rad | 1:0 | Macva | |||||||||
FK Zemun | 2:2 | Backa | |||||||||
Al-Wehda | 4:1 | Al-Raed | |||||||||
Trelleborg | 0:3 | Djurgården | |||||||||
Elfsborg | 1:0 | Örebro SK | |||||||||
Sirius | 0:1 | Östersund | |||||||||
Dalkurd | 0:2 | Norrköping | |||||||||
Olimpia | 1:0 | 3 de Febrero | |||||||||
Luqueño | 0:3 | Guaraní | |||||||||
SH Port | 3:1 | CC Yatai | |||||||||
HN FC | 1:4 | SD Taishan | |||||||||
DL Pro | 2:1 | SH Shenhua | |||||||||
GuiZ FC | 3:2 | BJ Guoan | |||||||||
Jiangsu FC | 2:3 | GuaZ FC | |||||||||
HB FC | 2:0 | TJ Tianhai | |||||||||
Miedz Legnica | 1:4 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Lechia Gdansk | 3:3 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Cracovia | 3:1 | Wisla Plock | |||||||||
Grasshoppers | 3:1 | Neuchâtel Xamax | |||||||||
FC Thun | 4:1 | FC Sion |
|
||||||||
Machida Zelvia | 1:1 | Tokushima Vort. | |||||||||
Kyoto Sanga | 0:2 | Tochigi SC | |||||||||
Ehime FC | 2:3 | Avispa Fukuoka | |||||||||
Ventforet Kofu | 2:0 | Fagiano Okayama | |||||||||
Reno. Yamaguchi | 1:3 | Oita Trinita | |||||||||
FSV Frankfurt | 1:1 | SV Elversberg |
|
||||||||
SC Freiburg II | 1:2 | FC 08 Homburg | |||||||||
W. Mannheim | 2:1 | TSG Balingen | |||||||||
Saarbrücken | 4:1 | Wormatia Worms | |||||||||
Stadtallendorf | 1:3 | K. Offenbach | |||||||||
TSV Steinbach | 1:0 | FK Pirmasens | |||||||||
Botev Vratsa | 0:2 | CSKA-Sofia | |||||||||
Septemvri Sofia | 1:3 | Loko Plovdiv | |||||||||
Odd | 3:2 | Vålerenga | |||||||||
Instituto AC | 4:3 | Def. Belgrano | |||||||||
Chacarita Jrs. | 2:1 | Villa Dálmine | |||||||||
West Ham U21 | 1:2 | Chelsea U21 | |||||||||
Man City U21 | 3:2 | Derby U21 | |||||||||
Swansea U21 | 1:1 | Blackburn U21 | |||||||||
La Calera | 0:4 | CD Everton | |||||||||
Palestino | 1:1 | Union Española | |||||||||
Audax Italiano | 3:1 | CD Iquique | |||||||||
Deportes Temuco | 0:4 | Huachipato | |||||||||
Zira FC | 1:2 | Neftchi Baku | |||||||||
FK Sabail | 0:0 | Sabah FK | |||||||||
Radomiak | 5:0 | Resovia Rzeszow | |||||||||
Pogon Siedlce | 0:1 | Widzew Lodz | |||||||||
GKS Belchatow | 1:2 | Stalowa Wola | |||||||||
Skra Czesto. | 0:0 | ROW Rybnik | |||||||||
Olimpia Elblag | 1:2 | Rozwój Katowice | |||||||||
FC Nassaji M. | 0:0 | Esteghlal FC | |||||||||
Esteghlal Khz. | 1:0 | Zob Ahan | |||||||||
Saipa FC | 2:1 | Naft M.I.S F.C. | |||||||||
Kolos Kovalivka | 0:0 | Metalist 1925 | |||||||||
Aktobe | 3:1 | Tobol Kostanay | |||||||||
Ordabasy | 0:2 | Irtysh | |||||||||
Zhetysu | 1:0 | Kairat Almaty | |||||||||
Atyrau | 3:2 | Qyzyljar | |||||||||
Kaysar | 2:1 | Shakhter K. | |||||||||
Neftchi | 3:1 | Nasaf Qarshi | |||||||||
Qizilqum | 1:0 | Kokand 1912 | |||||||||
Randers FC | 2:0 | Vendsyssel FF | |||||||||
MC Oran | 4:3 | MC Algiers | |||||||||
DRB Tadjenanet | 1:0 | JS Saoura | |||||||||
GOAL FC | 2:4 | FC Annecy | |||||||||
Endoume | 2:0 | FC Martigues | |||||||||
Athl. Marseille | 0:3 | Olymp. Lyon B | |||||||||
Monaco U21 | 1:1 | Hyères 83 | |||||||||
Jura Sud | 3:0 | Marseille B | |||||||||
CA Pontarlier | 1:1 | OGC Nice B | |||||||||
Torpedo Moscow | 1:0 | Dinamo Bryansk | |||||||||
Sokol Saratov | 2:1 | Kvant Obninsk | |||||||||
FK Ryazan | 1:2 | FK Kaluga | |||||||||
Khimki 2 | 0:2 | Zorkiy | |||||||||
Saturn | 0:3 | Rotor 2 | |||||||||
Slo. Bratislava | 2:1 | SKF Sered | |||||||||
Ruzomberok | 3:0 | Podbrezova | |||||||||
AS Trencin | 1:0 | FC ViOn | |||||||||
MSK Zilina | 5:0 | FK Senica | |||||||||
FC Nitra | 2:1 | Michalovce | |||||||||
Pardubice | 1:1 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Banik Sokolov | 3:0 | 1.SK Prostejov | |||||||||
Buriram Utd. | 2:0 | Police Tero FC | |||||||||
Port FC | 0:2 | Suphanburi FC | |||||||||
Chainat FC | 2:1 | Muangthong Utd. | |||||||||
