Getafe | 2:0 | SD Eibar | |||||||||
CD Leganés | 2:2 | Real Sociedad |
|
||||||||
Bayern Munich | 3:1 | TSG Hoffenheim |
|
||||||||
Olympique Lyon | 2:0 | R. Strasbourg | |||||||||
Middlesbrough | 1:0 | West Brom |
|
||||||||
Bulgaria U16 | 1:1 | Serbia U16 | |||||||||
England U16 | 2:1 | Turkey U16 | |||||||||
Czechia U18 | 1:1 | USA U18 | |||||||||
Russia U16 | 5:1 | Israel U16 | |||||||||
Malta U17 | 0:0 | Macedonia U17 | |||||||||
Flamengo | 1:0 | EC Vitória | |||||||||
Atlético-MG | 0:0 | Vasco da Gama | |||||||||
Tauro FC | 3:1 | Walter Ferretti | |||||||||
FC Motagua | 3:2 | Portmore United | |||||||||
VfL Bochum | 1:0 | SV Sandhausen |
|
||||||||
Darmstadt 98 | 3:0 | MSV Duisburg |
|
||||||||
KFC Uerdingen | 0:0 | Sonnenhof-Gr. | |||||||||
Arsenal Tula II | 1:2 | Rostov II | |||||||||
Spartak II | 2:0 | Dynamo M II | |||||||||
Ural II | 2:0 | Akhmat II | |||||||||
Arsenal Tula | 0:1 | Rostov | |||||||||
Concordia | 0:3 | Astra Giurgiu | |||||||||
C. Rizespor U21 | 0:1 | Erzurum FK U21 | |||||||||
C. Rizespor | 0:0 | Erzurumspor FK | |||||||||
ADO Den Haag | 3:1 | Fortuna Sittard | |||||||||
Olimpik Donetsk | 2:5 | Shakhtar D. | |||||||||
KV Oostende | 3:1 | Zulte Waregem | |||||||||
Bohemians 1905 | 1:1 | Sparta Prague | |||||||||
Hobro IK | 0:2 | Aarhus GF | |||||||||
Proleter | 0:1 | Vojvodina | |||||||||
NK Osijek | 1:1 | Slaven Belupo | |||||||||
AC Oulu | 0:0 | AC Kajaani | |||||||||
VPS | 1:1 | IFK Mariehamn | |||||||||
TP-47 | 2:2 | JS Hercules | |||||||||
GBK | 1:0 | Vaasa IFK | |||||||||
Savon Pallo | 2:2 | FC Blackbird | |||||||||
Toivalan | 1:0 | Kings SC | |||||||||
Piast Gliwice | 3:1 | Cracovia | |||||||||
Korona Kielce | 2:1 | Arka Gdynia | |||||||||
Dunav | 2:0 | Septemvri Sofia | |||||||||
Loko Plovdiv | 0:2 | Cherno More | |||||||||
Großenhainer FV | 1:1 | Radebeuler BC | |||||||||
TG Höchberg | 4:1 | 1.FC Fuchsstadt | |||||||||
FSV Barleben | 6:0 | Bitterfeld-W. | |||||||||
Halle-Ammendorf | 3:0 | Sangerhausen | |||||||||
RW Thalheim | 1:0 | SV Westerhausen | |||||||||
FSV Hollenbach | 0:2 | SKV Rutesheim | |||||||||
TSV Bad Abbach | 2:1 | SV Hutthurm | |||||||||
TSV Kareth | 2:0 | VfB Bach | |||||||||
F. Regensburg | 2:2 | SV Donaustauf | |||||||||
U. Klosterfelde | 4:2 | Pr. Eberswalde | |||||||||
1.SC Feucht | 1:1 | SV Memmelsdorf | |||||||||
SC 04 Schwabach | 0:1 | Eintr. Bamberg | |||||||||
Neubrandenburg | 5:1 | Grimmener SV | |||||||||
VfL 07 Bremen | 2:3 | SC Vahr-Blockd. | |||||||||
FC Huchting | 3:1 | Woltmershausen | |||||||||
OT Bremen | 2:2 | TV Bremen-Walle | |||||||||
IF Stjernen | 5:3 | Schleswig 06 | |||||||||
Gettorfer SC | 0:2 | Osterrönfeld | |||||||||