Swat Cat | 3:3 | PT Prachuap FC | |||||||||
Samut Prakan C. | 2:2 | Ratchaburi FC | |||||||||
Guayaquil City | 0:2 | SD Aucas | |||||||||
CD El Nacional | 1:2 | CD Macará | |||||||||
Seoul E-Land | 0:1 | Bucheon FC | |||||||||
Seongnam FC | 1:1 | Ansan Greeners | |||||||||
Busan IPark | 1:2 | Asan Mugunghwa | |||||||||
NK Maribor | 2:2 | NK Domzale | |||||||||
ND Gorica | 1:0 | NK Krsko | |||||||||
Ross County | 0:0 | Inverness CT | |||||||||
Morton | 1:1 | Dunfermline A. | |||||||||
Falkirk | 0:2 | Dundee United | |||||||||
Partick Thistle | 3:2 | Queen o. t. S. | |||||||||
Alloa Athletic | 0:2 | Ayr United | |||||||||
Maldonado | 2:3 | Plaza Colonia | |||||||||
Albion FC | 2:3 | Miramar | |||||||||
Central | 0:0 | Cerro Largo | |||||||||
Sud América | 2:0 | Rentistas | |||||||||
Cerrito | 1:0 | Tacuarembó | |||||||||
Juventud | 1:0 | Villa Teresa | |||||||||
Sport Huancayo | 1:1 | UTC | |||||||||
Dep. Binacional | 0:4 | FBC Melgar | |||||||||
Rosario FC | 1:1 | Comerciantes | |||||||||
Ayacucho FC | 3:1 | AD Cantolao | |||||||||
1.FC Kaan-M. | 0:2 | B. Dortmund II |
|
||||||||
Wuppertaler SV | 1:1 | Viktoria Köln |
|
||||||||
SV Lippstadt 08 | 1:1 | SC Verl |
|
||||||||
SV Rödinghausen | 1:1 | Wattenscheid 09 | |||||||||
A. Lustenau | 1:3 | SV Lafnitz | |||||||||
Ittihad Tanger | 1:1 | Moghreb Tétouan | |||||||||
OC Safi | 1:0 | Rapide Oued Zem | |||||||||
KACM Marrakech | 3:1 | Mouloudia | |||||||||
FC Sheriff | 5:2 | Zaria Balti | |||||||||
Zimbru Chisinau | 0:0 | Petrocub | |||||||||
Dinamo-Auto | 1:0 | Milsami | |||||||||
Rimini | 2:1 | Triestina | |||||||||
ZJ FC | 1:4 | QD FC | |||||||||
Radnik Bijelj. | 0:1 | Zrinjski Mostar | |||||||||
FK Krupa | 1:4 | FK Sarajevo | |||||||||
Sloboda Tuzla | 2:0 | GOSK Gabela | |||||||||
Pakhtakor | 2:1 | FC Buxoro | |||||||||
Torpedo Zhodino | 1:0 | Gomel | |||||||||
Isloch | 1:0 | Soligorsk | |||||||||
Vitebsk | 0:1 | Dynamo Brest | |||||||||
FK Slutsk | 0:1 | FK Minsk | |||||||||
Degerfors | 1:1 | GAIS | |||||||||
Ismaily | 1:3 | Smouha | |||||||||
Petrojet | 1:2 | El Gouna | |||||||||
FK Mariupol | 1:0 | FK Oleksandriya | |||||||||
FJ Tianxin | 2:0 | SZ Peng City | |||||||||
SC Longfor | 4:0 | NT Zhiyun | |||||||||
HN Billows | 1:2 | JX Lushan | |||||||||
SZ Renren | 2:2 | SZ Dongwu | |||||||||
SH Sunfun | 3:0 | HF Guiguan | |||||||||
KS FC | 0:0 | SZ Pengcheng | |||||||||
YN F. Tigers | 1:1 | HN Boying | |||||||||
Bhayangkara FC | 2:2 | Barito Putera | |||||||||
Madura United | 1:2 | Borneo FC |
|
||||||||
Persipura | 1:0 | Arema FC |
|
||||||||
Persebaya | 4:1 | Mitra Kukar | |||||||||
FC Ryukyu | 4:0 | Kagoshima Utd. | |||||||||
a. cl. Numazu | 2:1 | Fujieda MYFC | |||||||||
Gainare Tottori | 4:2 | FC Tokyo Res. | |||||||||
Gir. Kitakyushu | 1:2 | C. Osaka Res. | |||||||||
Novi Pazar | 0:1 | Sindjelic Bg | |||||||||
Borac Cacak | 1:1 | Javor-Matis | |||||||||
Sloboda Uzice | 0:2 | Metalac | |||||||||
FK Bezanija | 2:0 | Dobanovci | |||||||||
Teleoptik | 2:1 | Zarkovo | |||||||||
Spartak Nalchik | 1:3 | Chernomorets N. | |||||||||
Potenza | postponed | Monopoli | |||||||||
Cavese | postponed | V. Francavilla | |||||||||
Rieti | postponed | Casertana | |||||||||
Vibonese | postponed | Trapani | |||||||||
Reggio Calabria | postponed | Bisceglie | |||||||||
Sicula Leonzio | postponed | Matera | |||||||||
St. Pat's | 1:3 | Bohemians | |||||||||
Derry City | 0:1 | Shamrock Rovers | |||||||||
KF Skënderbeu | 1:1 | KF Tirana | |||||||||
FC Luftëtari | 3:1 | KF Teuta | |||||||||
Real Unión | 2:2 | Oviedo Vetusta | |||||||||
Bilbao Athletic | 3:0 | Gernika | |||||||||
SCD Durango | 1:2 | CD Izarra | |||||||||
Ilves | 1:0 | FC Inter | |||||||||
KuPS | 1:1 | FC Honka | |||||||||
PS Kemi | 0:2 | VPS | |||||||||
Rabotnicki | 0:2 | Vardar | |||||||||
KF Liria | 2:3 | KF Llapi | |||||||||
KF Flamurtari | 1:3 | Feronikeli 74 | |||||||||
Kek-U Kastriot | 2:4 | KF Drenica | |||||||||
Puerto Montt | 2:0 | Copiapó | |||||||||
S. Morning | 0:1 | CD SM (Arica) | |||||||||
Sevilla Atl. | 0:0 | CF Talavera | |||||||||
NK Bravo | 2:2 | NK Krka | |||||||||
ND Bilje | 1:0 | NK Rogaska | |||||||||
NK Ankaran | 1:0 | ND Ilirija | |||||||||
KFUM | 2:0 | Nardo FK | |||||||||
Egersund | 3:0 | Fløy | |||||||||
Vidar | 0:4 | Skeid | |||||||||
Stumbras | 0:0 | Kauno Zalgiris | |||||||||
Blanc-Mesnil SF | 1:1 | FC Versailles | |||||||||
Tskhinvali | 0:3 | Dinamo Batumi | |||||||||
Raith Rovers | 1:1 | Montrose | |||||||||
Airdrieonians | 1:1 | Dumbarton | |||||||||
Stenhousemuir | 1:2 | Arbroath | |||||||||
Stranraer | 0:2 | East Fife | |||||||||
Dolni Benesov | 2:3 | MFK Vyskov | |||||||||
Jiskra Rymarov | 1:8 | Lisen | |||||||||
Uhersky Brod | 0:0 | Val. Mezirici | |||||||||
Frydek-Mistek | 5:1 | Hulin | |||||||||
AC Tripoli | 0:3 | Shabab Al-Sahel | |||||||||
Chabab Ghazieh | 0:1 | Tadamon Sour | |||||||||
Shabab Baalbeck | 2:0 | Racing Beirut | |||||||||
Akhaa Al-Ahly | 1:1 | Salam Zgharta | |||||||||
SC Weiz | 0:1 | Grazer AK 1902 | |||||||||
Kuressaare | 0:5 | FCI Levadia | |||||||||
FC Flora | 3:0 | Pärnu Vaprus | |||||||||
Paide | 2:5 | JK Trans Narva | |||||||||
JK Viljandi | 3:2 | JK Tammeka | |||||||||
Coleraine | 0:0 | Linfield | |||||||||
Glenavon | 3:2 | Crusaders | |||||||||
Cliftonville | 3:2 | Ballymena Utd | |||||||||
Glentoran | 2:1 | Institute FC | |||||||||
Dungannon | 0:0 | Ards FC | |||||||||
Piacenza | 2:0 | Pontedera | |||||||||
Sassuolo U19 | 2:0 | Chievo U19 | |||||||||
Sampdoria U19 | 1:1 | Inter U19 | |||||||||
Fiorentina U19 | 2:1 | Udinese U19 | |||||||||
Empoli U19 | 0:2 | Napoli U19 | |||||||||
Skalica | 0:2 | Pohronie | |||||||||
Odeva Lipany | 0:2 | FC Petrzalka | |||||||||
FK Poprad | 2:1 | Inter Bratislava | |||||||||
Carabobo FC | 0:0 | Aragua FC | |||||||||
Leningradets | 1:2 | Dolgoprudnyi | |||||||||
Loko-Kazanka M. | 3:0 | Veles Moscow | |||||||||
Pskov-747 | 2:0 | Murom | |||||||||
Kolomna | 2:0 | Chertanovo 2 | |||||||||
Bocholt VV | 1:0 | Patro Eisden | |||||||||
KSK Tongeren | 0:6 | Belisia SV | |||||||||
Sport. Hasselt | 2:1 | KFC Turnhout | |||||||||
QD Hainiu | 1:1 | YC Helanshan | |||||||||
LN Tieren | 1:0 | SX Chang'an At. | |||||||||
BJ IT | 1:3 | YB Beiguo | |||||||||
IM Caoshangfei | 2:5 | DL Chanjoy | |||||||||
JL Baijia | 3:0 | SY Dongjin | |||||||||
ZB Cuju | 0:1 | BD Yingli ETS | |||||||||
HB Zhuoao | 1:1 | YC Elk Sea | |||||||||
Comunicaciones | 1:1 | CD Petapa | |||||||||
Xelajú | 1:0 | Iztapa | |||||||||
Naranjeros | 2:2 | CSD Municipal | |||||||||
Independiente | 1:2 | Plaza Amador | |||||||||
Monterosi | 2:1 | Budoni | |||||||||
Lanusei | 0:0 | Latina Calcio | |||||||||
Latte Dolce | 2:1 | Lupa Roma | |||||||||
Abdysh-Ata Kant | 3:2 | Neftchi | |||||||||
Dordoi Bishkek | 6:1 | Ilbirs Bishkek | |||||||||
Leader-Champion | 0:2 | Alga Bishkek | |||||||||
Alay Osh | 9:0 | Kyrgyzaltyn | |||||||||
Slaven Zivinice | 2:3 | Velez Mostar | |||||||||
Igman Konjic | 3:0 | Bosna Visoko | |||||||||
FK Rudar Kakanj | 3:2 | TOSK Tesanj | |||||||||
FK Gorazde | 1:0 | Br. Gracanica | |||||||||
HNK Orasje | 2:0 | J. Bihac | |||||||||
Zvijezda G. | 3:2 | NK Jajce | |||||||||
SpVgg Bayreuth | 3:0 | Nuremberg II | |||||||||
Schweinfurt 05 | 1:1 | Gr. Fürth II | |||||||||
Aschaffenburg | 3:1 | FV Illertissen | |||||||||
TSV Buchbach | 1:1 | Ingolstadt II | |||||||||
VfR Garching | 2:2 | SV Schalding | |||||||||
Energetik-BGU | 2:2 | Slavia | |||||||||
Naftan | 1:0 | Orsha | |||||||||
Slonim | 1:2 | FK Smorgon | |||||||||
Belshina | 5:1 | FK Baranovichi | |||||||||
Volna Pinsk | 0:0 | Lokomotiv Gomel | |||||||||