VfL Jüchen-G. | 1:3 | Kapellen-Erft | |||||||||
FV Dudenhofen | 0:0 | FC Speyer 09 | |||||||||
ASV Fußgönheim | 1:1 | Gau-Odernheim | |||||||||
Waldalgesheim | 3:0 | Bad Kreuznach | |||||||||
HSC/BW Tündern | 0:1 | VfL Bückeburg | |||||||||
Hallbergmoos | 2:3 | SpVgg Landshut | |||||||||
SF/BG Marburg | 1:2 | FV Breidenbach | |||||||||
FC Waldbrunn | 2:2 | TSG Wörsdorf | |||||||||
Ahlerstedt/Ott. | 3:4 | TuS Harsefeld | |||||||||
Mülheim-Kärlich | 3:0 | FSV Salmrohr | |||||||||
Chicago | 1:1 | Columbus | |||||||||
Houston | 1:1 | Dallas | |||||||||
Kashima Antlers | 1:1 | Júbilo Iwata | |||||||||
ÍA Akranes | 0:0 | HK Kópavogs | |||||||||
Leiknir | 1:2 | Víkingur Ó. | |||||||||
Bijeljina U19 | 1:1 | Travnik U19 | |||||||||
KF Tirana | 0:0 | KF Teuta | |||||||||
AC Barnechea | 1:0 | Valdivia | |||||||||
FK Minsk | 0:0 | Torpedo Zhodino | |||||||||
El Mokawloon | 1:2 | Enppi SC | |||||||||
Ismaily | 1:0 | El Makasa | |||||||||
Harras Hodoud | 0:2 | El Ahly | |||||||||
FC Gagra | 1:0 | Merani Tbilisi | |||||||||
Tskhinvali | 1:5 | Samgurali | |||||||||
Cheonan City | 2:1 | Daejeon Korail | |||||||||
Gimhae FC | 2:0 | Busan Trans. C. | |||||||||
Llanelli AFC | 1:1 | Barry Town | |||||||||
Bala | 2:1 | Cefn Druids | |||||||||
Connah's Quay | 2:1 | Aberystwyth | |||||||||
Young Violets | 1:3 | SV Lafnitz | |||||||||
FAC | 1:1 | A. Lustenau |
|
||||||||
FC Liefering | 0:0 | SV Kapfenberg | |||||||||
SV Horn | 1:2 | Vorwärts Steyr | |||||||||
WSG Tirol | 1:0 | Blau Weiss Linz |
|
||||||||
Dessel Sport | 3:1 | OH Leuven | |||||||||
Sol de América | 0:2 | Libertad | |||||||||
FC Flora U19 | 2:0 | Paide U21 | |||||||||
FC Flora | 5:0 | JK Tammeka | |||||||||
Alianza Lima | 0:1 | UTC | |||||||||
Athlone Town | 0:0 | Cobh Ramblers | |||||||||
Galway United | 0:2 | Bohemians | |||||||||
Derry City | 1:0 | St. Pat's | |||||||||
Dundalk FC | 2:0 | Finn Harps | |||||||||
Cork City | 4:0 | Maynooth | |||||||||
Drogheda United | 0:1 | Waterford FC | |||||||||
Limerick FC | 2:1 | Cabinteely | |||||||||
Ards FC | 4:0 | Newry City | |||||||||
Coleraine | 2:2 | Institute FC | |||||||||
Glenavon | 4:0 | Ballymena Utd | |||||||||
Loughgall | 2:3 | Larne FC | |||||||||
Ballyclare | 1:1 | Limavady | |||||||||
Brescia | 1:1 | Perugia | |||||||||
Málaga CF | 1:0 | Alcorcón | |||||||||
Extremadura | 0:1 | Dep. La Coruña | |||||||||
Schiltigheim | 1:1 | LOSC Lille B | |||||||||
Monaco U21 | 0:2 | Pays de Grasse | |||||||||
Metaloglobus | 1:0 | Petrolul | |||||||||
Loko-Kazanka M. | 2:0 | Chertanovo 2 | |||||||||
Portimonense 23 | 1:0 | B. SAD U23 | |||||||||
Académica U23 | 1:2 | Braga U23 | |||||||||