Mikashevichi | 4:1 | Svetlogorsk | |||||||||
Zhitkovichi | 2:2 | Underdog | |||||||||
Rayong FC | 1:2 | Trat FC | |||||||||
Chiangmai FC | 1:1 | PTT Rayong | |||||||||
Samut Sakhon C. | 2:1 | Udon Thani FC | |||||||||
VfB Lübeck | 5:2 | G. Egestorf/L. | |||||||||
BSV Rehden | 2:1 | Hannover 96 II | |||||||||
Wolfsburg II | 0:0 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
Mes Rafsanjan | 0:3 | Sh Tabriz | |||||||||
Shahin Bushehr | 2:1 | Mes Kerman | |||||||||
Qashqai Shiraz | 2:1 | Sh. Mahshahr | |||||||||
Gandzasar | 4:0 | Ararat Yerevan | |||||||||
Alashkert FC | 2:1 | Lori Vanadzor | |||||||||
Queen's Park | 0:2 | Edinburgh City | |||||||||
Clyde FC | 4:1 | Elgin City | |||||||||
Stirling Albion | 1:2 | Annan Athletic | |||||||||
Peterhead | 1:0 | Berwick Rangers | |||||||||
Cowdenbeath | 1:1 | Albion Rovers | |||||||||
Pol. Warsaw | 0:2 | Legionovia | |||||||||
Swit N.D.M. | 0:1 | Lechia Tomaszow | |||||||||
O. Zambrow | 1:1 | Ruch W.M. | |||||||||
Znicz Biala P. | 1:0 | U. Skierniewice | |||||||||
Tarxien | 2:1 | Hamrun Spart. | |||||||||
St. Andrews FC | 0:2 | Sliema Wander. | |||||||||
Motor Lublin | 2:1 | Sokol Sieniawa | |||||||||
Stal Rzeszow | 3:0 | Czarni Polaniec | |||||||||
Orleta R.P. | 3:0 | Avia Swidnik | |||||||||
NKP Podhale | 1:0 | Podlasie B.P. | |||||||||
Wislanie J. | 2:1 | Sola Oswiecim | |||||||||
ATL UTD 2 | 1:6 | North Carolina | |||||||||
Union II | 4:0 | Toronto FC II | |||||||||
Bayeux FC | 0:0 | FC Rouen 1899 | |||||||||
AL Déville M. | 0:0 | QRM B | |||||||||
Pacy Ménilles | 0:5 | Avranches B | |||||||||
ASPTT Caen | 2:2 | SM Caen B | |||||||||
Eskilsminne IF | 0:1 | Utsiktens BK | |||||||||
Kristianstad FC | 1:2 | IK Oddevold | |||||||||
Oskarshamns AIK | 1:0 | Torns IF | |||||||||
Etoile Carouge | 2:1 | FC Bulle | |||||||||
BSC YB U21 | 2:4 | Lausanne II | |||||||||
Azzurri LS | 1:2 | CS Chênois | |||||||||
DPMM FC | 2:1 | Tampines Rovers | |||||||||
Geylang | 2:2 | Young Lions | |||||||||
Larne FC | 2:2 | Portadown | |||||||||
Knockbreda FC | 3:2 | Loughgall | |||||||||
Carrick Rangers | 2:0 | Ballyclare | |||||||||
Limavady | 1:4 | Dundela FC | |||||||||
Dergview | 2:3 | PSNI FC | |||||||||
SV Höngg | 1:4 | FC Baden 1897 | |||||||||
FC Gossau | 2:1 | St. Gallen U21 | |||||||||
Winterthur U21 | 5:1 | FC Kosova | |||||||||
HJK Klubi 04 | 1:3 | AC Oulu | |||||||||
AC Kajaani | 0:1 | FF Jaro | |||||||||
Reichenau | 1:1 | FC Dornbirn | |||||||||
Wals-Grünau | 1:3 | USK Anif | |||||||||
Altglienicke | 0:2 | Berliner AK | |||||||||
Lok Leipzig | 0:1 | G. Halberstadt | |||||||||
Viktoria Berlin | 0:1 | Bischofswerda | |||||||||
FCO Neugersdorf | 1:1 | Babelsberg 03 | |||||||||
Lecce U19 | 5:4 | Foggia U19 | |||||||||
Lazio U19 | 2:1 | Pescara U19 | |||||||||
Frosinone U19 | 3:1 | Cosenza U19 | |||||||||
Ascoli U19 | 3:0 | Crotone U19 | |||||||||
Livorno U19 | 2:1 | Perugia U19 | |||||||||
Shelbourne | 3:0 | Galway United | |||||||||
Cobh Ramblers | 0:2 | Drogheda United | |||||||||
Longford Town | 2:2 | UCD | |||||||||
Pomorie | 1:3 | Montana | |||||||||
SSU Poli | 1:0 | CS Mioveni | |||||||||
Aerostar | 1:0 | FC Arges | |||||||||
Viitorul Tg.Jiu | 2:1 | Daco-Getica | |||||||||
Metaloglobus | 2:2 | Dacia U. Braila | |||||||||
Luceafarul | 1:0 | Ac. Clinceni | |||||||||
CS Balotesti | 2:0 | ACS Poli | |||||||||
Pandurii | 5:2 | Ripensia | |||||||||
Qrendi FC | 1:1 | Naxxar Lions FC | |||||||||
Lija Athletic | 2:2 | Sirens FC | |||||||||
Foll. Gavorrano | 1:1 | Montevarchi | |||||||||
Sangiovannese | 0:0 | Trestina | |||||||||
SAS Epinal | 3:0 | FC 93 Bobigny | |||||||||
RC Lens B | 1:3 | LOSC Lille B | |||||||||
Ste. Geneviève | 1:0 | Stade Reims B | |||||||||
US Créteil-L | 3:0 | IC de Croix | |||||||||
CS Sedan | 1:1 | FR Haguenau | |||||||||
HKFC | 1:1 | RCFC | |||||||||
OFK Petrovac | 1:2 | OFK Titograd | |||||||||
Rudar Pljevlja | 0:0 | FK Iskra | |||||||||
Elverum | 2:2 | Moss | |||||||||
Bærum | 3:2 | Grorud | |||||||||
Nybergsund | 0:3 | Asker | |||||||||
Brescia U19 | 2:1 | Bologna U19 | |||||||||
Salernitana U19 | 2:2 | Parma U19 | |||||||||
Verona U19 | 2:1 | Spezia U19 | |||||||||
Cittadella U19 | 2:3 | Cremonese U19 | |||||||||
Venezia U19 | 0:0 | Padova U19 | |||||||||
SPAL U19 | 1:0 | Carpi U19 | |||||||||
FC Lugano II | 1:2 | FC Sarnen | |||||||||
Perlen-Buchr. | 1:2 | FC Paradiso | |||||||||
FC Saint-Prex | 2:1 | Servette U21 | |||||||||
FC Vaajakoski | 2:1 | IF Gnistan | |||||||||
JäPS | 3:3 | Pallo-Kissat | |||||||||
JIPPO | 1:0 | FC Viikingit | |||||||||
Pallokerho | 0:1 | Nurmijärvi | |||||||||
Red Star U19 | 2:3 | Čukarički U19 | |||||||||
Partizan U19 | 6:1 | DIN | |||||||||
Vozdovac U19 | 2:0 | Jedinstvo U19 | |||||||||
Trayal U19 | 0:3 | Radn. Nis U19 | |||||||||
Internacional | 4:1 | BASK TEK U19 | |||||||||
Indjija U19 | 0:3 | FK Brodarac U19 | |||||||||
Rudar Prijedor | 1:0 | Zeljeznicar BL | |||||||||
Drina Zvornik | 1:2 | Sutjeska Foca | |||||||||
OFK Sloga | 2:0 | Kozara Gradiska | |||||||||
Slavija S. | 1:1 | Tekstilac | |||||||||
FK Alfa Modriča | 2:1 | Podrinje | |||||||||
Newtown | 2:1 | Cardiff Met | |||||||||
Llandudno | 0:4 | Connah's Quay | |||||||||
Caernarfon | 3:0 | Llanelli AFC | |||||||||
Barry Town | 2:1 | Cefn Druids | |||||||||
Carmarthen | 2:2 | Aberystwyth | |||||||||
Aalborg BK U19 | 2:1 | Bröndby IF U19 | |||||||||
Vejle BK U19 | 5:3 | SönderjyskE U19 | |||||||||
Nordsjaell. U19 | 2:2 | Odense BK U19 | |||||||||
Aarhus GF U19 | 1:4 | Midtjylland U19 | |||||||||
Lyngby BK U19 | 2:3 | Esbjerg fB U19 | |||||||||
Pasaquina | 2:1 | L.A. Firpo | |||||||||
Fanfulla | 2:2 | Crema | |||||||||
AVC Vogherese | 0:2 | Pavia | |||||||||
Virtus | 0:8 | Tre Penne | |||||||||
Faetano | 0:1 | La Fiorita | |||||||||
Cailungo | 0:1 | Fiorentino | |||||||||
1.Göppinger SV | 1:1 | SGV Freiberg | |||||||||
Bahlinger SC | 3:0 | TSG Backnang | |||||||||
SV Oberachern | 0:0 | FV Ravensburg | |||||||||
FC Nöttingen | 1:2 | FC 08 Villingen | |||||||||
SSV Reutlingen | 2:0 | Friedrichstal | |||||||||
Norm. Gmünd | 2:1 | SV Linx | |||||||||
AF Lozère | 0:0 | Montpellier B | |||||||||
Olympique Alès | 2:1 | Toulouse B | |||||||||
AS Muret | 0:0 | Rodez AF B | |||||||||
Gwardia Koszalin | 1:0 | Lech Poznan II | |||||||||
Pogon II | 1:2 | KKS Kalisz | |||||||||
Kotwica | 2:2 | Radunia Stezyca | |||||||||
Chemik Bydgoszcz | 0:3 | Sokol Kleczew | |||||||||
ÍA Akranes | 1:1 | Thróttur | |||||||||
Thór | 3:1 | Leiknir | |||||||||
Fram Reykjavík | 1:2 | Víkingur Ó. | |||||||||
Njardvík | 2:1 | Selfoss | |||||||||
Haukar | 2:0 | HK Kópavogs | |||||||||
ÍR | 2:3 | Magni | |||||||||
FC Stengefort | 0:1 | Vict. Rosport | |||||||||
Berbourg | 0:3 AET | Jeunesse Esch | |||||||||
Rapid Wien II | 3:1 | SC Neusiedl/See | |||||||||
US Colomiers | 3:2 | Saint-Étienne B | |||||||||
SO Romorantin | 0:1 | G. Bordeaux B | |||||||||
Trélissac FC | 0:1 | Le Puy Foot | |||||||||
Nîmes B | 2:0 | Mont-de-Marsan | |||||||||
Jahn Forchheim | 0:2 | TSV Aubstadt | |||||||||
SpVgg Ansbach | 1:3 | ATSV Erlangen | |||||||||
Hessen Kassel | 2:2 | VfB Ginsheim | |||||||||
SG Barockstadt | 4:1 | Vikt. Griesheim | |||||||||
Neu-Isenburg | 1:1 | KSV Baunatal | |||||||||
Solomon U17 | 4:5 on pens | New Zealand U17 | |||||||||
Fiji U17 | 1:2 | Tahiti U17 | |||||||||
US Saint-Malo | 2:1 | FC Nantes B | |||||||||
Le Havre B | 0:0 | C'Chartres | |||||||||
Lorient B | 1:0 | AS Vitré | |||||||||
Stade Briochin | 3:0 | AS Furiani | |||||||||
Borgo | 2:1 | FC Mantois | |||||||||
SteDoCo | 1:1 | Groningen U21 | |||||||||