Marítimo | 2:1 | Chaves | |||||||||
Boluspor | 3:1 | Ümraniyespor | |||||||||
Servette FC | 2:0 | FC Winterthur |
|
||||||||
Ostrava U19 | 0:2 | M. Boleslav U19 | |||||||||
Pribram U19 | 1:2 on pens | Pardubice U19 | |||||||||
Budejovice U19 | 2:1 | Hr. Kralove U19 | |||||||||
Velke Mezirici | 6:2 | Val. Mezirici | |||||||||
Unicov | 0:3 | Zlinsko | |||||||||
Hlucin | 0:1 | Hodonin | |||||||||
HS Kromeriz | 4:2 | Hulin | |||||||||
Jihlava | 2:2 | Vitkovice | |||||||||
TJ Tianhai | 1:0 | GuiZ FC | |||||||||
FK Bezanija | 4:1 | Sloboda Uzice | |||||||||
Novi Pazar | 0:0 | Borac Cacak | |||||||||
Hrv Dragovoljac | 3:1 | HNK Zadar | |||||||||
NK Sesvete | 1:2 | Din. Zagreb II | |||||||||
Medjimurje | 1:0 | NK Solin | |||||||||
Gwardia Koszalin | 2:4 | Mieszko Gniezno | |||||||||
Man City U18 | 6:0 | Wolves U18 | |||||||||
Man Utd U18 | 5:1 | Stoke U18 | |||||||||
Chelsea U21 | 0:1 | Derby U21 | |||||||||
Man City U21 | 1:1 | Liverpool U21 | |||||||||
West Ham U21 | 2:3 | Arsenal U21 | |||||||||
Southampton U21 | 1:1 | Man Utd U21 | |||||||||
Tottenham U21 | 1:1 | Brighton U21 | |||||||||
Budissa Bautzen | 1:1 | BFC Dynamo | |||||||||
Berliner AK | 1:0 | Rot-Weiß Erfurt |
|
||||||||
SpVgg Bayreuth | 1:0 | Ingolstadt II | |||||||||
FC Memmingen | 2:2 | SV Heimstetten | |||||||||
FV Illertissen | 1:3 | Nuremberg II | |||||||||
1860 Rosenheim | 2:2 | Schweinfurt 05 | |||||||||
Wuppertaler SV | 4:1 | SV Straelen | |||||||||
SC/ESV Parndorf | 0:1 | SC Neusiedl/See | |||||||||
Mattersburg II | 3:0 | FC Stadlau | |||||||||
SV Schwechat | 0:3 | Rapid Wien II | |||||||||
Wiener SC | 3:1 | Leobendorf | |||||||||
Ebreichsdorf | 0:3 | Mauerwerk | |||||||||
Kitzbühel | 3:0 | FC Kufstein | |||||||||
St. Johann | 2:2 | SV Wörgl | |||||||||
DJK Vilzing | 0:0 | TSV Kottern | |||||||||
TSV Rain/Lech | 1:1 | Schwaben Augsb. | |||||||||
Vikt. Griesheim | 3:4 | VfB Ginsheim | |||||||||
Buch. Flieden | 2:0 | Hünfelder SV | |||||||||
Hessen Kassel | 1:0 | FSC Lohfelden | |||||||||
ASV Neumarkt | 2:1 | ATSV Erlangen | |||||||||
VfL Pinneberg | 2:3 | SC Victoria | |||||||||
FSV Jägersburg | 4:3 | Eintracht Trier | |||||||||
FV Engers 07 | 3:1 | Emmelshausen | |||||||||
Freialdenhoven | 1:0 | 1.FC Düren | |||||||||
Anker Wismar | 1:1 | TSG Neustrelitz | |||||||||
Malchower SV | 2:4 | Torgelower FC | |||||||||
FC Strausberg | 3:1 | SC Staaken | |||||||||
BSG Wismut Gera | 1:4 | Hohenstein-E. | |||||||||
Bremer SV | 3:2 | SFL Bremerhaven | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 1:2 | SC Borgfeld | |||||||||
FC Oberneuland | 4:0 | Brinkumer SV | |||||||||
SC Weiche 08 II | 4:2 | TSV Bordesholm | |||||||||