Quick Boys | 1:1 | ODIN '59 | |||||||||
Harkemase Boys | 1:1 | VV Eemdijk | |||||||||
Noordwijk | 1:1 | HSV Hoek | |||||||||
Ajax Amateurs | 0:0 | SJC Noordwijk | |||||||||
DVS '33 | 0:0 | ONS Sneek | |||||||||
Estoril U23 | 1:4 | Aves U23 | |||||||||
Cova Piedade 23 | 0:0 | Sporting CP U23 | |||||||||
B. SAD U23 | 2:2 | Marítimo U23 | |||||||||
Académica U23 | 3:1 | Feirense Sub-23 | |||||||||
Villa Valle | 1:2 | Ambrosiana | |||||||||
Lubin II | 6:0 | MKS Kluczbork | |||||||||
M. Legnica II | 0:1 | Gwarek T.G. | |||||||||
Gornik Polk. | 3:1 | Warta Gorzow | |||||||||
1.FC Gievenbeck | 5:1 | FC Gütersloh | |||||||||
Zenit II | 3:3 | Loko Moscow II | |||||||||
CSKA Moscow II | 1:2 | Spartak II | |||||||||
Enisey II | 1:1 | Ural II | |||||||||
Akhmat II | 2:0 | Orenburg II | |||||||||
Rennes B | 1:1 | TA Rennes | |||||||||
Atlantique-Vil. | 0:3 | EA Guingamp B | |||||||||
Brest B | 3:1 | GSI Pontivy | |||||||||
Niendorf U19 | 1:6 | Wolfsburg U19 | |||||||||
Hertha BSC U19 | 0:5 | Hannover 96 U19 | |||||||||
W. Bremen U19 | 2:0 | CZ Jena U19 | |||||||||
RB Leipzig U19 | 4:0 | U. Berlin U19 | |||||||||
Hamburg U19 | 2:0 | TSV Havelse U19 | |||||||||
Magdeburg U19 | 0:2 | St. Pauli U19 | |||||||||
Grande-Synthe | 1:0 | Dunkerque B | |||||||||
Maubeuge | 2:0 | Amiens SC B | |||||||||
Saint-Quentin | 1:1 | Boulogne B | |||||||||
OFC Oostzaan | 1:3 | Volendam U21 | |||||||||
Blauw Geel '38 | 1:4 | VV UNA | |||||||||
Davao Aguilas | 2:1 | United City | |||||||||
Schott Mainz | 6:0 | Emmelshausen | |||||||||
FV Diefflen | 3:2 | K'lautern II | |||||||||
Pfeddersheim | 1:0 | SV Röchling | |||||||||
RW Koblenz | 2:1 | Hassia Bingen | |||||||||
Bremer SV | 6:0 | KSV Vatan Sport | |||||||||
W. Bremen III | 4:1 | Blumenthaler SV | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 0:2 | FC Oberneuland | |||||||||
ÍF Fuglafjördur | 1:0 | Víkingur II | |||||||||
TB/FCS/Royn II | 0:8 | B68 Toftir | |||||||||
Skála IF II | 4:3 | HB Tórshavn II | |||||||||
KÍ II | 1:2 | NSÍ II | |||||||||
B71 Sandoy | 2:4 | Giza/Hoyvík | |||||||||
Ingolstadt U19 | 0:2 | SC Freiburg U19 | |||||||||
FSV Frankf. U19 | 2:4 | K'lautern U19 | |||||||||
Frankfurt U19 | 2:1 | St. Kickers U19 | |||||||||
Hoffenheim U19 | 5:1 | Heidenheim U19 | |||||||||
SJK II | 6:0 | Jakobstads BK | |||||||||
Vaasa IFK | 2:2 | TP-47 | |||||||||
HIFK II | 3:1 | SalPa | |||||||||
Käpylän Pallo | 0:2 | HJS | |||||||||
FC Jazz | 1:0 | KaaPo | |||||||||
BK-46 | 1:5 | MuSa | |||||||||
FC Espoo | 1:4 | FC Kiffen | |||||||||
Sandvikens IF | 3:2 | Skellefteå FF | |||||||||
Sollentuna FK | 0:0 | Karlslunds IF | |||||||||
Rynninge IK | 0:2 | Akropolis IF | |||||||||
Le Pontet | 3:1 | AC Ajaccio B | |||||||||
Eintr. Bamberg | 2:1 | Vorw. Röslau | |||||||||
SC Groß'lohe | 0:2 | FC Lichtenfels | |||||||||
Quelle Fürth | 0:0 | Baiersdorfer SV | |||||||||
Neuweg | 2:3 | R. Strasbourg B | |||||||||
RC Epernay | 0:2 | AS Nancy B | |||||||||
ES Thaon | 0:0 | Troyes B | |||||||||
Clermont B | 1:1 | Montluçon Foot | |||||||||
Chamalières | 0:0 | La Duchère B | |||||||||
SV Bad Ischl | 0:1 | SV Ried II | |||||||||
SC Marchtrenk | 1:6 | SV Wallern | |||||||||
SV Grieskirchen | 1:3 | Edelweiß | |||||||||
St. Martin/M. | 0:1 | St. Valentin | |||||||||
ASKÖ Donau Linz | 1:1 | Union Perg | |||||||||
Almere City U23 | 0:0 | De Treffers | |||||||||
Sparta U21 | 2:0 | Spakenburg | |||||||||
GVVV | 1:1 | Vitesse U21 | |||||||||
Koninklijke HFC | 3:2 | Kozakken Boys | |||||||||
Scheveningen | 1:2 | Katwijk | |||||||||
Schwaben Augsb. | 2:3 | Regensburg II | |||||||||
Kirchanschöring | 1:1 | FC Ismaning | |||||||||
TuS Holzkirchen | 0:2 | 1865 Dachau | |||||||||
Besançon Foot | 0:1 | AJ Auxerre B | |||||||||
Louh.-Cuiseaux | 2:0 | Dijon FCO B | |||||||||
La Louvière | 0:0 | RE Acren | |||||||||
RUW Ciney | 0:2 | URSL Visé | |||||||||
RFC Meux | 2:5 | UR La Louvière | |||||||||
VAFC U19 | 1:1 | Entente SSG U19 | |||||||||
Atl. Vega Real | 0:5 | Universidad O&M | |||||||||
Kraluv Dvur | 0:2 | Loko Vltavin | |||||||||
Prevysov | 3:0 | Vysehrad | |||||||||
FC Portalban | 0:1 | US Terre Sainte | |||||||||
CS Romontois | 1:1 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
Bourg-en-Bresse | 0:1 | FC Chambly Oise | |||||||||
FC Uzwil | 3:1 | FC Wil II | |||||||||
Naestved BK U19 | 2:2 | Helsingör U19 | |||||||||
Viborg FF U19 | 4:2 | Hellerup IK U19 | |||||||||
B.93 U19 | 1:2 | Randers FC U19 | |||||||||
Naesby BK U19 | 0:1 | AC Horsens U19 | |||||||||
Akademisk U19 | 5:0 | Holbaek B&I U19 | |||||||||
Thisted FC U19 | 2:3 | HB Köge U19 | |||||||||
Dollingstown FC | 1:3 | Newington FC | |||||||||
Annagh United | 4:2 | Queen's Uni | |||||||||
Armagh City FC | 1:1 | Lisburn FC | |||||||||
Lurgan Celtic | 0:2 | Moyola Park | |||||||||
S-Pulse U18 | 0:1 | Antlers U18 | |||||||||
VfL Bochum U19 | 0:3 | M'gladbach U19 | |||||||||
Oberhausen U19 | 3:1 | Aachen U19 | |||||||||
BSC Old Boys | 0:1 | FC Schötz | |||||||||
FC Homburg II | 0:0 | B. Neunkirchen | |||||||||
Linlithgow Rose | 3:0 | Fort William | |||||||||
Huntly FC | 1:4 | East Stirling | |||||||||
Nairn County | 1:3 | Beith Juniors | |||||||||
Gala Fairydean | 6:0 | Lossiemouth | |||||||||
TSV Landsberg | 3:1 | Illertissen II | |||||||||
Wolfratshausen | 1:1 | SC Olching | |||||||||
FC Kempten | 2:1 | Oberweikertsh. | |||||||||
FC Gundelfingen | 1:1 | SV Egg | |||||||||
Juventus U17 | 1:1 | Genoa U17 | |||||||||
SG Kirchheim | 0:9 | FCA Walldorf II | |||||||||
SV Muttenz | 1:0 | FC Lerchenfeld | |||||||||
AS Timau | 3:1 | FC Tavannes | |||||||||
NIFS Kanoya FC | 1:6 | Okinawa SV | |||||||||
Kaiho Bank | 6:7 on pens | Brew Kashima | |||||||||
FC Nakatsu | 1:2 | K'moto Teachers | |||||||||
KMG Holdings FC | 0:2 | Kawasoe Club | |||||||||
Veroskr. Tsuno | 2:0 | Ni.St. Oita | |||||||||
Legia U19 | 2:1 | Cracovia U19 | |||||||||
Wisla U19 | 4:0 | Slask U19 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 3:3 | Ruch U19 | |||||||||
Elana U19 | 2:0 | Belchatow U19 | |||||||||
Willem II U19 | 0:4 | NAC Breda U19 | |||||||||
PSV U19 | 3:0 | Volendam U19 | |||||||||
ADO U19 | 1:2 | Ajax U19 | |||||||||
Utrecht U19 | 0:1 | Groningen U19 | |||||||||
Heerenveen U19 | 0:5 | Feyenoord U19 | |||||||||
NEC U19 | 2:3 | Sparta U19 | |||||||||
AZ U19 | 1:1 | Vitesse U19 | |||||||||
Alcides | 0:1 | Achilles 1894 | |||||||||
Iraq U16 | 2:1 | Afghanistan U16 | |||||||||
South Korea U16 | 3:0 | Australia U16 | |||||||||
Vorarlberg U16 | 1:1 | AKA WAC U16 | |||||||||
AKA Tirol U16 | 0:5 | AKA Admira U16 | |||||||||
Burgenland U16 | 2:4 | AKA Austria U16 | |||||||||
St. Pölten U16 | 1:2 | AKA SV Ried U16 | |||||||||
AKA LASK U16 | 2:2 | AKA Rapid U16 | |||||||||
GFA FC | 1:2 | Zwekapin Utd. | |||||||||
S. Brijeg U19 | 6:0 | V. Mostar U19 | |||||||||
Nürnberg U17 | 1:2 | Mainz 05 U17 | |||||||||
SV Wehen U17 | 2:0 | Hoffenheim U17 | |||||||||
FC Bayern U17 | 6:0 | SSV Ulm U17 | |||||||||
U'haching U17 | 0:0 | St. Kickers U17 | |||||||||
Holst. Kiel U17 | 4:0 | Chemnitz U17 | |||||||||
Hertha BSC U17 | 4:0 | Hannover 96 U17 | |||||||||
D. Dresden U17 | 2:0 | E. Cottbus U17 | |||||||||
1.FC Köln U17 | 4:0 | M'gladbach U17 | |||||||||
Schalke 04 U17 | 3:0 | Duisburg U17 | |||||||||
Hennef 05 U17 | 0:6 | Leverkusen U17 | |||||||||
Sloboda U17 | 3:0 | Brodarac U17 | |||||||||
Vozdovac U17 | 1:1 | Kiker U17 | |||||||||
JK Järve | 2:0 | TJK Legion | |||||||||
TPS U19 | 2:2 | Reipas U19 | |||||||||
HJK U19 | 5:1 | KuPS U19 | |||||||||
FC Espoo U19 | 5:0 | SJK U19 | |||||||||
Almere City U19 | 2:0 | Alexandria U19 | |||||||||