Heider SV | 2:2 | Türkspor Kiel | |||||||||
Bardejov | 0:3 | Slavoj Trebisov | |||||||||
Skalica | 5:1 | MSK Zilina B | |||||||||
Union Mauer | 1:1 | Post SV | |||||||||
Ostbahn XI | 1:3 | ASK Elektra | |||||||||
Gerasdorf | 5:1 | ASV 13 | |||||||||
Scheiblingkir. | 2:0 | Rohrbach/G. | |||||||||
Kilb | 0:1 | SV Stripfing | |||||||||
Langenrohr | 2:1 | St. Peter/Au | |||||||||
Kottingbrunn | 3:2 | Ardagger | |||||||||
FC Bayern U19 | 0:2 | K'lautern U19 | |||||||||
Karlsruhe U19 | 2:0 | Stuttgart U19 | |||||||||
Siegendorf | 1:4 | Horitschon | |||||||||
Leithaprodersd. | 2:1 | Pinkafeld | |||||||||
Markt Allhau | 2:1 | Wimpassing | |||||||||
Union Perg | 1:1 | SV Ried II | |||||||||
Weißkirchen | 1:1 | ASKÖ Oedt | |||||||||
ASKÖ Donau Linz | 4:2 | UnionSt.Florian | |||||||||
Micheldorf | 0:0 | St. Valentin | |||||||||
Gmunden | 1:0 | Edelweiß | |||||||||
SV Grieskirchen | 0:2 | SC Marchtrenk | |||||||||
Heiligenkreuz | 1:2 | Bruck/Mur | |||||||||
Lebring | 4:2 | ESV St. Michael | |||||||||
Mettersdorf | 4:1 | Liezen | |||||||||
ASK Voitsberg | 0:2 | Fürstenfeld | |||||||||
Wölfnitz | 1:1 | ATUS Ferlach | |||||||||
SK Treibach | 2:3 | SV St.Jakob/Ros | |||||||||
SV Spittal/Drau | 3:0 | SAK Klagenfurt | |||||||||
Zirl | 1:1 | Völs | |||||||||
Alberschwende | 2:2 | FC Bizau | |||||||||
Kuchl | 2:3 | SAK 1914 | |||||||||
Neumarkt | 5:1 | Altenmarkt | |||||||||
Adnet | 1:4 | Golling | |||||||||
FC Cornol | 0:7 | SV Muttenz | |||||||||
United City | 3:0 | Global FC | |||||||||
Club Oriental | 0:1 | Miramar | |||||||||
Sud América | 1:1 | Central | |||||||||
JFK Ventspils | 0:1 | Riga | |||||||||
Jelgava | 0:2 | Liepaja | |||||||||
RFS | 0:1 | Spartaks | |||||||||
Lincoln FC | 3:0 | Lions Gibraltar | |||||||||
Banants III | 1:2 | Gandzasar II | |||||||||
Shirak II | 1:2 | Pyunik II | |||||||||
Erebuni Erewan | 0:2 | Urartu II | |||||||||
Lokomotiv | 1:7 | Ararat II | |||||||||
Garmisch | 3:0 | VfR Neuburg/D. | |||||||||
China U23 | 3:4 | S. Arabia U23 | |||||||||
Indonesia U23 | 3:4 on pens | U. A. E. U23 | |||||||||
Malaysia U23 | 0:1 | Japan U23 | |||||||||
Bangladesh U23 | 1:3 | North Korea U23 | |||||||||
Francavilla | 2:3 | Rotonda | |||||||||
Senglea Ath. | 0:2 | Mosta FC | |||||||||
Floriana | 0:1 | Sliema Wander. | |||||||||
St. Andrews FC | 1:5 | Tarxien | |||||||||
Shahr Khodrou | 2:1 | Paykan FC | |||||||||
Sepahan | 2:2 | Tractor | |||||||||
Esteghlal Khz. | 2:0 | Sepidrood | |||||||||
Saipa FC | 1:0 | Pars Jam | |||||||||
Atlas U20 | 1:2 | Guadalajara U20 | |||||||||
Nettelnburg/A. | 1:1 | Bramfelder SV | |||||||||
Harburger TB | 4:0 | FC Elmshorn | |||||||||