Roda JC U19 | 1:3 | Emmen U19 | |||||||||
Excelsior U19 | 1:1 | PEC Zwolle U19 | |||||||||
Go Ahead U19 | 1:3 | VVV U19 | |||||||||
Vitesse U17 | 3:0 | AZ U17 | |||||||||
Feyenoord U17 | 2:0 | Heerenveen U17 | |||||||||
NEC U17 | 2:0 | FC Twente U17 | |||||||||
Groningen U17 | 4:1 | PEC Zwolle U17 | |||||||||
Ajax U17 | 2:0 | Sparta R. U17 | |||||||||
Volendam U17 | 1:2 | Utrecht U17 | |||||||||
Vorarlberg U18 | 1:1 | AKA WAC U18 | |||||||||
AKA Tirol U18 | 2:3 | AKA Admira U18 | |||||||||
Burgenland U18 | 0:3 | AKA Austria U18 | |||||||||
Kayserispor U21 | 0:0 | Konyaspor U21 | |||||||||
Trabzonspor U21 | 3:1 | Göztepe U21 | |||||||||
Y. Malatya U21 | 1:2 | C. Rizespor U21 | |||||||||
TuS Dassendorf | 7:1 | SC Condor | |||||||||
Meiendorfer SV | 0:2 | TSV Buchholz 08 | |||||||||
Winterthur U18 | 1:2 | FC Zürich U18 | |||||||||
BSC YB U18 | 0:1 | Servette U18 | |||||||||
FC Sion U18 | 3:1 | St. Gallen U18 | |||||||||
FC Basel U18 | 0:0 | Lausanne U18 | |||||||||
BEJUNE U18 | 1:3 | GC Zürich U18 | |||||||||
SC Weiche 08 II | 0:1 | Strand 08 | |||||||||
TSB Flensburg | 1:1 | Türkspor Kiel | |||||||||
PSV Neumünster | 0:2 | TSV Bordesholm | |||||||||
Eutin 08 | 2:5 | SV Eichede | |||||||||
Romonta Amsdorf | 1:0 | Halle-Ammendorf | |||||||||
Eintr. Elster | 1:1 | SV Kelbra | |||||||||
Edelw. Arnstedt | 1:1 | RW Thalheim | |||||||||
Fort. Magdeburg | 1:5 | IMO Merseburg | |||||||||
Bitterfeld-W. | 0:0 | Haldensleber SC | |||||||||
Lada Togliatti | 1:3 | Syzran-2003 | |||||||||
Hallbergmoos | 2:1 | TSV Grünwald | |||||||||
FC Töging | 3:2 | SpVgg Landshut | |||||||||
FC Deisenhofen | 1:2 | TSV Kastl | |||||||||
Pfarrkirchen | 0:2 | SE Freising | |||||||||
Eintr. Lokstedt | 0:2 | HSV III | |||||||||
TSV Essingen | 2:2 | Sindelfingen | |||||||||
Union Mauer | 0:0 | Austria XIII | |||||||||
MSV Pampow | 4:0 | Rostocker FC | |||||||||
E. Ueckermünde | 1:4 | FCM Schwerin | |||||||||
Grimmener SV | 0:4 | SV Pastow | |||||||||
FC Förderkader | 2:0 | TSV Stralsund | |||||||||
SV 90 Görmin | 3:0 | FSV Malchin | |||||||||
Güstrower SC | 2:0 | SGA Boizenburg | |||||||||
Torgelower FC | 1:1 | Lok Stendal | |||||||||
Brandenburg. SC | 1:0 | Malchower SV | |||||||||
MSV Neuruppin | 4:1 | GW Lübben | |||||||||
Warkaus JK | 2:2 | SC Riverball | |||||||||
Husumer SV | 10:0 | Schleswig 06 | |||||||||
Büdelsd. TSV | 0:5 | TuS Jevenstedt | |||||||||
Friedrichsberg | 2:0 | Osterrönfeld | |||||||||
Nordmark Satrup | 2:2 | BSC Brunsbüttel | |||||||||
SpVgg Pfreimd | 0:3 | TSV Waldkirchen | |||||||||
ACV Assen | 0:1 | AZSV Aalten | |||||||||
Berkum | 1:4 | Sparta Nijkerk | |||||||||
Excelsior '31 | 2:1 | SVZW Wierden | |||||||||
SDC Putten | 6:1 | Genemuiden | |||||||||
Staphorst | 4:1 | WHC Wezep | |||||||||
DETO | 0:1 | Flevo Boys | |||||||||
FC Radolfzell | 4:1 | FC Waldkirch | |||||||||
FC Olten | 2:1 | FC Aegeri | |||||||||
Eugendorf | 5:0 | ÖTSU Hallein | |||||||||
FC Fahner Höhe | 3:0 | SGG Schweina | |||||||||
SC 1903 Weimar | 0:0 | Heiligenstadt | |||||||||
Meuselwitz II | 2:2 | VfL Meiningen | |||||||||
SpVgg Geratal | 2:0 | Teistungen | |||||||||
Thüringen Weida | 1:2 | E. Eisenberg | |||||||||
SV Ehrenhain | 3:3 | Bad Langensalza | |||||||||
Inter 2000 | 1:2 | VfL Lohbrügge | |||||||||
SV Altengamme | 3:1 | SV Bergstedt | |||||||||
Pirna-Copitz | 3:00 PM | SV Olbernhau | |||||||||
BSG Stahl Riesa | 2:4 | K. Markkleeberg | |||||||||
Radebeuler BC | 3:0 | Eintr. Niesky | |||||||||
FC 1910 Lößnitz | 3:0 | Germ. Mittweida | |||||||||
SG Taucha 99 | 0:0 | FC Grimma | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Duncan Watmore Millwall | 1:0 | |
M. Pajunurm Kuressaare | 1:0 | |
S. Tipura Lunds BK | 1:0 | |
Jack Thorn Aberystwyth | 0:1 | |
Maryan Mysyk Livyi Bereg | 3:0 |